Вуличні тренажери: які вони бувають і як до них підходити

Канікули розпочались, а тема вуличних тренажерів та тренувань на свіжому повітрі із їхньою допомогою продовжується. Отож , види вуличних тренажерів. Вони підрозділяються на дві великі групи: кардіо, спрямовані на зміцнення серцево-судинної системи, і сприяють  спалюванню зайвих калорій та силові - для додання красивого рельєфу та тонусу м’язів.

Кардіо-тренажери не тільки зміцнюють серцевий м’яз, а й підвищують витривалість організму. Дівчата, які влітку аж надто переймаються своїм зовнішнім виглядом та здоров’ям, віддають перевагу саме їм, тому, що вони сприяють швидшому спалюванню калорій.

До кардіо-тренажерів належать такі:

Крокомір — тренажер, що імітує ходу. Конструкція являє собою дві стійки, з’єднані загальним поручнем. Є нековзаючі підніжки. Рухи поєднують ходу на лижах і звичайний крок. Заняття на ньому сприяють зміцненню суглобів, м’язів спини, ніг, підвищують  еластичність зв’язок. Навантаження підбирають залежно від ваги. Збільшують її за рахунок частоти і швидкості рухів.

Степпер – це стійка з опорою нагорі, а внизу розташований рухливий модуль. Займаючись на степпері, дівчина імітує ходьбу по східцях. Степпер допомагає надати стегнам і сідницям красиву форму. Під час тренування задіяні м’язи преса і спини. Крім того, відбувається зміцнювальний вплив на серцево-судинну і дихальну системи.

Еліптичний тренажер нагадує велотренажер з додаванням ходи на лижах. Свою назву він отримав завдяки особливостям руху модулів по траєкторії еліпсоїда. Заняття на ньому позитивно впливають на стан ніг, спини. Під час вправ на цьому тренажері задіяні групи м’язів преса, сідниць і рук. За рахунок помірного навантаження заняття на ньому безпечні для опорно-рухового апарату.

Велотренажер на вулиці практично не відрізняється від звичайного велотренажера. Дівчині, наприклад, потрібно також крутити педалі, допомагаючи собі руками. Це один з популярних тренажерів для схуднення. Додатково «опрацьовуються» сідничні і литкові м’язи. Нехай велотренажер поступається за ефективністю біговій доріжці, але є оптимальним альтернативним варіантом.

Вуличний тренажер «Маятник» допомагає пропрацювати м’язи преса і ніг. В основі його роботи полягає принцип вільного розгойдування. Конструкція «Маятник» являє собою стійку з ручками і підвісним механізмом для ніг. Використовуючи власну вагу, той, хто працює на тренажері, починає здійснювати рух, розгойдуючи нижні майданчики. Заняття на цьому тренажері допомагає прибрати жирові відкладення з боків, живота і талії.

Лижний тренажер. Якщо ви хочете поліпшити свою поставу, варто включити заняття на ньому в тренування. Крім того, відбувається зміцнення серцевого м’яза і спини. Завдяки особливостям конструкції відбувається щадний вплив на опорно-руховий апарат. Тому цей тренажер безпечний для хронічних хворих суглобів.

«Твістер» опрацьовує всі м’язи преса. Конструкція складається зі стійки з модулем у вигляді диска. Треба встати на нього і крутити тулуб в різні боки. Один з популярних вуличних тренажерів для дівчат. Адже він допомагає домогтися тонкої талії.

Заняття на кардіо-тренажерах рекомендують чергувати з силовими вправами. Тоді дівчина зможе пропрацювати всі групи м’язів і підвищити витривалість. Більшість тренажерів даної групи дають щадне навантаження на хребет і суглоби.

Силові

Силові тренажери спрямовані на опрацювання різних груп м’язів і надання їм гарної форми. Недостатньо просто спалити зайві калорії кардіо-тренуваннями, потрібно підтримувати тонус м'язів. У цьому допоможуть наступні вуличні тренажери:

Найпопулярніший — це турнік. Він відрізняється функціональністю, завдяки чому виходить задіяти практично всі групи м’язів. За допомогою різних вправ вдається спалити жирові відкладення в області боків і живота.

Жим від грудей з положення сидячи. Особливість конструкції полягає в тому, що спинка служить опорою для живота. Тому тулуб під час занять знаходиться в правильному положенні і не відбувається перенавантаження.

Тренажер для згинання/розгинання ніг часто включають в свою програму для схуднення дівчата. Це сидіння з ручками з боків і важелем з валиками. Також конструкція доповнена обтяжувачами. Вправа заснована на згинанні/розгинанні стегон. Допомагає впоратися з целюлітом.

Вуличні тренажери: коректуємо фігуру і підтримуємо тонус м’язів

Підготовлено за матеріалами Інтернет-видань. Фото з відкритих джерел

 

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/