Розпочала діяльність дитячо-юнацька спортивна школа «Футбольна академія «Тернопіль»

 

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа «Футбольна академія «Тернопіль» функціонує в Тернополі з лютого 2020 року. Це вже сьома ДЮСШ на території міста, метою якої є створення сприятливих умов для розвитку та популяризації футболу серед дітей і молоді Тернопільської міської територіальної громади, впровадження європейського досвіду управління, покращання спортивної інфраструктури, організації навчально-виховного процесу, самореалізації вихованців академії футболу та тренерсько-викладацького складу, - інформує прес-служба міської ради.

«В багатьох європейських містах, а також в окремих містах України уже є створені такі академії футболу, і спортсмени із цих обласних центрів демонструють вищі результати на чемпіонатах, ніж ті футболісти, у містах яких немає спеціалізованих академій, - пояснює голова Тернопільської міської федерації футболу Михайло Ібрагімов. - Тому для підвищення спортивної майстерності юних тернопільських футболістів, які є вихованцями комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту», прийнято рішення відокремити секцію з футболу від занять з інших видів спорту та створити окрему комунальну установу, в якій будуть займатися діти та молодь виключно футболом».

Із цією метою і було створено «ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль», - наголошує начальник управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Микола Круть. «На початку року на сесії міської ради депутати прийняли рішення про створення Футбольної академії на базі Тернопільської ДЮСШ із футболу та інших ігрових видів спорту. Тренери, які раніше там працювали, попередньо звільнилися й написали заяву на роботу до Футбольної академії. Є ще 7 вакансій», - каже Микола Миколайович.

В управлінні спорту наголошують, що до нової Академії футболу переведені усі діти, які раніше відвідували заняття з футболу в ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. Заняття футболом у спортивних групах Академії для дітей та молоді залишаються безкоштовними, як це було у ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. А з 1 вересня створюватимуться нові додаткові групи з футболу для дітей віком від 6 років.

У футбольній академії заняття розділені на дві частини: спортивну та оздоровчу. Діти займатимуться в групах відповідно до своєї вікової категорії. Для спортсменів заняття безкоштовні.

«Завдання новоствореної Футбольної академії - дати можливість займатися футболом усім дітям, без винятку, відповідно до їх фізичних даних, — розповідає ініціатор створення Футбольної академії Віталій Мариновський. – А також усім брати участь у змаганнях. Повірте, для юних спортсменів це дуже важливо, адже виробляється внутрішній стержень. Оскільки можливості комунального підприємства обмежені, то виручені кошти від платних груп використовуватимуться на покращання інфраструктури Футбольної академії: будівництво нових полів, реконструкцію існуючих, закупівлю футбольного інвентарю. Однак найголовніше те, що діти з районів теж зможуть тут займатися. У перспективі плануємо облаштувати для них гуртожиток».

Зазначимо, що саме приміщення Академії знаходиться в парку «Топільче», де також є облаштовані футбольні поля для повноцінних занять. За потреби, займатися футболом вихованці закладу зможуть і на новостворених полях у різних мікрорайонах міста.

Через карантинні обмеження тренувальний процес в академії футболу серед молодших груп буде розпочато після спільного рішення тренерів та батьків гравців, а старші групи відновлять свої тренування уже цього тижня.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show