31 травня День народження відзначає

начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА

Віталій Тріль!

Щиро бажаємо високих успіхів на спортивній ниві,

нових планів та проектів, стабільності та впевненості в майбутньому,

міцного здоров'я, позитивного настрою, натхнення і завзяття!

Удачі і всього найкращого!

 

Пам’ять загиблих захисників Батьківщини у Тернополі вшанували турніром з футзалу «Суперкубок Опілля»

Перший турнір з футзалу «Суперкубок Опілля», присвячений пам’яті усіх захисників Батьківщини, які віддали своє життя за Україну, впродовж двох днів, 5-6 жовтня, тривав у Тернополі. У змаганнях взяли участь 30 команд з міста Тернополя, Тернопільської та Львівської областей. Змагання відбувались у два етапи: 5 жовтня команди були розбиті на групи та проходили у восьми локаціях у місті Тернополі.

За підсумками першого етапу дві кращі команди з кожної групи виходили у плей-оф та продовжували боротьбу на майданчиках зі штучним покриттям Тернопільського національного економічного університету.

16 команд починали боротьбу з 1/8 фіналу. Численні глядачі мали можливість спостерігати запеклу і безкомпромісну боротьбу. Зокрема, у семи матчах путівка до наступного раунду вирішувалась у серії 6-метрових ударів! До того ж, у жодному матчі, включно із фіналом, не було зафіксовано нульової нічиєї!

 

У матчі за третє місце боротьбу вели команди «Збараж» та «Вставай, сонце – 2». Результат основного часу – 2:2, а по-пенальті перемогу здобули футболісти Збаража (3:2).

Фінальний матч не потішив вболівальників великою кількістю м’ячів, але був надзвичайно цікавим та видовищним. Мінімальну перемогу над командою Тернопільської міської ради (на фото зліва) здобули студенти та викладачі Тернопільського національного економічного університету (на фото справа) – 1:0!

Не давали глядачам мерзнути у прохолодний ранок Тернопільський військовий оркестр 44-ї окремої артилерійської бригади та курсанти Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Переможці змагань були нагороджені кубками, грамотами, медалями, м’ячами, нагородною атрибутикою, великою кількістю призів та солодких подарунків від організаторів змагань.

До слова, організаторами турніру виступили: творча команда «Вставай, сонце» та її керівник Андрій Підлужний; управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації; управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради; Федерація футболу Тернопільської області.

Найактивніші вболівальники також отримали цікаві подарунки від спонсорів та партнерів спортивного свята.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show