Біль у спині, - як попередити больові відчуття завдяки виконанню вправ

Досить часто з початком міжсезоння ми починаємо скаржитися на біль у спині. Хтось розповідає, що його обдуло свіжим вітром на протязі, хтось хизується трудовими подвигами на городі із копання картоплі чи носіння важких мішків у підвал. А результат один – болить спина. Але це, погодьтеся вже радикальні речі, які призводять до проблем зі спиною. Бувають випадки, коли спина болить і не через такі великі фізичні навантаження чи інші проблеми.

Детальніше...

 

Проєкту «Активні парки - локації здорової України» у Товстому дощ не завадив

На території оздоровчого комплексу «Ромашка» в Товстенській територіальній громаді відбувся захід в рамках проєкту «Активні парки – локації здорової України». Незважаючи на те, що на дворі йшов дощ, дійство все одно відбулося. Відтак вдалося втілити в життя поставлену мету - максимально залучити до рухової активності різні вікові категорії, а також категорії з різною фізичною підготовкою. Усі завдання, які ставилися перед учасниками дійства, полягали в тому, аби діти максимально проявили свою спритність, уміння працювати в команді, перемагати і тішитися успіхами інших.

Детальніше...

 

Проєкт «Активні парки - локації здорової України» вкотре займався спортом у Збаражі

Спортивні естафети та ігри організували у рамках соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» у Збаражі. Захід проведено за сприяння Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Усі учасники відзначені друкованою продукцією від ТОВ Видавництво «Школярик».

Детальніше...

 

У Тернополі відбувся відкритий чемпіонат міста із гонок на лижоролерах

Відкритий чемпіонат міста Тернополя з гонок на лижоролерах відбувся на картинговій трасі , що неподалік гідропарку. Девізом змагань стало гасло «Біатлон об’єднує серця». «Ми ставили за основну мету популяризацію та розвиток біатлону у Тернопільській міській територіальній громаді та залучення якомога більше учнівської молоді до занять біатлоном», - наголосив головний суддя перегонів Олександр Степанюк.

Детальніше...

 

Юні стрибуни на лижах із трампліна з Кременця привезли медалі із міжнародних змагань у Польщі

В польському місті Загуж відбулися міжнародні змагання зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства, в яких взяли участь учні Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту, які тренуються у Кременці. Серед дівчат 2011 р.н. і молодших Цибульська Олена виборола друге місце в лижному двоборстві та була сьомою зі стрибків на лижах з трампліна, а Гераси’юк Дарина посіла третє місце в лижному двоборстві та п’яте - зі стрибків на лижах з трампліна.

Детальніше...

 

У проєкті «Активні парки - локації здорової України» у Васильковецькій ОТГ знову були естафети

Веселий та динамічний спортивний захід провели в рамках проєкту «Активні парки-локації здорової України» у Васильковецькій ОТГ. Основний акцент у цьому захоплюючому дійстві ставився на командні змагання - естафети. Під час цмх спортивних випробувань діти із задоволенням показували свою силу, спритність, кмітливість, увагу, швидкість. «Наприкінці свята всі учасники отримали заряд бадьорості та гарний настрій! Ми дуже раді таким активним дітям», - наголошує координатор проєкту Олег Лахман.

Детальніше...

 

Тернополянин Віталій Мандзин виборов бронзову нагороду в гонці переслідування в рамках літнього чемпіонату світу з біатлону в Німеччині

У німецькому Рупольдингу відбулася гонка переслідування серед юніорів на чемпіонаті світу з літнього біатлону. Тернопільський спортсмен Віталій Мандзин з одним промахом фінішував третім. Він стартував з восьмої позиції з відставанням у 38 секунд. На чотирьох вогневих рубежах промахнувся лише одного разу. Відтак, на фінішній прямій Мандзин випередив представника Чехії та здобув «бронзу». Перемогу здобув чех Томаш Микиска, - інформує «Trіbuna.com».

Детальніше...

 

В Гусятинській ОТГ проєкт «Активні парки» пропагував дитячий бадмінтон

Бадмінтон - весела та рухлива гра, яка приносить користь і дорослим, і дітям. Нею можна займатись як на спеціальному полі для бадмінтону із сіткою, а також на вільному просторі. Саме у такому виді спорту вправлялись юні спортсмени Гусятинської ОТГ в рамках соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України». Як переконаний координатор проєкту Олег Галиняк, бадмінтон розвиває психомоторні навички, гостроту зору, покращує спритність, координацію, баланс і концентрацію. Завдяки бадмінтону підвищується витривалість, швидкість дітей, тренується все тіло. Гра теж дуже цікава для соціального розвитку дітей.

Детальніше...

 

На майданчику Козлівської ЗОШ весело та активно діти змагались у різних естафетах

Спочатку була розминка, вправи та серйозна підготовка, а потім – веселі, захоплюючі та дуже цікаві естафети. Все це відбувалось у смт Козлів, на базі Козлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в рамках соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України». Юні шанувальники спорту, які взяли участь у цьому фізкультурно-оздоровчому заході, мали можливість під час естафет повправлятися у застосуванні і бадмінтонної ракетки та воланчика, і м’яча, і тарілочки фризбі. У них були також і стрибки в обручі - переправи, і біг в обручах та змійкою.

Детальніше...

 

Рукоборці із команди «Pushkar Team» вибороли 20 медалей на чемпіонаті України з армрестлінгу

23 спортсмени із команди «Pushkar Team» (м. Кременець) взяли участь у чемпіонаті України з армрестлінгу серед молоді та дорослих. Такі змагання впродовж чотирьох днів тривали у Львові. Представники Тернопілля здобули на турнірі двадцять нагород різного гатунку.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show