Кілька слів про заняття на вуличних тренажерах
Зараз стоїть чудова весняна погода, що не може не викликати бажання займатися фізичною культурою і спортом. Тим більше, що не лише у самому Тернополі, але й багатьох населених пунктах краю є майданчики із вуличними тренажерами, де займатися і корисно, і надихаюче. Як відомо, заняття на свіжому повітрі сприяють швидшому спалюванню калорій завдяки насиченню організму киснем, тому вуличні тренування в теплу пору року стають дедалі популярнішими у людей різного віку.
Детальніше...
Як вберегти емоційний стан і психічне здоров’я під час війни
Емоційний стан і психічне здоров’я людей в час війни надзвичайно змінюються, піддаються впливу. І це якщо не говорити про ті чи інші особисті трагедії чи втрати. Що ж впливає на наш емоційний стан, як тримати його у нормі? Пропонуємо кілька порад психологів, які за матеріалами Інтернет-видань підготував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Детальніше...
Оздоровча хода: поради та рекомендації
Займатись ходою, починати бігати або віддати перевагу саме спортивній ході – всі ці варіанти об’єднує одне: вони є заняттями аеробними, тобто, тими, які покращують серцеву діяльність та збагачують киснем наш організм. Пропонуємо ряд порад щодо занять оздоровчою ходою, які підготував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Детальніше...
Весна розпочалась, то знову говоримо про користь ходи
Хочемо ще раз нагадати про діяльність, яка покращує загальний стан організму та слугує основою для занять іншими видами спорту та занять на свіжому повітрі. Звичайно, що все це про ходу. Хода в рівномірному темпі приносить велику користь у кардіосудинному плані. Дуже добре для здоров'я звичайна хода три рази на тиждень протягом півгодини з постійною швидкістю, - наголошують фахівці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Детальніше...
Як долати емоційне виснаження під час війни
Війна... Щоранку, а часом і серед ночі, від виття сирен, ми прокидаємось і миттєво згадуємо, що вона й досі триває, по-різному впливаючи на життя кожного з нас. Серед цих впливів, окрім суто фізичних, реально матеріальних, шокуючих та катастрофічних, є й інформаційно-психологічні впливи. Українське суспільство уже пройшло різні етапи сприйняття факту війни у нашій країні. Але людській психіці треба допомогти пережити виснаження, з цим пов’язане.
Детальніше...
Як вийти з деструктивного психоемоційного стану під час війни
Новини про війну, фото, де зображені розбиті та ушкоджені пожежами будівлі, фотографії загиблих людей, історії тих, кому багато довелося пройти та пережити, особистісні власні переживання та перипетії особистого життя, у які внесла свої корективи війна. Все це дуже впливає на емоційний стан людини, причому часто може призводити до його катастрофічного погіршання. Як зрозуміти, що людина потрапила у стабільно негативний емоційний стан, як онлайн, так і в звичайному житті? Поради з цього приводу підготував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спираючись на інформацію від Центру протидії дезінформації при РНБО України.
Детальніше...
7 порад, як допомоги дитині перенести примусове переміщення з дому
Війна змінила наш світ. Багато хто з українців, рятуючись від воєнних дій, змушений переїхати до іншого регіону нашої держави, а часто і за кордон. Як поводитись з дітьми в дорозі під час війни? Кілька рекомендацій психолога щодо дій дорослих у таких випадках.
Детальніше...
Що таке петанк і як у нього грати
Петанк (з фр. Petanque) є одним з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі (cochonnet, piglet, bouchon, le petit — поросятко, паця, джек, бушон, корок, малесенький). У петанк, як правило, грають на жорсткому ґрунті або гравії, але можна також на траві, піску тощо. Гра подібна до бочче (гра з м’ячем, різновид боул-спорту, поруч з боулзом і петанком) і боулз (традиційна англійська спортивна гра, дуже популярна в країнах Британської співдружності, головна мета якої — підкотити асиметричні кулі якомога ближче до невеликої білої кулі, яка зветься «Джек» або «Кітті»).
Детальніше...
Кросфіт – тренування як спосіб життя
Кросфіт – модне іншомовне слово, яке для людей, далеких від спорту, звучить схоже на «крос» і «фітнес». Однак якщо вникнути у це питання, підказки про те, чим же цей «кросфіт» особливий, у самій назві можна знайти відразу. Отож, кросфіт – це брендована методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом. Є зареєстрованою торговою маркою організації CrossFit, Inc., яку заснували Ґреґ Ґласман та Лорен Дженай у 2000 році.
Детальніше...
Дієта та тренування: як підготуватися до фізичних навантажень
Щоб виглядати привабливо в будь-якому віці, потрібно насамперед звернути увагу на те, чим та як ви харчуєтесь, особливо якщо у вас зайва вага. Щоденне вживання калорій повинно бути розподілене таким чином: вуглеводи – 50%; білки – 20%; жири – 30%. Дослідницький відділ Центру аеробіки США рекомендує таке співвідношення у кількості їжі, яку ви вживаєте: сніданок – 25%; обід – 50%; вечеря – 25%.
Детальніше...
|
|