Заступник голови Лановецької райдержадміністрації Володимир Козира: «Треба зробити все можливе, щоб діти цікавились не тільки комп’ютером, а й мали змогу побігати на спортивному майданчику»

Перший заступник голови Лановецької райдержадміністрації Володимир Козира провів нараду з фізкультурним активом району. Погоджено план спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, спрямованих на популяризацію в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» та відзначення Дня фізичної культури і спорту.

«Популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини має велике значення для формування здорового покоління української нації, – зазначив Володимир Козира. – Ми маємо зробити все можливе, щоб діти Лановеччини цікавились не тільки комп’ютером, а й мали змогу побігати, витратити свою енергію на сільському чи пришкільному спортивному майданчику і в позаурочний час».

 

В даний час в районі діє 63 колективи фізичної культури (36 – в загальноосвітніх школах, 1 – в ПТУ-25, 1 – в РВ УМВСУ в Тернопільській області, 25 – на підприємствах, установах та організаціях). В загальному, всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи охоплено 1095 жителів Лановеччини.

Згідно календарного плану спортивно-масових заходів, відділами молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, комунальною установою ФСТ «Колос» проводяться районні змагання за програмою спортивних ігор учнівської молоді та за програмою сільських спортивних ігор для спортсменів виробничників. Організовуються традиційні турніри до святкування Дня молоді, Дня Незалежності, Дня фізичної культури і спорту, на кубок Андрія Магдича з волейболу.

Спортсмени району неодноразово ставали призерами обласних змагань – це Ваврійчук Сніжана, Гончук Ірина, Нукало Інна, Віцентович Роман з біатлону, Нецюк Вікторія, Бригадир Роман, Гончук Ірина, Нукало Інна, Веретик Андрій, Крук Сергій Анатолійович – легка атлетика, Бабчук Іра, Гайкова Ілона, Гунько Іванна – з гандболу, Мулик Олег, Хом’як Василь, Шмир Михайло, Шмир Андрій – з гирьового спорту та ін. Андрій Возняк був членом збірної команди України з біатлону, срібний призер України, Сергій Крук входить в резерв збірної команди України з легкої атлетики.

Для здійснення фізкультурно-оздоровчих заходів та спортивної роботи в районі функціонує: 1 стадіон; 20 футбольних полів; 22 спортивні майданчики; 15 спортивних залів; 13 майданчиків з тренажерним обладнанням; 1 майданчик з синтетичним покриттям.

В районі налагоджена система фізкультурно-оздоровчих заходів у навчальних закладах. На всіх етапах спортивних змагань по програмі 9 видів спорту серед учнівської молоді взяло участь біля 3000 учнів загальноосвітніх шкіл та ПТУ-25. Кращих результатів добилися Лановецький комунальний заклад НВК «Лановецька ЗОШ №2 І-ІІІ ст. – гімназія», НВК «Лановецька ЗОШ №1 І-ІІІ ст. – ліцей», Білозірська, Снігурівська загальноосвітні школи І-ІІІ ст., та Іванковецька, Великокусковецька та Якимівська школи І-ІІ ст., колективи фізкультури Білозірської, Москалівської та Передмірської сільських рад.

В районі функціонує комунальна дитячо-юнацька спортивна школа, в якій тренується 332 учні. Спортивна школа культивує такі види спорту: гандбол (юнаки та дівчата), футбол (юнаки та дівчата), біатлон, волейбол та легка атлетика.

В 2013 році проведено районні фінальні сільські спортивні ігри в с.Передмірка, в яких брали участь команди 15 сільських рад.

На даний час 5 кращих спортсменів- членів збірних команд району з різних видів спорту, отримують щомісячні стипендії за високі спортивні досягнення з районного бюджету.

В 2013 році в кубку та чемпіонаті району Лановеччини з футболу взяла участь 21 команда колективів фізкультури, а футбольний клуб ФК „Ланівці” представлений у чемпіонаті області.

 

За інформацією веб-сторінки Лановецької райдержадміністрації офіційного Інтернет-сайту Тернопільської ОДА

 

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/