У Збаражі відбувся черговий Міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка

Понад дві сотні спортсменів у віковій категорії U-15 із різних куточків України - Києва, Одеси, Харкова, Львова, Чернівців, Сум, Полтави, Івано-Франківська, Хмельницького, Тернополя та інших міст і містечок, а також спортсмени зі Словаччини стали учасниками XVI Міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка. Такі змагання впродовж двох днів тривали у Збаражі, на базі місцевого спорткомплексу. Спортсмени виступали у 11 вагових категоріях.

Як повідомляє організатор змагань, тренер Збаразької ДЮСШ, президент ФСК «Чемпіон» Петро Король, спортсмени зі Збаражчини здобули на турнірі 19 нагород. Зокрема, чемпіонами турніру у своїх вагових категоріях стали четверо борців - Михайло Грегоращук, Богдан Смакула, Ілля Вінтонович і Назар Бовтун, шестеро спортсменів  вибороли срібло, і дев’ятеро - бронзові нагороди.

Кращим борцем турніру визнаний Олександр Смакула, за кращу техніку боротьби відзначений Назар Бовтун, а за волю до перемоги - бронзовий призер Міхал Завадський зі Словаччини.

Відзначились на змаганнях і учасники команди з Борщова. Як інформує директор Борщівської ДЮСШ Руслан Антонюк, Ілля Марчак (в/к 57 кг) та Богдан Коритко (в/к 62 кг) із Скали-Подільської здобули срібні нагороди. «Всім бажаємо міцного здоров’я і подальших перемог. Основної ПЕРЕМОГИ бажаємо воїнам ЗСУ, зокрема тато Богдана Коритка зараз на передовій. Бажаємо їм всім витримки, сили духу, міцного здоров’я і найважливішої ПЕРЕМОГИ в історії не тільки нашої держави, а й світовій історії».

Як повідомляє Збаразька міська рада: «На знак вдячності і поваги до загиблих на російсько-українській війні мешканців громади, від учасників змагань були покладені корзини квітів на їхні могили. Серед тих, хто віддав своє життя за рідну Україну, є двоє вихованців Збаразького ФСК «Чемпіон» - Тарас Михальський і Василь Телішевський.

А для бійців, які сьогодні мужньо нас захищають, учасники турніру зібрали кошти і придбали ноутбук, який вручили під час урочистого відкриття змагань директору ДЮСШ Володимиру Патронику, який зараз несе службу в Збройних Силах України.

Гостей збаражани вітали щирою патріотичною піснею у виконанні Світлани Прокопчук та Олександра Музичука. Танцювальний колектив із Черниховець «Розмарія» неперевершено виконав хореографічну композицію, що символізує єднання українців, незважаючи на їхню розмаїтість. І, звичайно, не обійшлось без запашних короваїв, які отримала кожна команда з рук чарівних танцюристок».

«Цього року учасників менше, ніж зазвичай, - відзначив Петро Король, - адже багато тренерів пішли воювати, багато спортсменів виїхало за кордон, переїхали туди з окупованих територій. Звичайно, сьогодні усім важче і морально, і матеріально. Але, змагання потрібні. І не лише дітям, а й тренерам та суддям. До прикладу, суддя з Херсона Таня Сікновенко, яка вимушена жити у Тернопільській області, приїхала на змагання за власним бажанням, бо відчула сильну потребу, щоб попрацювати, зайнятись улюбленою справою.

Я щиро вдячний усім, хто доклав своїх зусиль для проведення цього турніру. Таких людей було багато - і тренери, і батьківський комітет ФСК «Чемпіон», і представники місцевої влади, і комп’ютерники Ігор Кіт, Сергій Грицеляк і Іван Залуцький, і спонсори».

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/