Відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» в Тернополі

На спортивних майданчиках Західноукраїнського національного університету було проведено обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», ініціатором та організатором заходу якого є Національний олімпійський комітет України. Участь у фіналі взяло 120 дітей з 10 команд переможців в громадах Тернопільщини 2021 року.  Діти з наполегливістю, рішучістю та бадьорістю зуміли пройти всі етапи змагань. Кожен зі сповненими емоціями і блиском в очах вірили в свою перемогу. Головним суддею змагань була стипендіатка місцевого осередку “НОК України” в Тернопільській області - Іванна Попадюк, яка спільно з суддівською колегією визначили переможців та призерів обласного фіналу.

Також визначили переможців кожного етапу - олімпійській вікторині, презентації команди та спортивній естафеті зі смугою перешкод.

Переможцями в загальнокомандному заліку цьогорічного обласного фіналу «Олімпійського лелеченя» стала команда Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича.

Друге місце виборола команда Великозагайцівського НВК.

Третє місце зайняла команда Лановецької ЗЗСО №2 та команда ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 м. Тернопіль.

А по програмах заходу  було визначено таких переможців:

⁃ у олімпійській вікторині кращими знавцями олімпійського руху та історії виявилася команда Великозагайцівського НВК, за ними другими стала команда Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 та третіми Чортківська гімназія ім. М.Шашкевича.

⁃ у презентації команд найбільш вражаючими та креативними була команда Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича,  за ними другими стала команда Лановецької ЗЗСО №2 та третіми НВК «Мишковицька ЗОШ  І-ІІІ ст.».

⁃ у спортивній естафеті найспритнішими стала команда ТЗОШ І-ІІІ ст. № 10 м. Тернопіль, за ними другими стала команда Великозагайцівського НВК та НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназія» м. Копичинці.

Учасників фінальних стартів «Олімпійське лелеченя» щиро привітали ветеран спорту,  Павло Клочко та заступник начальника управління сім’ї та молоді ТОДА Арсен Ляхоцький.

На свято також завітали такі гості:

⁃ Вікторія Шаймарданова  - учасниця літніх Олімпійських ігор, МСМК з важкої атлетики, рекордсменка світу.

⁃ Іван Цьомик - представник Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України, член виконкому МО  «НОК України».

⁃ Георгій Гунтік -  голова Тернопільської територіальної організації ВФСТ "Колос», член виконкому МО осередку «НОК України».

⁃ Андрій Огнистий - заступник голови МО «НОК України» в Тернопільській області, голова Тернопільського обласного відділення олімпійської академії України.

⁃ Валерій Єднак - член виконкому МО «НОК України».

⁃ Оксана Максимчак - начальниця відділу міського центру фізичного здоров’я населення.

⁃ Роман Гах - завідувач кафедри фізичної реабілітації та спорту ЗУНУ.

На завершення змагань зі словами привітань та побажання до учасників звернувся заступник голови місцевого осередку «НОК України» в Тернопільській області Віталій Ігнатенко та провів нагородження спільно з Оксаною Максимчак, Павлом Клочком, Іванною Попадюк та Наталією Іванюк.

Переможців та призерів нагородили кубками та медалями, також всі учасники змагань були нагороджені грамотами та подарунками  від місцевого осередку «НОК України» в Тернопільській області.

Від організаторів же обласного фіналу висловлюємо величезну подяку за допомогу студентам та працівникам кафедри фізичної реабілітації та спорту ЗУНУ, суддівській колегії заходу та членам виконкому МО «НОК України».

Також щиро дякуємо спонсорам ТОВ «Микулинецький бровар» за надання продукції  і інформаційним партнерам ТО КП «Кінодністер» та Суспільне Тернопіль.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show