Триває будівництво «Водної арени «Тернопіль», де готуються до чемпіонату світу з веслування

Невдовзі Тернопіль стане ареною чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед ветеранів. Змагання відбудуться 18-20 вересня 2020 року на базі Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена». «Україна вперше прийматиме змагання з веслування такого високого рівня. Ми очікуємо близько тисячі учасників з різних країн світу. Попередньо свою участь погодили представники команд з Канади, Німеччини, Чехії, Польщі та Великої Британії. Змагатимуться спортсмени на дистанціях 200 та 500 метрів», - інформує прес-служба ОДА.

Детальніше...

 

Що чекає у цьому сезоні волейбольних уболівальників

Рада міжнародної федерації волейболу (ФІВБ) вирішила через пандемію коронавіруса скасувати розіграш Ліги націй-2020. Ліга націй – щорічний комерційний турнір національних збірних, який в 2018 році прийшов на зміну Світовий лізі. В цьому році жіночий турнір мав стартувати 19 травня, чоловічий – 22 травня. Однак через пандемію коронавіруса Ліга націй була перенесена на невизначений термін, - повідомляє «Volleyball.ua».

Детальніше...

 

На виконкомі Федерації легкої атлетики України онлайн обговорили актуальні проблеми

В онлайн-форматі відбулося засідання виконавчого комітету Федерації легкої атлетики Україні. Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Федерації, Генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь доповів про зміни, які планується внести до бюджету ФЛАУ на 2020 рік у зв’язку з обставинами, які склалися – скасування та перенесення національних та міжнародних змагань, скорочення на 78 відсотків бюджетного фінансування, зменшення спонсорських та грантових надходжень.

Детальніше...

 

Українські й іноземні спортсмени та тренери долучилися до вебінару НОК щодо сучасної системи знань у підготовці атлетів

Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України й Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України продовжує серію онлайн-конференцій з олімпійської підготовки та освіти. До чергового науково-освітнього вебінару долучилися близько 600 спортсменів, тренерів та фахівців спорту з України, Білорусії, Вірменії, Казахстану, Молдови, Узбекистану, - інформує прес-служба НОК.

Детальніше...

 

Відбулось онлайн засідання Виконкому МОК, присвячене подоланню пандемії COVID-19

Для подолання пандемії COVID-19 Міжнародний Олімпійський Комітет ухвалив фінансовий пакет у розмірі до 800 мільйонів доларів. Таке рішення затверджено на онлайн засіданні виконавчого комітету МОК, одним із членів якого є президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який теж взяв участь у зустрічі, - інформує прес-служба НОК. Сума складається з витрат на організацію відкладених Ігор до 650 мільйонів доларів США для МОК та пакету допомоги до 150 мільйонів доларів для суб’єктів олімпійського руху, включаючи міжнародні федерації, Національні олімпійські комітети (НОК) та організації, визнані МОК, щоб вони могли продовжувати розвивати види спорту, займатися своєю діяльністю та підтримувати своїх спортсменів.

Детальніше...

 

«Відтепер, правила спортивних змагань не потребуватимуть державної реєстрації», - Вадим Гутцайт

Відтепер правила спортивних змагань не потребуватимуть державної реєстрації. Такі зміни до пункту 5 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади було внесено на засіданні Кабінету Міністрів. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, - повідомляє прес-служба Міністерства.

Детальніше...

 

Обласний фотоконкурс «Ранкова зарядка під час карантину вдома» триває

На Тернопільщині триває обласний фотоконкурс «Ранкова зарядка під час карантину вдома». Уже близько сорока шанувальників спорту і здорового способу життя прислали свої фото, де зображено, як вони виконують зарядку. Розміщуються роботи на сторінці у фейсбук організаторів заходу - Тернопільського обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» . Вже навіть визначились лідери глядацьких вподобань. Є знімки, які набрали вже до п’ятдесяти, деякі – понад сто, а якісь і більше 200.

Детальніше...

 

На Тернопіллі, як і в усій Україні, карантин для спортивних шкіл та інших закладів фізкультурно-спортивної спрямованості продовжено до 22 травня

Незважаючи на те, що Україна починає виходити з карантину і з 11 травня багатьох сфер нашої життєдіяльності торкнулись карантинні послаблення, школярі та студенти й надалі перебуватимуть на дистанційному навчанні. До 22 травня триватиме карантин і для позашкільних закладів – мистецьких, художніх та спортивних шкіл. Заборонено роботу спортивних клубів, центрів, шкіл, крім професійних, фітнес-клубів, тренажерних та спортивних залів, басейнів. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 року № 343, внесено зміни до Наказу «Про обмежувальні заходи» №116/01-04 від 23.04.2020 управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо послаблення карантинних обмежень для професійних спортсменів

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано постанову Уряду про послаблення карантинних обмежень. В постанові передбачено ряд послаблень в сфері фізичної культури та спорту, - інформує прес-служба Міністерства. На першому етапі виходу з карантину дозволено всім верствам населення та віковим групам заняття спортом у парках, скверах, зонах відпочинку, лісопаркових та прибережних зонах. Також дозволено відвідувати спортивні майданчики.

Детальніше...

 

Управлінням «Укрспортзабезпечення» вже розроблено нову тендерну документацію

Нещодавно Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт озвучив, що до тендерної документації вносяться ряд змін. В свою чергу, Управління «Укрспортзабезпечення» вже готове представити оновлений документ, - інформує прес-служба Міністерства. «З метою постачання виключно оригінальної та якісної продукції від виробників й уникнення контрафактної чи контрабандної продукції – до тендерної документації внеслося ряд змін», - пояснив Міністр.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show