Спорт і здоров'я

Весна розпочалась, то знову говоримо про користь ходи

Хочемо ще раз нагадати про діяльність, яка покращує загальний стан організму та слугує основою для занять іншими видами спорту та занять на свіжому повітрі. Звичайно, що все це про ходу. Хода в рівномірному темпі приносить велику користь у кардіосудинному плані. Дуже добре для здоров'я звичайна хода три рази на тиждень протягом півгодини з постійною швидкістю, - наголошують фахівці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Як долати емоційне виснаження під час війни

Війна... Щоранку, а часом і серед ночі, від виття сирен, ми прокидаємось і миттєво згадуємо, що вона й досі триває, по-різному впливаючи на життя кожного з нас. Серед цих впливів, окрім суто фізичних, реально матеріальних, шокуючих та катастрофічних, є й інформаційно-психологічні впливи. Українське суспільство уже пройшло різні етапи сприйняття факту війни у нашій країні. Але людській психіці треба допомогти пережити виснаження, з цим пов’язане.

Детальніше...

 

Як вийти з деструктивного психоемоційного стану під час війни

Новини про війну, фото, де зображені розбиті та ушкоджені пожежами будівлі, фотографії загиблих людей, історії тих, кому багато довелося пройти та пережити, особистісні власні переживання та перипетії особистого життя, у які внесла свої корективи війна. Все це дуже впливає на емоційний стан людини, причому часто може призводити до його катастрофічного погіршання. Як зрозуміти, що людина потрапила у стабільно негативний емоційний стан, як онлайн, так і в звичайному житті? Поради з цього приводу підготував Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спираючись на інформацію від Центру протидії дезінформації при РНБО України.

Детальніше...

 

7 порад, як допомоги дитині перенести примусове переміщення з дому

Війна змінила наш світ. Багато хто з українців, рятуючись від воєнних дій, змушений переїхати до іншого регіону нашої держави, а часто і за кордон. Як поводитись з дітьми в дорозі під час війни? Кілька рекомендацій психолога щодо дій дорослих у таких випадках.

Детальніше...

 

Що таке петанк і як у нього грати

Петанк (з фр. Petanque) є одним з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі (cochonnet, piglet, bouchon, le petit — поросятко, паця, джек, бушон, корок, малесенький). У петанк, як правило, грають на жорсткому ґрунті або гравії, але можна також на траві, піску тощо. Гра подібна до бочче (гра з м’ячем, різновид боул-спорту, поруч з боулзом і петанком) і боулз (традиційна англійська спортивна гра, дуже популярна в країнах Британської співдружності, головна мета якої — підкотити асиметричні кулі якомога ближче до невеликої білої кулі, яка зветься «Джек» або «Кітті»).

Детальніше...

 

Кросфіт – тренування як спосіб життя

Кросфіт – модне іншомовне слово, яке для людей, далеких від спорту, звучить схоже на «крос» і «фітнес». Однак якщо вникнути у це питання, підказки про те, чим же цей «кросфіт» особливий, у самій назві можна знайти відразу. Отож, кросфіт – це брендована методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом. Є зареєстрованою торговою маркою організації CrossFit, Inc., яку заснували Ґреґ Ґласман та Лорен Дженай у 2000 році.

Детальніше...

 

Дієта та тренування: як підготуватися до фізичних навантажень

Щоб виглядати привабливо в будь-якому віці, потрібно насамперед звернути увагу на те, чим та як ви харчуєтесь, особливо якщо у вас зайва вага. Щоденне вживання калорій повинно бути розподілене таким чином: вуглеводи – 50%; білки – 20%; жири – 30%. Дослідницький відділ Центру аеробіки США рекомендує таке співвідношення у кількості їжі, яку ви вживаєте: сніданок – 25%; обід – 50%; вечеря – 25%.

Детальніше...

 

Тренуємось на велосипеді в залі, або що таке велоспорт indoor

Поки за вікном зима і шанувальникам поїздок на велосипеді доводиться чекати, коли з трас та велодоріжок зійде сніг, можна знайти їм прекрасну заміну у приміщенні. Йдеться про велоспорт indoor – дисципліну, яка проводиться в гімнастичних залах спортивних центрів, підходить для роботи над витривалістю та є альтернативою для велосипедистів, які не мають часу для тренувань на свіжому повітрі, або через погані метереологічні умови.

Детальніше...

 

Осінній фітнес: Секрети підтримання мотивації для занять у холодну пору року

Процес пошуку мотивації до тренувань у час, коли на вулиці стало темно, холодно та вогко, ніколи не буває простим. Насправді зміна пір року може бути ідеальним часом для фізичної активності. Тренування восени дозволять краще зігрітись, знизять апетит на увесь час свят, що наближаються, збережуть здорові звички, - наголошують у добірці порад щодо секретів підтримання мотивації для занять спортом у холодну пору року фахівці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

Як боротися зі сколіозом за допомогою фізичних вправ

Сучасні діти багато часу приділяють навчанню, а також годинами сидять перед екранами комп’ютерів та мобільних телефонів. Як наслідок, страждає їхня постава. Фахівці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» підготували інформацію про комплекс вправ для формування та закріплення навички правильної постави, які можуть виконувати як дорослі, так і діти. Кожну вправу потрібно робити 8-12 разів щодня.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/