Про збереження здоров’я ніг фахівці рекомендують не забувати
Розпочинається весна, а відтак вже зовсім скоро дівчата та жінки отримають можливість ходити у легкому взутті. Тому подбати про здоров’я ніг саме на часі. Причому, це стосується не лише жінок, а й чоловіків. Пропонуємо кілька порад для збереження здорових ніг.
Детальніше...
Гімнастика для очей для тих, хто навчається та працює за комп’ютером
Більшість із нас зараз не може уявити свого життя без комп’ютерів, планшетів та інших гаджетів. Для когось – це практично основне знаряддя праці під час роботи, хтось присвячує сидінню за компом вільний час. Однак в усіх цих випадках відбувається велике навантаження для очей. Якщо поставитись до цього питання серйозно, то потрібно вживати заходів, щоб дати очам відпочинок. Допоможе тут гімнастика для очей.
Детальніше...
Заняття фізкультурою покращують показник інтелекту в молодих людей
Нове дослідження, виконане в академії «Sahlgrenska» та університетської лікарні «Sahlgrenska», показує, що молоді люди, які займаються фізкультурою, мають більш високий показник інтелекту (IQ) та з великою вірогідністю вступлять до університету. Результати були опубліковані у престижному виданні Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS). При реєстрації учасників дослідження група проаналізувала результати фізичних та інтелектуальних тестів.
Детальніше...
Вправи для підтримання молодості суглобів, або що таке «стретчинг»
Останнім часом у шанувальників здорового способу життя та різноманітних фізичних активностей у вжитку з’явилось модне слово «стретчинг». Ще це таке? Що з цим і при цьому роблять? Для чого взагалі таке потрібне? Як займатися «ним» правильно? Отож, «stretching» означає «розтягування» або «витягування», а в «спортивному» значенні цього слова йдеться про систему вправ, спрямованих на підвищення еластичності м’язів та вдосконалення гнучкості тіла. Використовують її для людей будь-якого віку - від молодшого до старшого віку.
Детальніше...
Поради для любителів тренувань у холодну пору року
Зимові заняття спортом на свіжому повітрі дуже корисні – вони загартовують організм, виховують силу волі і допомагають зберегти спортивну форму до весни. Щоб розвіяти всі сумніви і підготувати до нового сезону, пропонуємо основні поради з тренувань у холодну погоду. «Не бігай у мороз, захворієш» чи «Спорт на холоді – найкращий засіб для загартовування організму» – ці дві цілком протилежні думки щодо занять бігом узимку, віддавна спричиняють суперечки. Разом із тим, дотримуючись певних правил, можна провести ефективне тренування та отримати від нього багато позитивних емоцій. Хоча інтенсивні тренування, наприклад, з прискоренням, в морозну погоду краще проводити у манежі.
Детальніше...
Кому не рекомендується занурюватись в ополонку і як загартовуватися правильно
Чи може одноразове купання на Водохреща загартувати і зміцнити організм? Попри те, що багато людей у це вірять, нагадуємо, що холодна вода може бути корисною лише, якщо загартовуватися регулярно! Треба взяти також до уваги, що на Західній Україні традиції пірнання на Водохреща в ополонку не були поширеними. Однак якщо ж плануєте долучатися до таких купань, то фахівці рекомендують підготуватися до цього.
Детальніше...
Свята наближаються, проходять, а запитання «як схуднути» - залишається
«Як схуднути швидко» є одним з найпопулярніших запитів в інтернеті з медичної тематики за даними пошукової системи Yahoo. Швидко скинути вагу – взагалі реально, але необхідно це робити розумно. Існує декілька причин, чому люди хочуть скинути вагу: майбутня наречена, яка хоче виглядати стрункою у весільній сукні; жокей, який повинен скинути декілька фунтів перед забігом; боксер, який повинен схуднути до визначеної дати та часу, щоб потрапити в потрібну вагову категорію.
Детальніше...
У зниженні ваги важлива кожна хвилина фізичної активності
Навіть одна хвилина фізичної активності допоможе в боротьбі з надлишковою вагою, відповідно до нового дослідження, опублікованому дослідниками з університету штату ЮТА. Фахівці виявили, що навіть коротке інтенсивне тренування, в якому задіяні серце та легені, має ту саму ефективність для зниження ваги, як рекомендовані десять або більше хвилин за один раз. Отож, вчені пропонують дорослим щотижня виконувати не менше 150 хвилин фізичної активності: помірної або ж інтенсивної, поділеної на 8-10 хвилинні тренування.
Детальніше...
Недостатня кількість фізичних вправ небезпечніша, ніж ожиріння
Відповідно до даних нового дослідження, лише двадцять хвилин швидкої ходи на день може бути достатньо для зниження ризику ранньої смерті в результаті малорухливого способу життя. Вчені виявили, що ризик передчасної смерті через відсутність фізичних вправ в два рази перевищує той самий ризик в результаті ожиріння. Такі висновки групи, що проаналізувала дані щодо більше, як 334 тисячі чоловік та жінок, які взяли участь у великому європейському досліджені, що вивчає зв’язок між раком та харчуванням, з врахуванням багатьох інших змінних (фізичне навантаження та ІМТ).
Детальніше...
Здоровий спосіб життя можна розпочинати з піших прогулянок
Якщо ви вирішили покращити своє здоров’я, підвищити життєвий тонус, найкращий помічник у цьому – оздоровча хода! Насамперед, хода стимулює роботу серцевого м’яза. Медики довели, якщо людина щодня ходить хоча б впродовж години, ймовірність серцево-судинних захворювань знижується на 70 %. Адже прогулянки на природі – це не лише просто насолода, але й ефективний засіб проти багатьох недуг, в тому числі й онкологічних. Спеціалісти Всесвітнього фонду ракових досліджень, оцінивши схильність 5,5 тисяч жінок до раку молочної залози, дійшли висновку, що щоденні прогулянки тривалістю до 45 хвилин у посильному темпі на 45% знижують ризик цього небезпечного захворювання через те, що фізична активність стимулює обмін речовин та процеси очистки організму.
Детальніше...
|
|