Підсумки Чемпіонату України з важкої атлетики серед молодших кадетів у Тернополі (фото)

З 17 до 21 вересня в Тернополі, у спортивному залі спорткомплексу «Текстильник», тривав чемпіонат України з важкої атлетики серед молодших кадетів. Це особисто-командні змагання, у яких взяли участь 275 учасників із 23-х областей України. Організували турнір Міністерство молоді та спорту України, Федерація важкої атлетики України, управління з питань фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації з метою популяризації важкої атлетики  та відбору перспективних спортсменів до резерву збірної команди України.

Учасники змагалися у двох вікових групах: хлопці та дівчата до 13 років  та до 15 років, і представляли ДЮСШ, спортивні секції та училища олімпійського резерву. Виступали вони у семи вагових категоріях для дівчат та восьми – для хлопців. Змагання включали два види: класичний ривок та поштовх штанги двома руками. Переможців визначали за сумою очок з двох видів.

Щодо виступів важкоатлетів Тернопільщини, треба відзначити вдалий виступ Олега Козюпи, який представляє Бучацьку школу важкої атлетики. У ваговій категорії до 77 кілограмів серед юнаків до 15 років він переміг з результатом: ривок  - 92 кг та поштовх – 115 кг. Тренує спортсмена батько – Ярослав Козюпа.

Ще три срібні нагороди у дівчат. Так, у ваговій категорії до 53 кг серед тринадцятирічних дівчат на другу сходинку п’єдесталу пошани зійшла Андріана Череда. Вихованка відділення важкої атлетики обласної ДЮСШ «Колос» що у с. Озерна Зборівського району показала у ривку результат 35 кг, а у поштовху 42 кг. Тренує спортсменку Віталій Шаган.

Вихованка Скалатської ДЮСШ Підволочиського району Ірина Копитко показала другий результат серед п’ятнадцятирічних дівчат у ваговій категорії до 58 кг. Її результат: ривок – 62 кг, поштовх – 83 кг. Тренують спортсменку подружжя  Віктор Симів та Вікторія Шаймарданова.

Ще одне срібло у Марії Теодозів з Хоростківської ДЮСШ «Колос». Серед п’ятнадцятирічних дівчат у ваговій категорії  +63 кг вона показала результат у ривку – 78 кг, а у поштовху – 98 кг. Тренує Марію тренер Ярослав Вдеверчак.

Щодо інших тернопільських спортсменів, варто відзначити четверте місце Валентина Наливайка. Серед п’ятнадцятирічних юнаків у ваговій категорії до 63 кг він показав у ривку результат 92 кг, а у поштовху – 115 кг. Тренується спортсмен в Тернопільській ДЮСШ-1 під керівництвом тренера Володимира Тернопільського.

Вихованець Скалатської школи Степан Бабій серед юнаків 15 років у ваговій категорії до 62 кг посів п’яту сходинку з результатом у ривку 57 кг, поштовх – 76 кг.

Шосте місце у Олега Дадерка з Хоростківської ДЮСШ «Колос». Серед тринадцятирічних юнаків у ваговій категорії до 41 кг він показав 30кг у ривку та 43 кг у поштовху.

Організатори чемпіонату завдячують спонсорам: Тернопільський молокозавод «Молокія», видавництво «Навчальна книга – Богдан», видавництво «Джура», ТОВ «Ант», ТОВ «Добробуд», фірма «ТЕР КОН».

На фото: Виступ Дар’ї Шишанової з Луганщини, яка у ваговій категорії до 36 кг встановила рекорди України: в ривку – 34 кг, в поштовху – 43 кг і в сумі двоборства – 77 кг.

На фото: Нагородження учасниць до 13-років у ваговій категорії до 36 кг, переможець - Дар'я Шишанова.

На фото: Нагородження серед п’ятнадцятирічних дівчат у ваговій категорії до 58 кг, срібна призерка - Ірина Копитко.

На фото: Нагородження серед п’ятнадцятирічних дівчат у ваговій категорії  +63 кг - друге місце у Марії Теодозів.

На фото: срібні призерки змагань з Тернопільщини - Марія Теодозів та Ірина Копитко.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/