Фізична культура в сім’ї – як розвивати основні фізичні якості у дітей

Активно впроваджуючи фізичну культуру і спорт у повсякденне життя  своєї сім’ї, ми підвищуємо рівень фізичної підготовленості і, завдяки цьому, сприяємо вихованню основних фізичних якостей – швидкості, витривалості, а також гнучкості й спритності. Найбільш сприятливий період для виховання швидкості, гнучкості й спритності дитячий і підлітковий вік (до 12-13 років). Силу і витривалість потрібно розвивати в 14-16 років, хоча починати роботу щодо виховання цих якостей краще значно раніше. Комплексно діючи на організм, будь-яка фізична вправа розвиває відразу декілька фізичних якостей, тому у підборі вправ важливо визначити їх спрямованість на виховання даної якості, - пояснює Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

У Зборівському фаховому коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя Дню Вчителя приурочили легкоатлетичний крос

Змагання з легкоатлетичного кросу, приурочені до Дня працівника освіти, відбулись у ВСП «Зборівський фаховий коледж ТНТУ імені І. Пулюя». Проводився крос серед студентів та учнів закладу. Забіги відбувались по курсах навчання. Переможницею забігу серед дівчат І курсу стала Тетяна Ферлаївська, кращим серед юнаків був Юрій Рудзінський. На другом курсі перемогу у своїх забігах святкували Вікторія Булавська та Назарій Зарудний. Серед старшокурсників перше місце виборов Михайло Дерех.

Детальніше...

 

Визначились переможці Відкритого благодійного турніру з вільної боротьби, присвяченого пам’яті загиблих захисників Борщівщини

Завершився Відкритий благодійний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті загиблих захисників Борщівщини. Відбувся захід 1 жовтня за підтримки Борщівської міської ради та колишніх випускників в Борщівській ДЮСШ. В турнірі змагались юні спортсмени з Білої Церкви, Борисполя, Рокитного Київської області, Калуша, Коломиї, Кутів та Джурова Івано-Фанківської області, Кам’янця-Подільського, Львова, Рівного, Теребовлі, Тернополя, Чернівців, Хмельницького, Шумська, Вишнівця, Збаража, Івано-Франківська.

Детальніше...

 

У Почапинській школі на Тернопільщині Європейський тиждень спорту підсумували Олімпійським уроком

З нагоди відзначення Європейського тижня спорту, що тривав наприкінці вересня, представники відділення Національного Олімпійського комітету України в Тернопільській області завітали до Почапинського закладу загальної середньої освіти з проєктом «BEACTIVE». Впродовж тижня усі учні школи були задіяні в різних спортивних активностях. А от Олімпійський урок в рамках проєкту «BEACTIVE» став по-своєму особливим.

Детальніше...

 

Юні борці вільного стилю з Теребовлі здобули три золоті нагороди на Міжнародному турнірі у Словаччині

Юні борці з Теребовлі привезли до рідного міста три золотих медалі за зайняті перші місця на Міжнародному турнірі, який відбувся у місті Кошице, Словаччина. Участь у цих змаганнях взяли команди Словаччини, Польщі, Угорщини, Литви, Молдови, Чехії та України. Добру боротьбу показали хлопці, які навчаються у секції вільної боротьби Центру розвитку спорту і фізичного виховання ТМР ТОДЮСШ з літніх видів спорту, - інформує «Wrestling Terebovlya».

Детальніше...

 

У Коцюбинцях десятикласники та їхні педагоги взяли участь у патріотичному забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» відбувся у селі Коцюбинці Васильковецької громади. Учасниками заходу стали учні десятого класу та вчителі Коцюбинецького загальноосвітнього закладу середньої освіти І-ІІ ступенів. Маршрут пролягав від школи центральніою частиною села. Дистанція становила 2 км. «Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – це не просто патріотичний захід, – наголошують учасники. – Він торкає серце кожного з нас. Найменше, що ми можемо зробити, це пам’ятати про тих, хто більше ніколи не матиме можливості пробігти під блакитним небом України, за яке вони віддали своє життя. І молитися за тих, хто продовжує захищати нашу державу».

Детальніше...

 

Під гаслом #BeActive у ТНПУ майбутні педагоги знайомилися з бадмінтоном

Цими днями на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся благодійний захід з елементами бадмінтону для учнів Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю. Подія приурочена Європейському тижню спорту, що триває в країнах Старого світу з 23 до 30 вересня, а тому відбувалась у форматі «Олімпійського уроку» #BEACTIVE. Проведено за ініціативи громадської організації «МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ», відділення НОК України в Тернопільській області та факультету фізичного виховання ТНПУ.

Детальніше...

 

У Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі відзначили Міжнародний День студентського спорту

Традиційно у Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського відбулись заходи, присвячені Міжнародному Дню студентського спорту, головною метою яких – популяризація фізичної культури та здорового способу життя серед студентської молоді.

Детальніше...

 

Міжнародний день студентського спорту пройшов в Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя

Дотримуючись рекомендацій щодо організації заходів в закладах фізичної культури та спорту на період карантину та в умовах воєнного стану, в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя проводились спортивно-масові заходи, приурочених Міжнародному дню студентського спорту та Дню фізичної культури і спорту. З метою популяризації фізичної культури та спорту серед студентської молоді, пропаганди здорового способу життя студенти університету взяли участь у флешмобі з виконання «Jump Squats» (стрибки з напівприсяду), а також «Push-up Challenge» – згинання та розгинання рук в упорі лежачи.

Детальніше...

 

У Тернополі визначились переможці Відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики

Відкритий чемпіонат міста Тернополя з легкої атлетики відбувся 30 вересня на міському стадіоні ім. Романа Шухевича. Участь у змаганнях взяло 240 легкоатлетів з 11-ти команд ДЮСШ області та двох команд з Озернянської та Великогаївської громад, які змагались в трьох вікових групах: 2005-2007, 2008-2009, 2010 роки народження та молодші.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show