Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна – сьома у жіночій гонці переслідування на чемпіонаті світу в Поклюці

Перший тиждень змагань Чемпіонату світу-2021 в Поклюці завершувала жіноча гонка переслідування. З чотирьох особистих гонок, які вже відбулись, найкращий поки що результат в українській команді показала Олена Підгрушна. Сьоме місце в гонці переслідування з абсолютною стрільбою дійсно стало успіхом.

Детальніше...

 

На Тернопіллі провели змагання із зимового лову риби на мормишку

Відкритий Кубок «Захід» із зимового лову риби на мормишку провів Тернопільський обласний осередок спортивної Федерації глухих України. У змаганнях, що відбувались у селі Витківці Тернопільського району, взяли участь близько тридцяти осіб з порушеннями слуху, повідомляють на сторінці Тернопільського регіонального центру «Інваспорт». Відкрив змагання президент ТОО СФГУ Володимир Михальчук, який побожав усім присутнім чесних спортивних перемог.

Детальніше...

 

У Тернополі в зимовому чемпіонаті змагались юні регбісти з різних областей

У Тернополі, на спортивних майданчиках Західноукраїнського національного університету, відбувся Відкритий зимовий чемпіонат Тернопільської області та відкритий чемпіонат КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з регбі. Участь у заході взяли команди двох вікових категорій – діти 2010-2011 р.н. та юнаки 2008-2009 р.н. У старшій віковій категорії участь взяли 5 команд – дві з Хмельницького, одна з Тернополя, одна з Рівного та одна з Кременця, а у молодшій віковій категорії виступили команди з Кременця, Рівного і Хмельницького.

Детальніше...

 

Учні Вишнівецької школи займатимуться спортом у оновленому спортивному залі

У рамках програми «Спроможна школа» у Вишнівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відремонтовано спортивний зал. Він став сучасним, комфортним та функціональним, - інформує прес-служба ОДА. Вишнівецька школа зараз оновлюється та осучаснюється, але без підтримки обласної адміністрації багато чого могло не відбутися. «Спортзал виконаний за сучасними стандартами. Тут діти мають можливість займатися спортом не лише на уроках фізичного виховання, а й у позашкільних гуртках», - каже голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Детальніше...

 

Заняття фізкультурою покращують показник інтелекту в молодих людей

Нове дослідження, виконане в академії «Sahlgrenska» та університетської лікарні «Sahlgrenska», показує, що молоді люди, які займаються фізкультурою, мають більш високий показник інтелекту (IQ) та з великою вірогідністю вступлять до університету. Результати були опубліковані у престижному виданні Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS).  При реєстрації учасників дослідження група проаналізувала результати фізичних та інтелектуальних тестів.

Детальніше...

 

Кременець приймає юнацькі та юніорські всеукраїнські змагання із санного спорту

Юнацький чемпіонат України з санного спорту стартував цими днями у Кременці, на санній трасі. Вже відбулись тренувальні заїзди та офіційні тренувальні заїзди в одномісних та двомісних санях (юнаки, дівчата). На сьогодні, 11 лютого, заплановані урочисте відкриття та змагальні заїзди в одномісних санях, а завтра 12 лютого, відбуватимуться змагальні заїзди у двомісних санях, естафета та урочисте нагородження переможців та призерів змагань.

Детальніше...

 

Олена Підгрушна та Дмитро Підручний - четверті у складі української команди у змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Чемпіонат світу з біатлону у словенській Поклюці розпочався зі змішаної естафети. Стартову гонку за збірну України бігли Артем Прима, Дмитро Підручний, Юлія Джима та Олена Підгрушна. І буквально часток секунди не вистачило Олені Підгрушній, щоб принести нашій команді медаль вже в першій гонці чемпіонату. «Дуже прикро - коли до п’єдесталу пошани не вистачає витягнутої руки, - інформує офіційний Інтернет-сайт Федерації біатлону України. - Але головний підсумок гонки - Україна на цьому чемпіонаті буде боєздатна! Всі четверо наших спортсменів  проявили себе дуже здорово, змагаючись на рівних з лідерами світового біатлону. За чистою швидкістю наша команда стала третьою, відставши від других в цьому компоненті французів лише на п’ять секунд! А значить,  у Поклюці нас ще не один раз очікує виплеск адреналіну в боротьбі наших спортсменів за медалі чемпіонату світу».

Детальніше...

 

Спортсмен із Тернопілля Дмитро Мазурчук потрапив у топ-10 Континентального Кубка з лижного двоборства у Фінляндії

Приємно вразили на етапі Континентального Кубка з лижного двоборства в фінському Лахті українські спортсмени, - повідомляє Skijumping:UA. Так, вихованець Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, кременчанин Дмитро Мазурчук показав найкращий результат цього сезону та повторив «personal best» в кар’єрі, зайнявши високе десяте місце. Перші очки в цьому сезоні здобув і кременчанин Віктор Пасічник (30 місце). Інші представники української команди показали такі результати: Віталій Гребенюк - 48 місце, Олександр Шумбарець - 56 місце.

Детальніше...

 

Обласний відеоконкурс «Спортивна зима» під час карантину» триває

Мабуть, усі любителі фізичної культури і спорту та неодноразові учасники фотоконкурсів, відеоконкурсів, конкурсів малюнка на спортивну тематику вже знають, що Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» з 18 січня до 25 лютого 2021 року оголосив  про проведення обласного відеоконкурсу «Спортивна зима» під час карантину, щоб залучити до систематичних занять фізичною культурою і спортом якнайбільше дорослих та дітей.

Детальніше...

 

Тернопільські спортсмени вдало виступили на Всеукраїнських змаганнях з лижних гонок «Бескиди-2021»

Всеукраїнські змагання з лижних гонок «Бескиди-2021» пам’яті Степана та Олени Беган впродовж двох днів тривали в Західному реабілітаційно-спортивному центрі, що в селі Яворів Турківського району Львівської області. Команду Тернопілля представляли вихованці ОДЮСШ із зимових видів спорту. Спортсмени змагалися в двох масстартах: юнаки 10 км, дівчата 5 км вільним стилем та юнаки 10 км, дівчата 5 км - класичним стилем у віковій групі 14-16 років.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show