Кубок Світу і три медалі Андрія Пушкаря у Варшаві

У Варшаві відбувся Кубок світу серед професіоналів з армспорту Nemiroff World Cup. У складі збірної України виступав на цих престижних змаганнях рукоборців і заслужений майстер спорту України, кременчанин Андрій Пушкар.

В перший день турніру, змагаючись на ліву руку, у ваговій категорії +95 кг наш земляк здобув срібну нагороду. А перше місце посів росіянин Денис Ципльонков. Такий самий результат показав  Андрій Пушкар на ліву руку і в абсолютній ваговій категорії, здобувши ще одне "срібло".

Наступного дня, виступаючи на праву руку, кременчанини став бронзовим призером турніру, в той час, як першу і другу сходинку п’єдесталу пошани розділили Денис Ципльонков (Росія) та Дейв Чаффі (США). Зате в абсолютній категорії на праву руку Андрій Пушкар став переможцем. Срібну медаль виборов його колега по команді Євген Пруднік. Третім став американець Тім Бреснан.

Ось як описує перебіг подій другого дня Кубок світу з армспорту у Варшаві Ппрезидент Федерації армліфтингу України Андрій Шарков у своєму блозі на Інтернет-порталі "Железный мир": «День, коли спортсмени боролись на праву руку, був багатий на яскраві та видовищні події та поєдинки, але понад усе серця шанувальників армспорту зайняла і підкорила боротьба титанів у суперважкій категорії. В попередньому колі Денис Ципльонков потерпів поразку від Дейва Чаффі, але до фіналу зміг відновитися і переламати хід поєдинків на свій бік, і все-таки у суперфіналі притиснув руку спортсмена зі США до подушки, зберігши цим за собою титул найкращого супертяжа планети. Але треба віддати належне і Дейву, оскільки він не лише здивував всіх глядачів свою силою і рівнем підготовки, але і голосно заявив про себе, як про одного з кращих рукоборців світу. Витративши багато сил у протистоянні один з одним, ні Денис, ні Дейв не боролись в абсолютній ваговій категорії, тим самим змінивши розстановку сил. У їхню відсутність дуже впевнено і заслужено отримав перемогу Андрій Пушкар. Хочеться відзначити і ще одного українського спортсмена – срібного призера, яким став переможець у категорії 86 кг Євген Пруднік. На шляху до срібла він зміг здобути перемоги над такими серйозними суперниками, як Харжимурат Золоєв та Тім Бреснан», – підкреслив Денис Шарков.