Осінній фітнес: Секрети підтримання мотивації для занять спортом у холодну пору року

Процес пошуку мотивації до тренувань в час, коли на вулиці стало темно, холодно та вогко, ніколи не буває простим. Більшість розділяють таку несподівану відсутність тяги до тренувань, які виникають в жовтні кожного року. Однак, на думку фахівців, насправді зміна пір року може бути ідеальним часом для тренувань. Тренування восени дозволять краще зігрітись, знизять апетит на увесь час зимових застіль, а також збережуть здорові звички, та ваше тіло.

 

Пропонуємо декілька порад, що допоможуть із переходом на систему тренувань в холодну пору року в контексті "Як знайти мотивацію для занять фізичними вправами".

1. Грайте роль, поки не зріднитесь із нею. Не варто чекати, поки мотивація несподівано з’явиться, схопить вас за руку та потягне на тренування. Всю основну роботу ніхто не зможе виконати за вас. Можливо, у вашій голові звучить тихий голос, який закликає залишитись у ліжку та перенести тренування на завтра. Просто ігноруйте його. Вам потрібно піти і зробити те, що ви повинні. Використовуйте цю мантру, якщо доведеться: грайте роль, поки роль не стане вами.

2. Будьте розумнішими своїх виправдань. Легко сказати «Не шукай виправдань», та ви навряд чи зможете слідувати цій пораді. Ви вже встигли придумати багато причин, щоб не займатися, на зразок нової зачіски, яку в процесі тренування шкода зіпсувати. Але чи варто відмовлятися від здорового тіла і мозку заради чого, щоб ще декілька годин походити з гарною зачіскою? Це просто нерозумно.

3.Одягніть свій тренувальний одяг. Бажання тренуватися може прокинутись, як тільки ви одягнете свій улюблений спортивний костюм. Ви можете бути вражені силою цієї незначної, на перший погляд, дії. Дайте цьому методу шанс та подивіться, що вийде.

4. Дайте собі десять хвилин. Якщо ви попробували реалізувати вищезгадані поради, проте досі сидите на дивані, то потрібно встати та почати щось робити – будь-що впродовж найближчих десяти хвилин. Наприклад, прогулятись по кварталу свого міста, виконати декілька віджимань, присідань або підстрибувань. Встановіть таймер на десять хвилин та скажіть собі, що будете робити те, що вибрали. Просто витратьте десять хвилин свого часу, і ви знайдете в собі мотивацію.

5. Купіть нові кросівки. Хоча теоретично, це може бути що завгодно: нові тренажери, нова шапочка, сонцезахисні окуляри та різноманітні гаджети. Будь що, що може зацікавити вас випробувати під час тренування, стати ідеальним компаньйоном у виконанні вправ, дати додатковий потенціал для того, щоб робити звичні дії швидше та навіть з більшою легкістю. І для багатьох саме нові кросівки - ідеальний варіант мотивації для бігу.

6. Складіть список тренувань. Якщо ви та людина, яка перед тим, щоб щось зробити, повинна запланувати, або любите складати списки і розклад, то це вам обов’язково потрібно зробити з тренувальним процесом. Таким чином ви значно підвищите шанси на те, що вирушите на тренування, якщо воно у вас на порядку денному або занесено у відповідний список. Розпишіть свій тренувальний процес на день або хоча на два дні наперед. Є ще один метод, який зробить цей спосіб ще більш мотивуючим. Знайдіть момент, щоб заглянути у свій записник та знайдіть там тренування. Після цього у думках уявіть, як ви його проводите, намалюйте собі картинку тренувального процесу. Окрім цього, приділіть секунду часу, щоб впевнитись, що у вашій сумці є все, що вам потрібно для цього, і ваше тренування відбудеться. Збережіть ці думки в голові з початку дня, і швидше за все у цей день ви вирушите позайматися.

Джерело: Elizabeth Quinn. Fall fitness - tricks for maintaining exercise motivation. sportsmedicine.about.com. 2013, November 06.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show