День фізичної культури і спорту об’єднав у Тернополі різні види спорту (фото)

14 вересня із самого ранку набережна Тернопільського парку імені Тараса Шевченка гомоніла дзвінкими дитячими голосами, адже тут зібралось понад 350 учасників різноманітних захоплюючих змагань. Першими, щоб вишикуватися для параду відкриття, прибули учасники Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну», саме цей захід відкривав програму святкувань з нагоди Дня Фізичної культури і спорту.

Велосипедисти, одягнуті у різнокольорову спортивну форму, відразу створили святковий, піднесений настрій. Велоестафету прийшли підтримати юні спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл Тернополя. Далі вишикувались учасники легкоатлетичної естафети серед шкіл міста, змагань з волейболу серед дівчат і хлопців, вуличного баскетболу, дворового футболу на майданчику ЮКА, роликових ковзанів, роликів, комбінованої естафети на лижеролерах та великого тенісу.

Усіх присутніх учасників і Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну», і змагань, приурочених Дню фізичної культури і спорту, привітав начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, Заслужений працівник фізичної культури і спорту Ігор Підгайний. «Сьогодні у кожному обласному центрі України даються старти велоестафет «Спорт для всіх єднає Україну», які покликані згуртувати всіх прихильників фізичної культури і спорту заради здорового способу життя та підняття престижу нашої держави», сказав Ігор Васильович.

До учасників велоестафети на теренах Тернопільщини звернувся і начальник обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, голова федерації велоспорту Тернопільщини, Заслужений працівник фізичною культури і спорту Олександр Бірюков. «Дивлячись на вас, я впевнений, що ви - наше майбутнє, – зазначив Олександр Володимирович. Ви - наші маленькі зірочки, які потрібні нам, вашим батькам, нашій державі. Вітаю з Днем фізкультури і спорту усіх присутніх на цьому святі!».

Після офіційної частини більше як вісімдесят учасників Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну» стартувало з набережної парку. На вулиці Білецькій велосипедисти вишикувались в колону та в супроводі машин ГАІ та швидкої допомоги вирушили за маршрутом: вул. Крушельницької, Князя Острозького, Микулинецька і селами Велика Березовиця, Велика Лука та Мишковичі, де взяли участь у Всеукраїнських перегонах пам’яті майстра спорту Володимира Філіпенка.

Тим часом на набережній вирувало справжнє спортивне дійство. Навколо острівця «Чайка» розпочалась легкоатлетична естафета, участь у якій взяли команди 15 шкіл міста. Під час цих змагань три найшвидших бігуни з кожної школи, передаючи естафетну паличку, гідно долали свої етапи по 180 метрів. А на центральній алеї розташувались учасники змагань з роликових ковзанів, вуличного баскетболу та дворового футболу на майданчику ЮКА. Далі змагались юнаки та дівчата на лижоролерах, які брали участь у видовищній комбінованій естафеті «3х500 м». В цей час на майданчиках ФСТ «Динамо» тривали спортивні баталії з волейболу серед юнаків та дівчат, а згодом, з 11-тої години там розпочався турнір з великого тенісу.

Ось і настав час тріумфу переможців. Навіть похмура погода, яка панувала вранці, відступила, і з-за хмар визирнуло таке бажане осіннє, але ще тепле сонечко, що зробило церемонію нагородження ще більш святковою та радісною.

А результати виявились такими: у змаганнях з естафетного бігу серед шкіл міста Тернополя перемогли вихованки спортивного класу із ЗОШ №13 – Христина Стефанишина, Надія Луцик, Діана Плетенюк (тренер Ольга Стефанишина), показавши час 1.18.4. На другому місці були дівчата із ЗОШ №22 (1.25.6.). Третє місце посіли представниці ЗОШ №23 (1.26.6.). Серед юнаків переможцями стали теж учні ЗОШ №13 команда у складі Володимира Допти, Михайла Кушнерика та Михайла Мороза. Їхній результат1.10.8. Срібними призерами стали юнаки із ЗОШ №3 (1.12.2.), а бронзу вибороли представники ЗОШ №4 (1.12.5.).

У змаганнях з вуличного баскетболу перемогли юнаки з команди «Работнічки», на другому місці команда Б-12, на третьому – юнаки, які вибрали собі також цікаву назву, «Блінчики».

У змаганнях з дворового футболу на майданчику ЮКА перемогли хлопці з команди «Металіст», другими стали юні футболісти із команди «Дніпро», третьою – команда «Нива».

У змаганнях з волейболу серед юнаків перемогла команда «Дружба-1», на другому місці – «Дружба-2», на третьому – «Сонячні». Серед дівчат перемогу здобула команда ОДЮСШ, друге місце посіла команда «Місто».

У турнірі з міні-футболу перше місце виборола ДЮСШ-1 (1998 р.н.), на другому місці була команда ДЮСШ-2 (1998 р.н.), на третьому – ДЮСШ-3 (2000 р.н.), на четвертому –ДЮСШ-4 (2000 р.н.).

В естафетній гонці на лижоролерах перемогла команда у складі Мажени Зорій, Руслана Бригадира та Ярослава Трачука (7.10.) Друге місце посіла команда у складі Мар’яни Брикайло, Миколи Марфута та Юрія Коженьовського (7.11.). Третє місце зайняла команда у складі Наталі Дячук, Андрія Підгрушного та Романа Бригадира (7.15.).

У змаганнях з роликових ковзанів у віковій групі 2004 р.н. і молодші перше місце виборола Вероніка Пукас, друге місце посіла Олена Заяць, третє – Вероніка Щербанюк. У віковій групі 2003 року народження перемогла Наталя Федишин, на другому місці Вікторія Приймак, на третьому – Люба Нужна.

У віковій групі 2001-2002 року народження перемогу здобула Тетяна Ярош, на другому місці Вікторія Сиротюк, на третьому – Вероніка Синоруб. У віковій групі 2000 рік і старші перемогла Наталя Смик, другою стала Анастасія Романів, третьою – Олександра Вовк. Серед юнаків 2001 р.н. і молодші переміг Владислав Чубай, на другому місці – Роман Куріца, на третьому – Владислав Митражик. У віковій групі 2000 р.н. і старші перше місце виборов Петро Зозуляк, друге місце зайняв Андрій Лебедик, третє посів Сергій Приймак.

Організаторами спортивно-масових заходів з нагоди Дня фізичної культури і спорту виступили управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління освіти і науки міської ради та Тернопільське обласне відділення НОК України.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/