ФК «Плотича» – здобув перемогу в третій Лізі чемпіонів Тернопільщини

На стадіоні СК «Поділля», що у Васильківцях Гусятинського району, відбувся фінал третьої Ліги чемпіонів Тернопільщини сезону-2019/20. Його переможцем стала команда ФК «Плотича» (Білецька громада), яка у наднапруженому поєдинку обіграла переможця Ліги чемпіонів двох попередніх сезонів – команду «Лісма» з Шляхтинців (Байковецька громада) – 3:2, - повідомляє Асоціація футболу Тернопільщини.

 

Ось як описується ця гра на сайті Асоціації:

«Героєм матчу став ганський нападник ФК «Плотича» Аджей Бернард, котрий зумів двічі відзначитися у час, коли його команда поступалася суперникові 1:2. А до цього колективи в першому таймі обмінялися голами. Спершу Назар Головко після передачі Андрія Гринченка уникнув офсайдної пастки та реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером «Лісми» Володимиром Мацюхом (1:0). Під завісу першого тайму флангова передача Івана Ясенка знайшла Олександра Нетечу, котрий із другої спроби таки зумів заштовхнути м’яч у сітку воріт кіпера ФК «Плотича» Владислава Бритковського (1:1). На 16-й хвилині другого тайму після помилки капітана команди з Плотичі Андрія Гринченка відзначився з невеликим рикошетом півзахисник «Лісми» Тарас Бутковський (1:2).

А далі був зірковий час Аджея Бернарда. У першому випадку він використав точну передачу Василя Рибака (2:2), а в другому, під завісу матчу, влучним був удар ганського нападника з лінії карного майданчика у нижній кут воріт (3:2).

Отож, ФК «Плотича» вперше в своїй історії став володарем Ліги чемпіонів Тернопільщини, а симпатична команда «Лісма» з Шляхтинців, як переможець двох попередніх Ліг чемпіонів, втратила можливість залишити кубок назавжди в своєму клубному музеї. Тим не менше, ця команда заслужила великих слів похвали за свою гру, не дарма переможці – футболісти ФК «Плотича» влаштували шляхтинецькій команді коридор слави.

До сліз було приємно дивити, коли футболістів «Лісми», які отримали заслужені відзнаки від Асоціації футболу Тернопільщини (медалі виготовлені спеціально під фінал та сертифікат на 3 тисячі гривень), щиро вітали переможці Ліги чемпіонів сезону-2019/20.

Далі свою порцію вітань отримали гравці з Плотичі. Вони були нагороджені красивими медалями зі спеціальним гравіруванням саме під цей поєдинок, три фірмові футбольні м’ячі і, звичайно, красень кубок. Його з рук голови Асоціації футболу Тернопільщини Тараса Зіновійовича Юрика, під звуки всесвітнього хіта «We Are the Champions» («Ми – чемпіони!»), отримав капітан ФК «Плотича» Андрій Гринченко.

Опісля на переможців посипалася шалена кількість конфетті, вони вітали один одного, отримували вітання від своїх рідних та шанувальників, голови Тернопільської районної федерації футболу Сергія Євгеновича Лісового. А далі були фотосесії, автографи та найприємніші миті, які можуть отримати переможці…

***

ФК «Плотича» – «Лісма» (Шляхтинці) – 3:2 (1:1)

23 серпня. Васильківці. СК «Поділля». 33 град.

Арбітр – Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Артем Карапетян (Тернопіль), Ігор Скуба (Скалат).

4-й арбітр – Сергій Лаврієнко (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Володимир Садковський (Теребовля).

ФК «Плотича»: Бритковський, Анд. Гринченко-к, Біловус, П. Грабчак, Кормило, Зінь, Марценюк (Рибак, 63, Мищишин, 88), Лема, Головко (М. Когут, 63), Аджей Бернард.

«Лісма»: Мацюх, Басак, Бутрин, Борисевич, Агрес (Малярський, 78), Федорчук-к, Льошка, Шпилюр, Нетеча, Ясенко, Бутковський.

Голи: Назар Головко (34), Аджей Бернард (69, 86) – Олександр Нетеча (42), Тарас Бутковський (61).

Попереджені: О. Агрес (30), Тарас Кормило (36), І. Ясенко (51), В. Лема (65), Я. Махінка (70), Анд. Гринченко (71), В. Рибак (73), С. Савка (90+2).

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show