У Тернополі провели обласні фінальні змагання з волейболу серед дівчат 2004 року народження і молодших під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Обласні фінальні змагання з волейболу серед дівчат 2004 року народження та молодших під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?» 13-14 березня відбувались у Тернополі. У цих змаганнях брали участь Тернопільська ОДЮСШ, Чортківська ДЮСШ, Монастириська ДЮСШ та Тернопільська ОДЮСШ-2.

 

 

У першій грі зустрілись команди Монастириської ДЮСШ та Тернопільської ДЮСШ-2. У цій боротьбі дівчата з Монастириська отримала впевнену перемогу над командою-суперником із рахунком 2:0 і здобули право боротися за перше місце із командою Тернопільської ОДЮСШ.

Фінал був напруженим. Спортсменки з Монастириська у першій партії здобули беззаперечну перевагу над суперником (25:14), проте у другій партії втримати її не вдалося (25:9). У третій партії з невеликим відривом дівчата з Монастириської ДЮСШ поступились у запеклій боротьбі Тернопільській ОДЮСШ із рахунком 16:14, підсумковий рахунок 2:1 на користь Тернопільської ОДЮСШ.

Відтак, змагання виграла команда Тернопільської ОДЮСШ (тренер Олександр Герега). Юні вихованки Івана Дроня з Монастириської ДЮСШ посіли друге місце, програвши переможцям з рахунком 1-2 (25-14, 9-25, 13-15).

Третє місце вибороли підопічні Наталі Юрчук з Тернопільської ОДЮСШ (команда Тернопільська ОДЮСШ-2), які у поєдинку за третє місце перемогли дівчат з Чортківської ДЮСШ з рахунком 2-1 (25-20, 24-26, 15-13).

Бажаємо збірній команді області успішно виступити на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у червні у місті Скадовську Херсонської області.

Організаторами волейбольних баталій серед дівчат 2004 року народження виступили управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, Федерація волейболу Тернопільської області, місцевий осередок НОК України в Тернопільській області та Тернопільська територіальна оганізація «ВФСТ «Колос».

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show