Стали відомі імена команд - переможців чемпіонату Теребовлянського району з міні-футболу

В Теребовлі, на міському стадіоні «Колос», 30 травня відбулась фінальна частина розіграшу чемпіонату району з міні-футболу. Провели захід Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Теребовлянською районною федерацією футболу. Загалом участь у чемпіонаті взяли участь 12 команд із сіл району та Теребовлі: Бурканів, Хмелівка, Гайворонка, Гумниська, Підгайчики, Микулинці, Кобиловолоки, Ласківці, Іванівка, Теребовля, Ветерани, ДЮСШ.

Детальніше...

 

За яких умов працюватимуть спортивні заклади: фітнес-центри, спортивні школи, басейни

Через те, що останніми днями офіційно запрацювали майже всі заклади та установи, що й до пандемії, може здатися, що карантин повністю скасували. Проте це не так, і до завершення карантинних обмежень ще далеко. Наразі впроваджуються лише послаблення, та й вони – під контролем Міністерства охорони здоров’я. Отож, з першого дня літа українці можуть відвідувати спортзали та басейни, але дотримуючись при цьому ряду вимог.

Детальніше...

 

Для юних тернополян літо розпочинається зі спортивних заходів

До Дня захисту дітей фахівці Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення розпочинають цикл безпечних заходів «Спортивна дітвора». Наразі планується проведення трьох таких дійств, впродовж яких у формі гри діток навчатимуть безпечно розважатися на універсальних спортивних майданчиках, дотримуючись протиепідемічних вимог, пов’язаних із карантином. Зокрема, це перебування в масках та соціальне дистанціювання – одночасне перебування на майданчику не більше восьми осіб.

Детальніше...

 

Фахівці галузі спорту Тернопілля можуть долучитися до обговорення проєкту Стратегії розвитку фізичної культури і спорту в Україні

Проєкт Стратегії розвитку фізичної культури і спорту до 2028 року представило до обговорення Міністерство молоді та спорту України. Ознайомитись із цим документом, надати свої зауваження та пропозиції можна на офіційному Інтернет-сайті Міністерства. У Стратегії окреслено різні вектори розвитку галузі, серед яких підвищення рівня фізичної активності, якісні зміни в спорті вищих досягнень, розвиток фізичної інфраструктури, діджиталізація сфери фізичної культури і спорту, оптимізація кадрового забезпечення  та ряд інших важливих питань.

Детальніше...

 

Роз’яснення Міністерства молоді та спорту щодо послаблення карантинних обмежень на території України

Відповідно до рішення Уряду від 20 травня, з’явилось роз’яснення Міністерства молоді та спорту щодо послаблення карантинних обмежень на території України. Відтак, дозволено брати участь у начально-тренувальному процесі на спортивних об’єктах членам національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменам командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.

Детальніше...

 

У Тернополі починає відновлюватися спортивне життя

На території Тернопільської громади дозволено проведення спортивних заходів за участі 50 осіб (спортсмени, тренери, спортивні судді, інші особи, які забезпечують організаційне супроводження спортивного заходу) без глядачів. Відповідне рішення схвалили на черговому засіданні міського оперативного штабу. До переліку спортивних заходів, які дозволені, відносяться лише офіційні спортивні змагання та навчально-тренувальні збори, а їхнє проведення, зокрема, передбачає видання розпорядчого документу про проведення такого заходу організатором спортивного заходу.

Детальніше...

 

Фахівці радитимуться, як цьогоріч проводити на Тернопіллі учнівські «Cool Games»

Тернопільське обласне відділення КФВС МОН організовує онлайн-нараду на тему «Рекомендації з практичного досвіду діяльності закладів загальної середньої освіти з впровадження спортивно-масового заходу «Cool Games» серед учнівської молоді». Для участі у зібранні запрошуються представники відділів освіти, відповідальні за фізичне виховання та керівники методичних секції. Відбудеться захід у середу, 27 травня, об 11 годині за допомогою додатку Zoom, - повідомляє обласне відділення комітету.

Детальніше...

 

Розпочалось обговорення перспектив розвитку учнівського і студентського спорту

Понад 90 учасників з усіх куточків країни зібрав вебінар, присвячений обговоренню «Рекомендацій щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської та студентської молоді на період до 2025 року». Провів захід онлайн Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, - повідомляє прес-служба Комітету.

Детальніше...

 

До обласного фотоконкурсу «Ранкова зарядка під час карантину вдома» ще можна долучитись

На Тернопільщині триває обласний фотоконкурс «Ранкова зарядка під час карантину вдома», організований Тернопільським обласним Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Щоб взяти участь у ньому і позмагатися за призи залишається рівно тиждень. Отож, ще можна встигнути «зазнимкувати» цей дуже корисний, цікавий та різноманітний вид оздоровчої діяльності. Тут можна якнайповніше проявити свою фантазію, виконуючи зарядку у помешканні чи на подвір’ї, придумуючи нові комплекси та цікаві вправи.

Детальніше...

 

Уряд дозволяє з 1 червня відновити роботу закладів фізичної культури і спорту

Із 22 травня в Україні розпочався новий етап виходу з карантину, в якому дозволяється проведення спортивних заходів, з урахуванням рекомендацій МОЗ. До таких заходів належать, зокрема, змагання турніри, пробіги без глядачів, у яких беруть участь не більше 50 осіб. А заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводитися за погодженням з Міністерством охорони здоров’я за оцінкою епідемічних ризиків, - повідомляє Міністерство молоді і спорту України.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show