Тернопільські біатлоністи Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний - срібні призери шоу-гонки World Team Challenge в німецькому Гельзенкірхені!

Напередодні Нового року, 28 грудня, в німецькому місті Гельзенкірхені проходить традиційне різдвяне шоу на стадіоні «Veltins-Arena». Головна подія дня - гонка зірок світового біатлону World Team Challenge - знаменита «Різдвяна гонка», яка, зазвичай, складається з двох частин: мас-старту і гонки переслідування. Цьогоріч Україну на цих престижних змаганнях представляло двоє тернопільських біатлоністів – Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний. Наші земляки стали срібними призерами цих видовищних і дуже емоційних випробувань!

Як повідомляє Федерація біатлону України, перед гонкою, не змінюючи звичного розкладу цього шоу, пройшло змагання в «перестрілці», в якому найсильнішим виявився українець Дмитро Підручний! Спочатку він виграв чоловічу кваліфікацію, а потім в фіналі також став кращим, відібравши першість у лідера Кубка світу серед жінок Доротеї Вірер.
Такий швидкий стрілецький початок обіцяв і успішний виступ в мас-старті, де партнеркою Підручного була Анастасія Меркушина, яка також відрізняється неабиякими снайперськими даними. І гонка підтвердила очікування! Український дует на восьми вогневих рубежах допустив лише три промахи, що дозволило нашій команді фінішувати третіми, і 12-секундне відставання від лідерів перетвориться в шість секунд перед гонкою переслідування, гандикапи перед якою зменшуються вдвічі.
А головною подією цієї гонки стало прощання з великим біатлоном кумира німецьких уболівальників Лаури Дальмайєр. Хоча те, як поводилася німецька біатлоністка на рубежах, як трималася на дистанції, було зрозуміло, що закінчення кар'єри Лаури відбулося занадто рано.
Пара Лаура Дальмайєр - Філіпп Наврат стала другою в мас-старті, всього лиш трохи поступившись торішнім переможцям цього шоу Доротеї Вірер - Лукасу Хоферу. Але головні призи гонки були розіграні трохи пізніше, в гонці переслідування.
Мас-старт
1. Доротея Вірер / Лукас Хофер (6)   32:16,9
2. Лаура Дальмайєр / Філіпп Наврат (2)  +4,5
3. Анастасія Меркушина /  Дмитро Підручний (3)  +12,0
4. Марте Олсбю Ройселанд / Ветле-С'ястад Крістіансен (5)  +16,6
5. Анаїс Бескон / Антонен Ґіґонна (4)  +26,1
6. Лєна Хеккі /  Беньямін Веґер (6)  +36,2
7. Ліза Тереза Хаузер / Фелікс Ляйтнер (4)  +44,9
8. Маркета Давідова / Міхал Крчмарж (8)  +48,4
9. Деніз Херрманн / Бенедікт Долль (4)  +1:08,7
10. Катерина Юрлова-Перхт / Матвій Єлисеєв (5)  +1:43,9

Гонка переслідування повністю перекроїла ситуацію, що склалася після мас-старту. Лідери і минулорічні переможці італійці Доротея Вірер і Лукас Хофер вже після перших вогневих рубежів втратили лідерство, і в підсумку стали лише п'ятими з найгіршою в переслідуванні стрільбою - дев'ять промахів!
На протилежному полюсі - норвежці Марте Олсбю Ройселанд і Ветле-Сьястад Крістіансен, які відстрілялися практично ідеально, заробивши на восьми рубежах всього два штрафи. Класна робота на вогневих рубежах і відмінний хід по дистанції привели скандинавів до перемоги - першої в Гельзенкірхені з 2006 року.
За решту місць на п'єдесталі пошани йшла цікава і напружена боротьба. І в ній кращими виявилися представники України! Дмитро Підручний, чудово відпрацювавши фінальну стійку, на останнє коло пішов в двох секундах позаду Філіпа Наврата. Але вже на першій половині короткого фінішного кола пройшов німця і впевнено фінішував другим, потрапивши в заслужені обійми Анастасії Меркушіної! Вітаємо, Настя і Діма!
А фініш гонки виявився з гірким присмаком - як не дивно - присмаком справжньої спортивної боротьби. Відразу згадався епізод річної давнини, коли Бенедикт Долль почекав на фініші Уле-Айнара Бьорндалена, щоб дозволити тому в його останній гонці в біатлоні піднятися на подіум. Зараз ситуація майже повторилася: партнер Лаури Дальмайєр Філіп Наврат йшов третім ще за кілька метрів до фінішної межі, однак француз Антонін Гігонна рішучим прискоренням залишив німців без подіуму в цій гонці.

Переслідування
1. Марте Олсбю Ройселанд / Ветле-С'ястад Крістіансен (2)  32:40,9
2. Анастасія Меркушина / Дмитро Підручний (3)  +25,7
3. Анаїс Бескон / Антонін Ґіґонна (5)  +32,5
4. Лаура Дальмайєр / Філіпп Наврат (5)  +33,1
5. Доротея Вірер / Лукас Хофер (9)  +1:03,4
6. Ліза Тереза Хаузер / Фелікс Ляйтнер (7)  +1:03,9
7. Лєна Хеккі / Беньямін Вегер (8)  +1:04,3
8. Маркета Давідова / Міхал Крчмарж (8)  +1:10,5
9. Деніз Херрманн / Бенедикт Долль (7)  +1:48,2
10. Катерина Юрлова-Перхт / Матвій Єлісеєв (8)  +2:50,1

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show