Вихованці ОДЮСШ із зимових видів спорту здобули нагороди на змаганнях серед юнаків та дівчат зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства

У Кременці, на комплексі лижних трамплінів, відбулись чемпіонат України серед юнаків та дівчат зі стрибків на лижах з трампліна та чемпіонат України серед юнаків та дівчат з лижного двоборства. Вдало виступили на цих змаганнях вихованці ОДЮСШ із зимових видів спорту, завоювавши багато нагород різного гатунку, - інформує Інтернет-сторінка школи.

 

У стрибках на лижах з трампліна (трамплін К-40 м) серед юнаків 2005-2006 р.н. перше місце виборов Прокопюк Максим, друге місце у Шовкопляса Олександра.

Серед дівчат цієї ж вікової групи переможницею стала Грушицька Оксана.

Юнаки та дівчата 2007-2008 р.н. також стрибали з трампліна К-40 м. Серед юнаків весь п’єдестал зайняли учні ОДЮСШ із зимових видів спорту, а саме: перше місце здобув Дворецький Владислав, друге місце - Пилипчук Денис, третє місце - Чеболда Ілля. Серед дівчат перемогу завоювала Ільчук Дарина.

У віковій групі 2009 р. н. і молодші на трампліні К-30 м серед юнаків друге місце зайняв Вілівчук Сергій, третє місце посів Рудак Данило. Серед дівчат друге місце у Циганової Вікторії.

В командних змаганнях на трампліні К-40 серед юнаків учні ОДЮСШ із зимових видів спорту зайняли перше і друге місця: перемогу здобула команда у складі Чеболда Ілля, Пилипчук Денис, Шовкопляс Олександр, Прокопюк Максим, а срібними призерами стали Дворецький Владислав, Філонов Олександр, Шуманський Руслан, Чернух Назар.

В командних змаганнях серед дівчат Ільчук Дарина та Грушицька Оксана були чемпіонками.

У змаганнях з лижного двоборства юнаки 2005-2006 р.н. стрибали з трампліна К-40 м та бігли лижну гонку 4 км. Чемпіоном змагань серед юнаків став Прокопюк Максим, друге місце у Шовкопляса Олександра.

Юнаки 2007-2008 р.н. також стрибали з трампліна К-40 м і бігли лижну гонку 3 км. Чеболда Ілля зайняв друге місце, а Дворецький Владислав став третім.

Серед юнаків 2009 р.н. і молодших учень школи Вілівчук Сергій, який стрибав з трампліна К-30 м та біг лижну гонку 2 км, зайняв третє місце.

В командних змаганнях юнаки стрибали з трампліна К-40 м та бігли лижну гонку 4х3 км. Учні ОДЮСШ із зимових видів спорту зайняли 1 та 3 місця, а саме: переможцями були Чеболда Ілля, Дворецький Владислав, Шовкопляс Олександр, Прокопюк Максим, третє місце посіли Гетьман Богдан, Пилипчук Денис, Шуманський Руслан, Чернух Назар.

В командному спринті серед дівчат перемогу здобули Ільчук Дарина та Грушицька Оксана.

«Вітаємо також тренерів ОДЮСШ із зимових видів спорту з успішним виступом їхніх вихованців: Карпця Ярослава Тимофійовича, Точинського Олександра Васильовича, Нікіфорука Василя Івановича, Стрільчука Василя Володимировича. Дякуємо тренерському колективу відділення лижного двоборства та стрибків на лижах з трампліна за їх працю та за допомогу в організації проведення змагань, які, як завжди, пройшли на високому рівні», - наголошується на офіційній Інтернет-сторінці школи.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show