Юні важкоатлети із Бучача вибороли у Скадовську одне «золото» та три «срібла»

Вихованець Бучацької ДЮСШ Юрій Морський став переможцем Всеукраїнських змагань з важкої атлетики «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків та дівчат до 15-ти років. Такий турнір 11-14 липня проходив у Скадовську Херсонської області під егідою Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України та ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос». У змаганнях взяли участь понад 160 учасників з 16 областей України. Тернопілля представляли шестеро спортсменів Бучацької ДЮСШ. В підсумковій таблиці змагань, за результатами виступів наших спортсменів, які здобули одну золоту та три срібних медалі, наша область посіла третє місце, поступившись Луганській (І місце) та Одеській (ІІ місце) областям.

Щодо докладних результатів наших юних важкоатлетів, то, як повідомляється на інтернет-сторінці Бучацької міської територіальної громади, Юрій Морський змагався у ваговій категорії 81 кг. Його результати: ривок – 86 кг, поштовх – 102 кг (у сумі 188 кг). Чимало зусиль доклали до цього здобутку тренери Ярослав Козюпа та Ігор Павликівський.

Срібними призерами турніру стали важкоатлети з Бучача:

- Павлюх Денис – вагова категорія 49 кг , 50 кг, ривок, 58 кг, поштовх, в сумі 108 кг; здобув ІІ місце, молодший на рік від своїх суперників;

- Павлюх Максим – вагова категорія 61 кг, 77 ривок, 86 кг, поштовх, у сумі 163 кг; здобув ІІ місце;

- Нановський Назар – вагова категорія 81 кг, 82 кг, ривок, 100 кг, поштовх, у сумі 182 кг; здобув ІІ місце.

Свою лепту у загальний результат команди внесли також:

- Морпак Володимир – вагова категорія 55 кг, 45 кг, ривок, 57 кг, поштовх, в сумі 102 кг;

- Матура Іван – вагова категорія 61 кг, 38 ривок, 49 кг, поштовх, в сумі 87 кг.

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю