Тернополянин Тарас Шевчук став переможцем Всеукраїнських велоперегонів пам’яті Володимира Філіпенка (фото)

120 велосипедистів із 11 областей України та двадцяти спортивних клубів стали учасниками Всеукраїнських велоперегонів пам’яті тернополянина Володимира Філіпенка, які впродовж трьох днів тривали у Тернополі. Відбувались вони у чотирьох вікових групах: юнаки, молодші юнаки, дівчата і молодші дівчата, у таких видах, як індивідуальні групові гонки, індивідуальна гонка на час та перегони «Критеріум».

Як розповів голова Тернопільської обласної федерації велоспорту, голова організаційного комітету велоперегонів Олександр Бірюков: «Ці змагання присвячені нашому земляку Володимиру Філіпенку. Він був першим майстром спорту з велоспорту на Тернопільщині, виконавши цей норматив у далекому 1956 році. Працював багато років тренером, серед його вихованців - близько двадцяти майстрів спорту. Ось уже 19 років, як Володимира Філіпенка, на жаль, немає з нами. Але на вшанування пам’яті цього чудового спортсмена, тренера, його друзі, колеги, вихованці вже 19 років поспіль проводять такі велосипедні перегони».

За підсумками трьох днів змагань переможцем серед юнаків став 16-річний тернопільський велосипедист, майстер спорту Тарас Шевчук. Тарас виграв індивідуальну групову гонку на час, показавши результат 14 хвилин 03 секунди. Також вже другий рік поспіль він став переможцем у перегонах «Критеріум», які проходять в останній день змагань вулицями міста. До речі, минулого року спортсмен теж був першим у загальному заліку цих перегонів. Тарас – вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності, де тренується під керівництвом тренера Володимира Павелка.

На фото: нагородження переможців у перегонах "Критеріум" - Тарас Шевчук - в центрі.

Як сказав головний суддя змагань, Віце-президент Федерації велоспорту Львівської області Володимир Набойщиков:«Тішуся з того, що тернополянин Тарас Шевчук виграв ці змагання. Цьогоріч він дуже успішно виступає. І хоча йому лише 16 років, але він уже майстер спорту України з велоспорту».

А загалом, як вважає Володимир Набойщиков: «У нас ростуть хороші спортсмени, і юнаки в Україні зараз досить сильні. Ми виступали з цими хлопцями в Польщі й привезли звідти більше половини усіх нагород. І Тарас Шевчук, до речі, змагаючись у Ключборку, в ювілейній багатоденній гонці, теж відзначився: виборов друге місце в загальному заліку і посів перше місце в номінації «Активний гонщик». А українська команда у сумі на цих змаганнях зайняла перше місце, тобто, юнаки у нас й справді дуже сильні».

Відзначився на цьогорічних перегонах пам’яті Володимира Філіпенка і ще один тернополянин - Владислав Щербань. Серед юнаків Владислав був другим у індивідуальній груповій гонці та індивідуальній гонці на час, показавши результат 14 хвилин 24 секунди. Ці результати дали можливість спортсменові у загальному заліку посісти третє місце. Владислав Щербань – вихованець обласної ДЮСШ, тренери Володимир Павелко та Роман Зеньо.

На фото: Відзнаку отримує Владислав Щербань.

Додамо, що під час велоперегонів пам’яті Володимира Філіпенка проводяться і змагання серед ветеранів в індивідуальній гонці на час. Надзвичайно приємно, що бронзовим призером у цій категорії був тернополянин Віктор Дрозд.

На фото: на п'єдесталі пошани Віктор Дрозд.

Підбиваючи підсумки цьогорічних велоперегонів пам’яті Володимира Філіпенка, Олександр Бірюков зазначив, що вони пройшли на високому організаційному рівні, практично без травм, спрацювали на «відмінно» всі служби, які були задіяні у цьому заході.

Організаторами змагань виступили Міністерство молоді та спорту України, управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики Тернопільської міської ради, Тернопільський обласний осередок Федерації велоспорту України, Тернопільське обласне відділення з фізичного виховання і спорту МОН України, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», обласне відділення НОК України.

На фото: Трійка лідерів змагань серед юнаків запускають у небо голубів.

На фото: Тарас Шевчук та Владислав Щербань зі своїм тренером Володимиром Павелком.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/