Тернопільські сноубордисти довели, що вони найкращі в Україні

Команда сноубордистів нашої області стала абсолютним переможцем Чемпіонату та Кубку України серед юніорів та юнаків та здобула срібло серед дорослих на Карпатських трасах 2013 року! В містечку Кострино, що знаходиться у Закарпатті на кордоні з Польщею, тернополяни завоювали 35 нагород Держмолодьспорту України - 6 золотих, 15 срібних та 14 бронзових!

В особистому заліку вихованка ОШВСМ Тетяна Романишин (ФСТ «Колос») стала дворазовою переможницею Кубка України. Майстри спорту Галина Гречин та Світлана Тимош (вихованки ДЮСШ «Екстрім» та ОШВСМ, ФСТ «Динамо») здобули по золотій нагороді Кубка України, а Світлана ще стала бронзовою призеркою міжнародних змагань у паралельному слаломі з участю провідних сноубордистів України, Польщі, Чехії  та Угорщини. Чемпіонкою серед молодших дівчат у паралельному слаломі-гіганті стала учениця ЗОШ № 11 Анастасія Романів (ФСТ «Динамо»), здобувши ще три нагороди в інших дисциплінах цих змагань. Учениця ЗОШ № 20 Тетяна Тарнавська ( ФСТ «Динамо») перемогла у Кубку та здобула срібну нагороду Чемпіонату України серед молодших дівчат!

Призерами Чемпіонату та Кубка України стали майстер спорту Оксана Дмитрів (вихованка ОШВСМ, ФСТ «Колос»); майстер спорту Тарас Бігус (студент економічного університету, ФСТ «Динамо»); КМС Ірина Грещук (вихованка ДЮСШ «Екстрім» та ОШВСМ, студентка економічного університету, ФСТ «Колос»); КМС Олеся Галайко (студентка комерційного коледжу, ФСТ «Динамо»).

Отже, в підсумку 5-денної боротьби сноубордисти Тернопільської області стали переможцями в командному заліку Чемпіонату та Кубка України зі сноубордингу. А ДЮСШ «Екстрім» управління спорту міської ради стала абсолютним переможцем Чемпіонату та Кубка зі сноубордингу серед 14 спортивних шкіл України! Команду до перемог вели тренери-викладачі Наталя Пазунка, Світлана Тимош, Галина Гречин, Андрій Бігуняк, Ірина Паренна та керівники ДЮСШ – Володимир Ліщук та Тетяна Романишин разом з усім колективом.

За фінансове забезпечення команда завдячує управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (Ігор Підгайний), управлінню молодіжної політики і спорту міської ради (Микола Круть, Андрій Рибак), обласній школі вищої спортивної майстерності (Олег Любінський), ФСТ «Динамо» (Володимир Небесний), ФСТ «Колос» (Георгій Гунтік) та коштам батьків.

Юні сноубордисти та їх батьки вдячні міському голові Сергію Надалу за утримання ДЮСШ «Екстрім» і надіються на збереженні її в майбутньому!

На фото: команда Тернопільської області – переможець  Чемпіонату України серед дорослих, юніорів і юнаків зі сноубордингу та міжнародних змагань ФІС 2013 року    в  Кострино, Закарпатської обл. з тех-делегатом з Румунії Діно Стефанеску.

На фото: юнацька команда сноубордистів ДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради – переможець  Чемпіонату та Кубку України  на березневій Карпатській трасі 1 березня 2013 року.

На фото: призерки Кубка України серед дорослих зі сноубордингу Світлана Тимош (1 місце),  Олена Рихлівська (2 місце), Юлія Гречин (3 місце).

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю