У Тернополі провели традиційні змагання першості області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів  «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячені Всесвітньому дню туризму

Цьогорічні традиційні змагання на першість області зі спортивно-туристського орієнтування в паркових зонах в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячені Всесвітньому дню туризму, відбулися у парку «Національного Відродження» в Тернополі. Для участі у заході зібралась команда прихильників здорового способу життя різного віку, які мають велику жагу до перемоги. Урочистий настрій відкриття та інтрига нагород спонукали учасників до перемоги.

Розповідає головний суддя змагань Роман Романишин: «І ось момент старту настав, поставивши перед кожним випробування, а саме пошук контрольних пунктів, що були розташовані на теренах парку. Молодшим учасникам вікових груп 10-14 років та 35 річним і старшим, а також сімейним парам необхідно було віднайти КП за вибором. Завдання для інших вікових груп – орієнтування у заданому напрямку із поступовим зростанням номерів. Ті учасники, які віднайшли більше контрольних пунктів за коротший проміжок часу, і здобули почесні місця у турнірній таблиці».

Отже, у віковій групі 10-12 років серед дівчат переможницею стала Ірина Петрик, а відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Громадюк та Єва Овод.

Серед хлопців у цій віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Ярослав Николайчук, а ІІ і ІІІ місце посіли Арсен Ткачук та Сергій Юнь.

У віковій групі 13-14 років серед дівчат перемогу здобула Христина Бута, а ІІ і ІІІ місця отримали Діана Пашинська та Діана Коновалова.

Серед хлопців у вищеназваній віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Віталій Вівчаровський, а ІІ і ІІІ місце здобули Богдан Безушко та Олег Сталенний.

У віковій групі 15-16 років серед дівчат першість очолила Ірина Ляшко, а на ІІ і ІІІ місці були Надія Клачинська та Вікторія Коршунова.

Серед юнаків у цій віковій групі фінішну стрічку першим перетнув Любомир Коваль, а ІІ і ІІІ місця у Максима Бородая та Дениса Цупка.

У віковій групі 17-18 років серед дівчат першість очолила Христина Легка, а другу сходинку посіла Каріна Андрусик.

Серед юнаків переможцем став Мар’ян Цапай, а ІІ і ІІІ місце здобули Максим Кіндзерський та Андрій Клачинський.

У віковій групі 21-34 років серед жінок перемогла Юлія Радецька, а другу сходинку посіла Ірина Хай.

Серед чоловіків перше місце виборов Андрій Кучмай, а ІІ і ІІІ місця здобули Олег Клачинський та Андрій Демчук.

У віковій групі 35 років і старші серед жінок переможцем стала Галина Фалінська, а ІІ і ІІІ місце у Тетяни Грухіної та Надії Шинкарчук.

Серед чоловіків перше місце виборов Тарас Серба, а другу сходинку посів Анатолій Цибульський.

Окрема категорія спортсменів «сімейні пари» – діти віком до 10 років та їхні батьки. У цій номінації переможну фінішну стрічку перетнула Тетяна Єрмакова із сином Леонідом, ІІ місце здобули Тетяна Яріш, Олесь Баран із донькою Анною.

Змагання були організовані спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директорка Оксана Пшенична) та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Ванджура).

Після багатоденного очікування стартів в умовах карантину, цьогорічний день змагань залишиться у пам’яті учасників як осінній та дощовий, але змагання відбулись з відчуттям самореалізації учасників та втіленням їх задумів на рахунок сьогодення і майбутнього, - переконаний головний суддя Роман Романишин.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show