Змагання «Перші кроки» серед учнів четвертих класів завершились перемогою Тернопільського навчально-виховного комплексу №7 (фото)

Четвертокласники 34-ьох навчальних закладів міста стали учасниками змагань «Перші кроки», які з 6 до 14 листопада тривали в Тернополі. Спочатку випробування відбувались у кожній школі, а найкраща команда представляла свій навчальний заклад на зональному етапі, де змагалися представники шкіл, що розміщуються в тому чи іншому мікрорайоні, виборюючи путівку до фіналу. Такі спортивні баталії, що відбулися 14 листопада у спортивному залі Тернопільської школи №3, зібрали сім команд. Згідно програми, спочатку діти виконували комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки, потім змагались у шести різноманітних естафетах: «Біг змійкою», «Кидки в коло», «Естафета зі скакалкою», «Баскетбол», «Ведення м’яча» та «Конкурс капітанів».

Найбільш напружено розгорілася боротьба між командами Тернопільського навчально-виховного комплексу №7 та Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Ця школа вже сім разів поспіль ставала переможницею «Перших кроків», але цьогоріч поступилась двома очками команді ТНВК №7.

На фото: кубок вручається капітану команди Тернопільського навчально-виховного комплексу №7.

На фото: срібні нагороди - у команди Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Отож, з результатом 12 очок золоті нагороди здобули представники саме цього навчального закладу, а друге місце і срібні медалі з результатом у 14 очок – у команди третьої школи. Третє місце та бронзові нагороди завоювали четвертокласники Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24.

На фото: бронзові призери змагань - команда Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24.

Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від організаторів, а школи-учасниці – нагороди від спонсорів: видавництва «Школярик» та ТОВ «Карпатські мінеральні води».

Загалом, путівку до фіналу вибороли представники таких начальних закладів міста: спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням основ економіки, Тернопільська класична гімназія (мікрорайон «Східний»); Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов (мікрорайон «Центр»); Тернопільська загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №24, Тернопільська спеціалізована школи І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов (мікрорайон «Дружба»); Тернопільський навчально-виховний комплекс №7 та Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступеня №29 з поглибленим вивченням іноземних мов (мікрорайон «Сонячний»).

Організували змагання Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації та управління освіти Тернопільської міської ради.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show