Національна дефлімпійська збірна команда України успішно продовжила лідерські перегони за високими нагородами Дефлімпіади-2021

12 медалей за змагальний день 9 травня, серед яких 3 золоті, 6 срібних та 3 бронзові, здобула Національна дефлімпійська збірна команда України на Дефлімпіаді-2021 у Бразилії. А загалом зараз на рахунку України 89 нагород – 42 золотих, 22 срібні та 25 бронзових. Так, у стрільбі кульовій золоту нагороду виборола Афонченко Інна у вправі малокаліберний пістолет, 25 м. Це вже 3 золота медаль спортсменки. А в команди стрілків наразі 6 високих нагород, - повідомляє Національний комітет спорту людей з інвалідністю/Національний паралімпійський комітет України.

Настільний теніс поповнив скарбничку України 4 медалями: 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова, а в цілому - 8 медалей. Цього дня спортсмени змагались у парних розрядах (чоловіки та жінки), і це вже був прикінцевий день парних поєдинків.

Наші чемпіони та призери: Васильєва Марія та Ходько Юлія – золота нагорода; Завіновська Катерина та Будник Роксолана – срібна медаль; Велієв Антон та Кузьменко Григорій – срібна медаль; Овчаренко Максим та Закладний Геннадій - бронзова нагорода.

Ще раз підкреслимо, що серед українських тенісистів Роксолана Будник є уродженкою Тернопільської області - міста Заліщики. Тривалий час спортсменка виступала за Тернопільський Центр «Інваспорт», а зараз представляє Київ.

Золоту та срібну медалі вибороли наші легкоатлети, а загалом - 6 високих нагород за два змагальні дні: Кіняйкіна Крістіна – золота нагорода у бігові на 400 м, а у Куприч Соломії – друге місце. На жаль, не вдалось Юлії Шаповал стати третьою, ми могли б мати увесь подіум український.

І фінальну крапку цього дня поставила національна дефлімпійська збірна команда з плавання, щоправда, без золотої нагороди, але з 3 срібними та 2 бронзовими нагородами. Срібні медалі завоювали: Султанов Ілля - 50 м вільним стилем; Тарасенко Дар’я – 50 м батерфляєм; естафета 4 х 100 м комплексним плаванням мікст - Кремляков Владислав, Коломієць Олексій, Махник Аніта, Терещенко Ірина. Бронзові медалі вибороли: Якубовський Ростислав – 200 м батерфляєм; Терещенко Ірина – 50 м батерфляєм. Загалом наша команда посіла перше місце серед збірних команд з плавання з результатом у 29 медалей.

Ще раз нагадаємо, що плавець Ілля Султанов є уродженцем Тернополя, вихованцем Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 імені Юрія Горайського. Як повідомляється на Інтернет-сторінці школи, вперше Ілля взяв участь у Відкритому чемпіонаті міста Львів з плавання серед спортсменів з інвалідністю у березні 2018 року, де показав високі результати у своїй нозології. Відтоді почав виступати на змаганнях серед здорових дітей та на змаганнях серед дітей із вадами слуху. Виконав нормативи кандидата в майстри спорту України з плавання серед здорових спортсменів та майстра спорту України з плавання серед спортсменів із вадами слуху завдяки своїй наполегливій роботі та роботі тренерів, займаючись плаванням у КДЮСШ №2 ім. Ю. Горайського. А зараз Ілля Султанов у складі дефлімпійської збірної команди України захищає спортивну честь України на Дефлімпійській арені.

Щодо програми Дефлімпіади на 10 травня, то це день чвертьфіналів у баскетболі, волейболі, футболі. Також продовжує змагатись бадмінтон, зранку гонка у велоспорті, спортивне орієнтування - в джунглях (середня дистанція), легка атлетика та кульова продовжуватимуть змагання, а настільний теніс розпочне одиночні поєдинки, і вперше на татамі Дефлімпіади-2021 вийде греко-римська боротьба.

На фото: Ілля Султанов із наставниками. Фото зі сторінки Національного комітету спорту людей з інвалідністю у соцмережах.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show