У сьомий день змагань українці перетнули екватор Дефлімпіади-2021 з лідерською позицією серед країн-учасниць

Національна дефлімпійська збірна команда України не збирається зменшувати обертів: 8 травня, у сьомий день змагань, українці перетнули екватор Дефлімпіади-2021 з 77 медалями, 39 з яких – золоті, 16 срібних та 22 бронзові – повідомляє Національний комітет спорту людей з інвалідністю/Національний паралімпійський комітет України.

Так, українські дефлімпійці розпочали ранок сьомого змагального дня трьома золотими медалями. Із самого ранку золоту медаль виборола велосипедистка Топчанюк Єлисавета в програмі гонка за очками (критеріум). Це вже четверта золота медаль Єлисавети. Потім українські дефлімпійці здобули золото у спортивному орієнтуванні у суперспринті естафета мікст. Чемпіонами стали Левицький Назар та Федосєєва Ганна,  і це вже четверте золото у спортивному орієнтуванні. І завершила змагальний ранок кульова стрільба: Афонченко Інна та Лазебник Олексій – золота нагорода у вправі 10 м пневматичний пістолет мікст. Це вже 5-та висока нагорода кульової стрільби. І у підсумку першої половини дня 8 травня національна дефлімпійська збірна команда України виборола 34 золотих, 15 срібних та 18 бронзових, у сумі - 67 медалей!

Також у доробку збірної перемога у змішаному парному розряді над командою Індії 2:1 (Такало Петро/Черноморова Софія), а у парному команду Туреччини з рахунком 2:0 перемогла жіноча команда Губаньова Богдана, Черноморова Софія. У баскетбольної команди України яскрава перемога над збірною Тайвані з рахунком 81:35. Щоправда, у футболі команда України поступилась збірній Аргентини з рахунком 1:2 – це перша поразка нашої команди.

У пообідній час сьомого змагального дня шквал українських медалей на Дефлімпіаді-2021 не припинився! У легкій атлетиці 4 високі нагороди, серед яких: 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі. Досить успішний почин на Дефлімпіаді-2021!

Золоті медалі вибороли: Урсуленко Наталія - у штовханні ядра, Естафета 4х400 м мікст у виконанні Руденка Дмитра, Драча Сергія, Купріч Соломії та Кіняйкіної Крістіни, Срібло у Потапенко Катерини - семиборство, а бронзова нагорода у Носенка Миколи - біг на дистанції 100 м.

У настільного тенісу знов переможне золото: сьогодні у парному розряді мікст - Будник Роксолана-Овчаренко Максим. Нагадаємо, що Роксолана Будник – вихованка Тернопільського «Інваспорту», уродженка міста Заліщики, зараз представляє місто Київ.

У пари Ходько Юлія та Закладний Геннадій - бронзова медаль у цій дисципліні. Це вже 4 високі нагороди у настільному тенісі.

Все вдалося з медалями і у плаванні: 2 золотих та 1 бронзова медалі, а загалом – 24 високі нагороди у цьому виді спорту. Нарешті золоту нагороду виборола Терещенко Ірина: їй вдалось бути першою на дистанції 100 м брасом. До цієї медалі Іра йшла аж 18 років!

Також золота нагорода і в естафеті 4х200 м вільним стилем (чоловіки): Карниш Артем, Зіненко Іван, Дудник Максим, Адамович Владислав. Бронзова медаль у Кремлякова Владислава на дистанції 50 м на спині.

Бронзовою медаллю завершила змагання команда тхеквондо - Леванович Марія виборола 3 місце у ваговій категорії 67 кг.

Жіноча волейбольна команда перемогла команду Мексики з рахунком 3:0, з таким самим переможним рахунком чоловіки «розтрощили» команду Гани.

А у підсумку змагального дня 8 травня національна дефлімпійська збірна команда України виборола 39 золотих, 16 срібних та 22 бронзових, у сумі - 77 медалей!

 

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show