Команда Почаївського ВПУ в змаганнях з настільного тенісу виступила найкраще

20 листопада на спортивній базі Тернопільського центру професійно-технічної освіти №1 відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків професійно-технічних навчальних закладів в залік Обласних спортивних ігор. Усього на турнірі виступило 36 учасників із вісімнадцяти ПТНЗ області.

Переможцем змагань став учень Почаївського ВПУ Сергій Руцький (тренер Петро Руцький). Другу сходинку п’єдесталу пошани посів Олег Більський із Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер – Тимощук М.В.). Третє місце здобув вихованець Лановецької філії ПТУ №25 Олександр Домчук (тренер – Олег Мулик).

У загальнокомандному заліку серед юнаків перше місце здобула команда Тернопільського ЦПТО №1, яку готував Ярослав Грицишин. Друге місце вибороли представники Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, які займаються під керівництвом Миколи Тимощука. Третю сходинку посіли тенісисти із Лановецької філії ПТУ №25 м. Збаража. Тренує команду Олег Мулик.

Також того ж дня на базі Тернопільського ВПУ №4 імені М. Паращука проводились Обласні спортивні ігри з настільного тенісу серед дівчат професійно-технічних навчальних закладів. Перемогу у турнірі здобула неодноразова чемпіонка області, учениця Почаївського ВПУ Тетяна Дубчак. Тренує спортсменку Петро Руцький. Друге місце у запеклій боротьбі посіла представниця Підгаєцького професійного ліцею Тетяна Ярема (тренер – Садовський Г.М.). Бронзову нагороду здобула учениця Тернопільського ЦПТО №1 Юлія Бай. Підготувала призерку Ольга Лисиканич.

У загальнокомандному заліку беззаперечним переможцем вкотре стала команда Почаївського ВПУ (тренер-представник Петро Руцький). Другу сходинку посіла команда Підгаєцького професійного аграрного ліцею (тренер-представник Григорій Садовський). Третє місце здобула команда Підволочиського професійного ліцею (тренер-представник Євген Присяжний).

Чемпіони та призери нагороджені дипломами Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю