Спорт і здоров'я

Заняття спортом в юності знижують вірогідність розвитку раку у майбутньому

Дослідники, які вивчали здоров’я жінок віком від 40 до 70 років, припустили, що рівень їхньої фізичної активності у підлітковому віці міг вплинути на шанси смерті від раку або з інших причин у дорослому віці. Фізична активність у підлітковому віці сприяє зниженню шансів розвитку раку та смертності від усіх причин для дорослих, - стверджують науковці.

Детальніше...

 

Вправи знижують ризик захворювань серця  у людей, які страждають на депресію

Симптоми початкової стадії депресії взаємопов'язані з розвитком ранніх показників серцево-судиних захворювань, однак, згідно останніх досліджень, регулярні фізичні вправи здатні послабити цей зв’язок. Про це йдеться в науково-дослідницькому повідомленні, опублікованому в журналі Journal of the American College of Cardiology. Депресія пов’язана з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань та інших хвороб, та особливо страшна для пацієнтів із захворюваннями серця. Приблизно 20 % людей, які поступили в госпіталь із серцевим нападом, мають у три рази більший ризик розвитку депресії порівняно із населенням у цілому.

Детальніше...

 

Як позбутись головного болю

Група норвезьких  вчених провела дослідження, в рамках якого було оглянуто 69 тисяч чоловік. Виявилось, що чим малорухливіший спосіб життя веде людина, тим більш вірогідно, що вона страждає від головного болю. Вчені стверджують, що позбавитись від хронічного головного болю, який часто називають мігренню, в багатьох випадках дуже просто: потрібно почати виконувати хоча б нескладні фізичні вправи. Фізичні вправи піднімуть вашу самооцінку і покращать самопочуття. Навіть якщо в основному ви ведете сидячий спосіб життя, заняття спортом змінять ваше уявлення про себе.

Детальніше...

 

Тренуйтесь – і збережете гостроту розуму

Один із шляхів зберегти пам’ять – змусити тіло рухатись. Дослідники зі штату Юта (США) обстежили людей, які втратили спортивну форму у віці від 55 до 70 років, і запропонували їм як лікування програму швидкої ходи, розраховану на чотири місяці. Результати? У пацієнтів покращились короткочасна пам’ять та здатність тверезо міркувати, їх реакція стала швидшою.

Детальніше...

 

Що таке «втомлююча травма»

«Плече бейсболіста», «зап’ястя гімнаста», «коліно бігуна», «лікоть тенісиста» – ось деякі з термінів, які використовують спортивні лікарі для опису так званих втомлюючих травм, з якими все частіше до них звертаються діти та їх батьки. Порівняно з іншими спортивними травмами (переломи, вивихи, струси тощо), втомлюючі травми більш підступні. Вони розвиваються в результаті хронічної перенапруги або недостатньої реабілітації після попередньої травми.

Детальніше...

 

Відновити уражені остеопорозом кістки можливо

Вважається, що остеопороз є невідворотним явищем. Багато лікарів досі дотримуються такої думки. Проте останні дослідження довели, що нетрадиційні підходи до лікування, вдосконалення дієти та фізичні вправи можуть не тільки запобігти остеопорозу, але сприятимуть також і регенерації слабких кісток. Лайла Волліс, практикуючий професор в медичному коледжі університету Корнел (Ітака, шт. Нью-Йорк) стверджує, що водний розчин фтористого натрію – мінералу, який сприяє зміцненю зубів, і чоловічий статевий гормон – андроген, допомагають відновлювати уражені остеопорозом.

Детальніше...

 

Тривале використання планшетних комп’ютерів може спричинити проблеми, або Що таке «айпадна рука»

Поширення планшетних комп’ютерів, таких, як IPad, призвело до росту порушень та уражень опорно-рухового апарату. Огляд таких захворювань з коментарями експертів підготувала англійська газета «Дейлі мейл». За словами спеціаліста з ергономіки (наука, яка вивчає дії людини під час роботи) Сінді Девіс, знайти комфортне положення тіла при використанні IPad дуже складно. За її словами, планшетний комп’ютер не передбачений для тривалого набору тексту. Працюючи з ним, практично неможливо підтримувати положення, яке не призводить до порушень опорно-рухового апарату. А це веде, в першу чергу, до захворювань шийного відділу хребта.

Детальніше...

 

Оберіть для себе вид спорту

Рухова активність – справа, важлива для кожної людини, незалежно від віку. Спродуємо проаналізувати вплив на організм деяких видів спорту.

Детальніше...

 

Спорт ефективніший за креми від целюліту

Відомо, що косметичні компанії заробляють мільйони на бажанні жінок позбутись целюліту (підшкірних жирових вузлів). Але яка ефективність засобів, які є в продажу? Як повідомляє в своїй електронній версії німецький журнал «Фокус», цим питанням зайнялась організація з порівняння якості споживчих товарів «STIFTUNG WARENTEST».

Детальніше...

 

Помірний біг корисніший, ніж швидка хода

Американські спеціалісти з університету штату Північна Кароліна рекомендують прибічникам здорового способу життя замінити прогулянки на пробіжки. Останні дослідження показали: не дуже швидкий біг насправді менше втомлює організм і є кориснішим для м’язів, ніж швидка хода.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/