Виконком МОК оголосив про активізацію свого планування сценарію щодо Олімпійських Ігор Токіо-2020

Для забезпечення здоров’я усіх залучених сторін і стримання поширення COVID-19, Виконком МОК оголосив про те, що активізує своє планування сценарію щодо Олімпійських Ігор Токіо-2020. Ці сценарії стосуються зміни існуючих операційних планів на період проведення Ігор з 24 липня 2020 року, а також зміни дати початку Ігор, - повідомляє прес-служба НОК України. Цей крок дозволить краще бачити швидко змінний розвиток ситуації зі станом здоров'ям у всьому світі і в Японії. Це послужить основою для прийняття найкращого рішення в інтересах спортсменів і всіх інших учасників.

З одного боку, спостерігається значне покращення ситуації в Японії, де люди тепло вітають Олімпійський вогонь. Це могло б зміцнити впевненість МОК щодо Японії як приймаючої сторони, що МОК може, з деякими обмеженнями з безпеки, організовувати Олімпійські ігри в країні, дотримуючись при цьому принципу охорони здоров’я всіх учасників.

З іншого боку, у різних країнах на різних континентах спостерігається різке зростання випадків та нових спалахів COVID-19. Це привело Виконком до висновку, що МОК повинен зробити наступний крок у плануванні сценаріїв.

Ряд критично необхідних місць для Ігор потенційно можуть бути недоступними. Ситуації, коли мільйони ночей вже заброньовані в готелях, надзвичайно складні, і необхідно буде адаптувати міжнародний спортивний календар щонайменше для 33 олімпійських видів спорту. Це лише деякі з багатьох проблем.

Тому, на додаток до вивчення різних сценаріїв, потрібно повна прихильність і співпраця з боку Оргкомітету Токіо-2020 і японської влади, а також всіх міжнародних федерацій (МФ) і національних олімпійських комітетів (НОК). Це також вимагатиме прихильності і співробітництва власників телевізійних прав і ТОП-партнерів в рамках їх постійної і цінної підтримки олімпійського руху, а також співпраці з усіма партнерами, постачальниками Ігор і підрядниками. Саме в цьому дусі загальної відповідальності олімпійських зацікавлених сторін до Олімпійських ігор і в світлі погіршення ситуації у всьому світі, Виконавчий комітет МОК сьогодні зробив наступний крок у плануванні сценаріїв МОК.

МОК в повній координації та партнерстві з Організаційним комітетом Токіо-2020, японськими органами влади та столичним урядом Токіо, розпочне детальні дискусії для завершення своєї оцінки швидкого розвитку ситуації зі станом здоров’ям у світі та її впливу на Олімпійські ігри, в тому числі, сценарію відтермінування. МОК впевнений, що завершить ці дискусії впродовж найближчих чотирьох тижнів і дуже цінує солідарність та партнерство національних олімпійських комітетів і міжнародних федерацій у підтримці спортсменів та адаптації планування Ігор.

Виконком МОК наголосив, що скасування Олімпійських ігор у Токіо 2020 не вирішить жодної проблеми та не допоможе нікому. Тому скасування не стоїть на порядку денному.

Після засідання Виконкому президент МОК Томас Бах написав звернення до світової спільноти спортсменів, щоб надати їм пояснення щодо підходу МОК.

У своєму листі Бах ще раз зазначив, що основним принципом є охорона здоров'я всіх зацікавлених сторін та сприяння у стримуванні поширення вірусу, і сказав: «Життя людини має перевагу над усім, включаючи проведення Ігор. МОК хоче бути частиною рішення. Тому ми зробили нашим головним принципом – охороняти здоров’я всіх учасників та сприяти стримуванню вірусу. Я хочу, і ми всі для цього працюємо, щоб здійснилися сподівання, висловлені стількома спортсменами, НОКами та МФ з усіх п’яти континентів: наприкінці темного тунелю, який ми всі проходимо разом, не знаючи, як довго це триватиме, Олімпійський вогонь буде світлом у кінці цього тунелю».

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show