Змагання з велосипедного спорту серед аматорів «Круті віражі» провели у Тернополі

Впродовж кількох годин минулої неділі картингова траса у Тернополі стала місцем перегонів юних велосипедистів. Перший такий захід за час карантину, з дотриманням усіх протиепідемічних вимог та норм, провели Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з Тернопільським осередком Федерації велосипедного спорту України за підтримки Тернопільської міської ради. Близько тридцяти юних шанувальників велоспорту віком до 14 років, які взяли участь у змаганнях, виступали у кваліфікаційних та фінальних заїздах.

Детальніше...

 

В області триває відеоконкурс «Спортивне літо»

Відкритий обласний відеоконкурсу «Спортивне літо» до 31 серпня триватиме на Тернопіллі. Усі бажаючі, які хочуть взяти у ньому участь, мають показати у відеоролику тривалістю до 60 секунд, як вони активно і по-спортивному проводять літо. Отож, головною метою відеоконкурсу «Спортивне літо» є залучення всіх верств населення до ведення здорового способу життя та зміцнення здоров’я.

Детальніше...

 

Тернопільські спортсмени та тренери здавали кров у рамках Всеукраїнської донорської акції «Перемога у нас в крові»

Представники спортивної галузі Тернопілля, серед яких спортсмени, тренери, волонтери Товариства Червоного Хреста, долучились до Всеукраїнської акції «Перемога у нас в крові» (#перемогаунасвкрові). Стартувала вона у Києві 12 червня з нагоди Всесвітнього Дня донора. В рамках заходу естафету донорства передають спортсмени та їхні вболівальники з різних міст України. У четвер, 18 червня, у Тернополі акцію провели обласна організація Товариства Червоного Хреста України спільно з управлінням фізичної культури та спорту ТОДА, залучивши спортсменів до здачі крові.

Детальніше...

 

Відбудеться жеребкування Кубка області з футболу

Жеребкування учасників Кубка області з футболу 2020 року проведуть в п’ятницю, 19 червня, в приміщенні Асоціації футболу Тернопільщини (м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14, каб. 506). Як ідеться на офіційному Інтернет-сайті Асоціації, на зібрання запрошуються представники як команд, що беруть участь у чемпіонаті області, так і нових колективів, які виявлять бажання позмагатися за другий за значимістю футбольний трофей Тернопільщини.

Детальніше...

 

У Тернополі проведуть велосипедні змагання

 

Змагання з велосипедного спорту серед аматорів «Круті віражі» у неділю, 21 червня, на картинговій трасі пройдуть в парку «Топільче». Велоперегони розпочнуться о 17 годині, підтвердження реєстрації - о 16 годині. Учасниками змагань можуть стати юнаки та дівчата віком до 19 років. Вікові категорії учасників (хлопці та дівчата окремо): ⁃ 2002-2003 р.н.; ⁃ 2004-2005 р.н.; ⁃ 2006-2007 р.н.; ⁃ 2008-2008 р.н.; ⁃ 2010 р.н. Для участі в заході необхідно попередньо зареєстуватися за посиланням. Кожен учасник велеперегонів отримає пам'ятну медаль на згадку та чудовий настрій на весь день. Увага! Обов’язкова наявність захисного шолому!

Детальніше...

 

На Тернопіллі розпочався футбольний сезон

Чемпіонат Тернопільської області 2020 року з футболу стартував 14 червня. У спортивну боротьбу вступило понад двадцять команд з різних куточків нашої області, які розділені на дві ліги – вищу і першу. Голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик переконаний, що цей сезон буде цікавим, а  спільна робота з усіма небайдужими до нашого майбутнього сприятиме розвитку масового футболу, створюючи надійний фундамент обласному, національному футболу й славі українського спорту. Отож, 14 червня у першому турі першої ліги чемпіонату Тернопільської області відбулося п’ять поєдинків. Повну статистику матчів подає офіційний Інтернет-сайт Асоціації.

Детальніше...

 

Акція «Перемога у нас в крові»: спортсменів та їх вболівальників Тернопілля закликають стати донорами крові

За ініціативи Товариства Червоного Хреста України і Міністерства молоді та спорту України, за підтримки комунікаційної агенції Ogilvy Україна, яка виступає в ролі автора ідеї та комунікаційного партнера проекту, 12 червня 2020 року стартувала всеукраїнська донорська акція «Перемога у нас в крові» (за хештегом #перемогаунасвкрові). Вона закликає спортсменів, їхніх фанів і загалом всіх українців долучитися до благодійної справи та допомогти тим, хто потребує донорської крові у щоденній боротьбі за своє здоров’я та життя.

Детальніше...

 

Завершується черговий етап будівництва Водної арени «Тернопіль»

Масштабні роботи з будівництва унікального Центру веслувальних та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль» – на завершальному етапі. Вирівняний берег веслувального каналу, встановлені габіони для укріплення берегової лінії, влаштовані дорога, трибуни та суддівська вишка – це ще не повний перелік ремонтних робіт, які уже вдалося виконати працівникам підрядної організації на найбільшому в Україні веслувальному каналі, що на Тернопільському ставі, - інформує прес-служба міської ради.

Детальніше...

 

Тернопільщина зустріла Всеукраїнську онлайн-естафету Олімпійського дня

Підходить до екватора масштабна онлайн-естафета, яку Національний олімпійський комітет ініціював у рамках святкування Дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. Нагадаємо, за допомогою сучасних засобів зв’язку, олімпійські осередки передають естафету вшанування відродження Олімпійського руху, розповідаючи про спортивні здобутки й збираючи воєдино з окремих букв символічний надпис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020-06-23» та утверджуючи головні ідеї олімпізму, - повідомляє прес-служба НОК. «Спортивною Україною успішно, креативно триває естафета Олімпійського дня-2020 в новому форматі. Сьогодні ми знайомимось з традиціями, чудовими спортивними здобутками Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей», - привітав учасників президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Детальніше...

 

У Тернополі проведуть турнір з пляжного волейболу

Турнір з пляжного волейболу серед аматорських команд цієї неділі, 14 червня, проведуть у Тернополі. Відбуватиметься захід на волейбольному майданчику пляжу «Циганка». Запрошуються для участь чоловічі та жіночі команди віком від 36 років. Реєстрація команд розпочнеться о 9 години, а власне змагання стартують з 10 години. Склад команди – 2 учасники. Змагання проводитимуться за офіційними правилами пляжного волейболу. Участь команд безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Організаторами дійства виступили Тернопільська міська рада та Тернопільський центр фізичного здоров’я населення.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show