Заходи, присвячені ідеям олімпізму, активно тривали для школярів Шумщини

Всеукраїнський Олімпійський день та Олімпійський тиждень за участю відомих спортсменів, тренерів, випускників навчальних закладів, які мають спортивні досягнення, ветеранів спорту з 14 вересня до 7 жовтня проводились у закладах загальної середньої освіти Шумщини. Загалом, такі спортивно-інформаційні заходи за цей час прийняло вісім навчальних закладів – повідомляє відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

 

Так, у Шумбарському НВК відбувся Олімпійський урок, на який завітали заступник голови відділення НОК України у Тернопільській області Віталій Ігнатенко, кандидат в майстри спорту з дзюдо, Олімпійський стипендіат Іванна Попадюк та член збірної команди області з дзюдо Максим Павка.

В Шумській ЗОШ I-III ст. № 1 були проведені Олімпійський урок в 5-11 класах, спортивна вікторина «Знавці Олімпійського спорту» та спортивні змагання «Швидше, вище, сильніше».

В Шумському НВК відбулись спортивні змагання з волейболу серед учнів 10-11 класів, серед учнів 5-х класів пройшли естафети та вікторина «Знавців олімпійського спорту», а учні 6-9 класів позмагались у рухливій грі «Захист фортеці».

В Шумському ліцеї провели вікторину «Олімпійська мить», урок-диспут «У здоровому тілі- здоровий дух», представники закладу взяли участь в ювілейному Київському півмарафоні 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON Online.

В Літовищенському НВК організовано першість школи з футболу, змагання з підтягування, згинання-розгинання рук в упорі лежачи, стрибків у довжину з розбігу, конкурс малюнка на олімпійську тематику.

В Залісцівському НВК проведено Олімпійський урок на тему «Олімпійське сузір’я України». Була організована також книжкова виставка «Легенди олімпійських зірок» про видатних спортсменів світу. Учні 1-4-их класів із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі старти». Діти 6-8 класів були залучені у спортивній вікторині «Знавці історії олімпійського руху». Традиційним під час Олімпійського тижня в школі став легкоатлетичний забіг «Рух заради життя» для учнів 9-11 класів.

У Суразькому НВК відбулися веселі старти в початкових класах, зустріч з ветераном спорту, тренером футбольної команди села Сураж, шаховий турнір «Король і королева», впродовж тижня виготовлялися буклети «Бути здоровим – круто» та Олімпійські листівки.

У Великоіловицькому НВК проведено Олімпійську вікторину, «Веселу естафету», змагання з футболу, змагання «Хто сильніший».

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show