Спорт і здоров'я

У зниженні ваги важлива кожна хвилина фізичної активності

Навіть одна хвилина фізичної активності допоможе в боротьбі з надлишковою вагою, відповідно до нового дослідження, опублікованому дослідниками з університету штату ЮТА. Фахівці виявили, що навіть коротке інтенсивне тренування, в якому задіяні серце та легені, має ту саму ефективність для зниження ваги, як рекомендовані десять або більше хвилин за один раз. Отож, вчені пропонують дорослим щотижня виконувати не менше 150 хвилин фізичної активності: помірної або ж інтенсивної, поділеної на 8-10 хвилинні тренування.

Детальніше...

 

Недостатня кількість фізичних вправ небезпечніша, ніж ожиріння

Відповідно до даних нового дослідження, лише двадцять хвилин швидкої ходи на день може бути достатньо для зниження ризику ранньої смерті в результаті малорухливого способу життя. Вчені виявили, що ризик передчасної смерті через відсутність фізичних вправ в два рази перевищує той самий ризик в результаті ожиріння. Такі висновки групи, що проаналізувала дані щодо більше, як 334 тисячі чоловік та жінок, які взяли участь у великому європейському досліджені, що вивчає зв’язок між раком та харчуванням, з врахуванням багатьох інших змінних (фізичне навантаження та ІМТ).

Детальніше...

 

Здоровий спосіб життя можна розпочинати з піших прогулянок

Якщо ви вирішили покращити своє здоров’я, підвищити життєвий тонус, найкращий помічник у цьому – оздоровча хода! Насамперед, хода стимулює роботу серцевого м’яза. Медики довели, якщо людина щодня ходить хоча б впродовж години, ймовірність серцево-судинних захворювань знижується на 70 %. Адже прогулянки на природі – це не лише просто насолода, але й ефективний засіб проти багатьох недуг, в тому числі й онкологічних. Спеціалісти Всесвітнього фонду ракових досліджень, оцінивши схильність 5,5 тисяч жінок до раку молочної залози, дійшли висновку, що щоденні прогулянки тривалістю до 45 хвилин у посильному темпі на 45% знижують ризик цього небезпечного захворювання через те, що фізична активність стимулює обмін речовин та процеси очистки організму.

Детальніше...

 

Осінній фітнес: Секрети підтримання мотивації для занять спортом у холодну пору року

Процес пошуку мотивації до тренувань в час, коли на вулиці стало темно, холодно та вогко, ніколи не буває простим. Більшість розділяють таку несподівану відсутність тяги до тренувань, які виникають в жовтні кожного року. Однак, на думку фахівців, насправді зміна пір року може бути ідеальним часом для тренувань. Тренування восени дозволять краще зігрітись, знизять апетит на увесь час зимових застіль, а також збережуть здорові звички, та ваше тіло.

Детальніше...

 

Щоб зменшити ожиріння, потрібні силові тренування

Красива і струнка фігура – це мрія, яка постійно супроводжує більшість із нас. І не менш часто, разом із тим, хвилюють думки про те, що так важко втриматися у формі, особливо коли заняття спортом так і не увійшли у звичку. Однак якщо стимул, аби виглядати краще, все таки перемагає, боротьба із збільшенням об’ємe талії розпочинається. Нове дослідження пропонує розумну пораду: порівняно з аеробним навантаженням, щоденні тренування з обтяженням більш ефективні для позбавлення від черевного жиру.

Детальніше...

 

Біг покращує здоров’я дієвіше, ніж ліки

Оздоровчий біг є незамінним засобом розрядки і нейтралізації негативних емоцій. Під час занять оздоровчим бігом знімається нервова напруга, поліпшуються сон та самопочуття, підвищується працездатність. Біг є чудовим природним засобом для покращання здоров’я, більш дієвим, ніж лікарські препарати. Потужним стимулом для занять є величезне почуття радості, що приносить біг.

Детальніше...

 

Наростити м’язи можна без підняття великої ваги

Тренування з обтяженням більш низької інтенсивності, але з більшою кількістю повторень може бути так само ефективним для нарощування м’язів, що й підняття великої ваги. Про це повідомляється у авторській статті в журналі «Прикладна фізіологія», харчування та метаболізм (Applied Physiology, Nutrition, and Metabolism). «Відповідно до думки, представленій у цьому огляді, інші види силових тренувань, окрім популярного високо інтенсивного тренування з обтяженням, ефективні у нарощуванні навіть більшої м’язової маси,- говорить ведучий автор дослідження Николас Берд. - Ці результати дуже важливі з точки зору охорони здоров’я людей, тому, що маса скелетних м’язів сприяє збільшенню щоденного використання енергії і допомагає в керуванні вагою».

Детальніше...

 

Малорухливий спосіб життя потрібно лікувати як захворювання

Малорухливий спосіб життя є частою причиною ожиріння та надлишкової маси тіла, що, в свою чергу, призводить до цукрового діабету, високого тиску крові, пошкодження суглобів та інших серйозних проблем зі здоров’ям. Відтак, доктор медичних наук, фізіолог Майкл Джойнер з клініки Мэйо стверджує, що недостатню фізичну активність можна розглядати як захворювання. Доповідь науковця з цього приводу опубліковано у журналі фізіології (The Journal of Physiology).

Детальніше...

 

Тридцять хвилин щоденних вправ не менш ефективні для схуднення, ніж ціла година занять

За даними дослідження, опублікованого в Американському журналі фізіології, та його підрозділі «Регуляторна, інтегративна та порівняльна фізіологія» (American Journal of Physiology - Regulatory, Integrative and Comparative Physiology), тридцять хвилин щоденних фізичних вправ не менш ефективні для схуднення, ніж 60 хвилин. Впродовж 13 тижнів дослідники з факультету охорони здоров’я та медичних наук Університету Копенгагена здійснювали спостереження за шістдесятьма огрядними, але здоровим датчанами чоловічої статі.

Детальніше...

 

Чому вправи корисні для психічного здоров’я?

Усім відомо, що вправи корисні для психічного здоров’я, але чому? Які фактори під час занять фізичною культурою і спортом приносять користь нашій психіці? Дослідники з інституту Тримбос в Нідерландах вважають, що деякі психологічні фактори, пов’язані з вправами, головним чином вигляд свого тіла  та соціальна взаємодія, відіграють важливу роль у покращенні психічного здоров’я. Автори, які представили свої результати в Клініці психологічної науки (Clinical Psychological Science), поставили собі за мету визначити, чи відіграють деякі психологічні фактори, пов’язані з вправами, важливу роль в покращанні психологічного здоров’я підлітків. В недавньому дослідженні було показано, що вправи допомагають людям впоратись із тривогою та стресом.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/