Представники дев’яти команд стали учасниками чемпіонату Тернопільської області та відкритого чемпіонату ОДЮСШ з літніх видів спорту з вільної боротьби серед юнаків 2008-2009 р.н.

У Тернополі відбувся чемпіонат області та відкритий чемпіонат КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з вільної боротьби серед юнаків 2008-2009 років народження. На килимах спортклубу «Галицькі леви» свою майстерність демонстрували учасники дев’яти команд – понад сто юних борців з Тернополя, Збаража, Вишнівця, Теребовлі, Шумська, Підволочиська, Борщева і Скали-Подільської.

 

В особистому заліку чемпіонами і призерами стали:

Вагова категорія 26 кг:

І – Андруник Владислав (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІ – Стаськів Захар (Тернопіль, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Дрозда Артем (Тернопіль, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Гриньків Святослав (Борщів)

Вагова категорія 29 кг:

І – Лісий Богдан (Скала-Подільська)

ІІ – Кукела Владислав (Борщів)

ІІІ – Григоращук Михайло (Збараж, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Малиняк Артем (Борщів)

Вагова категорія 32 кг:

І – Смакула Олександр (Збараж, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІ – Криворучко Денис (Борщів)

ІІІ – Дмитрук Артур (Шумськ, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Рись Олег (Вишнівець)

Вагова категорія 35 кг:

І – Ткач Віталій (Збараж)

ІІ – Максимчук Іван (Вишнівець)

ІІІ – Рябий Микита (Борщів)

ІІІ – Парасинчук Віктор (Скала-Подільська)

Вагова категорія 38 кг:

І – Ільницький Павло (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІ – Гуска Назар (Тернопіль, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Палчинський Олег (Теребовля)

ІІІ – Яворівський Арсен (Збараж, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

Вагова категорія 42 кг:

І – Ранецький Євген (Тернопіль, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІ – Ковальчук Денис (Шумськ)

ІІІ – Мізинчук Ілля (Борщів)

ІІІ – Роговський Костянтин (Теребовля, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

Вагова категорія 47 кг:

І – Кутник Володимир (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІ – Баран Валентин (Теребовля, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Скорохід Олександр (Борщів)

ІІІ – Загребельний Артем (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

Вагова категорія 53 кг:

І – Комаровський Назар (Тернопіль, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІ – Салдан Василь (Тернопіль, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Чорний Тарас (Теребовля, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Соцький Станіслав (Борщів)

Вагова категорія 59 кг:

І – Марчак Ілля (Борщів)

ІІ – Крючковський Владислав (Теребовля, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІІ – Царик Максим (Підволочиськ)

ІІІ – Петрик Станіслав (Борщів)

Вагова категорія 66 кг:

І – Проць Олександр (Тернопіль, ОДЮСШ з літніх видів спорту)

ІІ – Масик Едуард (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІІ – Добринський Олександр (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

Вагова категорія 73 кг:

І – Логойда Назар (Підволочиськ)

ІІ – Бородін Богдан (Борщів)

ІІІ – Ладишко Максим (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

Вагова категорія 85 кг:

І – Сич Олександр (Збараж)

ІІ – Хом’як Євген (Вишнівець)

ІІІ – Колісник Богдан (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

ІІІ – Сівак Вадим (Тернопіль, КДЮСШ № 1)

Всі переможці і призери нагороджені медалями і грамотами.

Як ідеться на сайті ТОДЮСШ  з літніх видів спорту у соцмережах, провести змагання на високому рівні, в доброзичливій атмосфері допомогли начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА Андрій Човган, начальник відділу спорту Микола Бурий, директор Тернопільської КДЮСШ №1 Катерина Барабаш, директор КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» Олександр Куриляк, наставники спортсменів Іван Лозинський, Сергій Кондратенко, Валерій Красовський, Олександр Шафранський, Володимир Перхалюк, Руслан Омелянчук, Петро Король, Олег Борисевич, Руслан Антонюк, Василь Логойда, Сергій Недокіс, Ярослав Боднар, Олег Жирій та батьки юних борців. Окрема подяка — за можливість юним вихованцям Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту тренуватися в чудовому залі Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка — ректорові вишу професору Богданові Буяку.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show