У Тернополі завершився турнір «Футбол без меж» (фото)

18 вересня в спортивному залі загальноосвітньої школи № 27 міста Тернополя управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області та обласна організація ФСТ «Динамо» провели турнір з міні-футболу «Футбол без меж».  Учасниками змагань стали вихованці шкіл-інтернатів області та діти, які перебувають на обліках в органах внутрішніх справ з Монастирського, Підволочиського, Бережанського, Заліщицького, Збаразького, Гусятинського, Теребовлянського, Чортківського районів та Тернополя.

Детальніше...

 

У тернопільських веслувальників - шість медалей (фото)

На озері Наварія, що поблизу Львова, пройшли змагання за Кубок федерації каное України. Федерацію каное Тернопільщини на цій регаті представляла команда вихованців обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ «Буревісник», які здобули  чотири золоті, одну срібну та одну бронзову нагороди.

Змагання проводилися у одномісних човнах на дистанціях 1000 та 200 метрів у двох вікових групах – серед дорослих спортсменів та юніорів (1996-1997 років народження).

Детальніше...

 

Визначились переможці чемпіонату обласного ФСТ «Динамо» з поліатлону (фото)

16-17 вересня відбувся Чемпіонат Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою змагань «Динаміада-2013», присвячений Дню фізичної культури та спорту. У змаганнях брали участь 24 спортсмена з 8 команд динамівських колективів фізичної культури. Чемпіонат проводився за програмою чотириборства (біг на 60 або 100 метрів, плавання на 50 або 100 метрів, біг на 1000 або 3000 метрів та стрільба з пневматичного пістолета) у трьох вікових групах.

Детальніше...

 

Чемпіоном з перетягування канату стала команда Тернопільського району

В Скалаті Підволочиського району відбувся Ччемпіонат області та обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з перетягування каната, присвячений Дню працівника фізичної культури і спорту. Як повідомляє офіційний Iнтернет-сайт обласного ФСТ «Колос», нагороди чемпіонату виборювали п’ять команд з Борщівського, Заліщицького, Кременецького, Підгаєцького та Тернопільського районів.

Детальніше...

 

У Шумську, Шумбарцях, Залізцях для школярів відбулись Олімпійські уроки

В рамках Всеукраїнського спортивно-видовищного заходу «Олімпійський тиждень» в області для учнів 1-11 класів проходить Всеукраїнський Олімпійський урок «Історія – є. Майбутнє – твоє». Зокрема, у Шумській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 свою спортивну майстерність на Олімпійському уроці «Вперед! Олімпійці» продемонстрували команди 7-А і 7-Б класів. Із вітальним словом до учасників змагань звернулась заступник голови Шумської державної районної адміністрації Світлана Демчук. По закінченні естафет дітям було вручено грамоти і нагороди.

Детальніше...

 

У Підволочиську відкрито Дошку Пошани «Спортивна гордість району» (фото)

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту, з метою популяризації здорового способу життя, залучення учнівської молоді та дорослого населення району до фізичної культури і спорту, у Підволочиську відбувся ряд заходів. Зокрема, пройшли районні фінальні змагання з тенісу серед чоловіків; районі змагання школярів із стрітболу (вуличного баскетболу). Але найбільшу кількість вболівальників зібрав, звичайно, футбол. Це були матч між юнаками Підволочиської та Скалатської дитячих юнацько-спортивних шкіл, який закінчився з рахунком 5:1, а також футбольна зустріч команд «Збруч» Підволочиськ – «Галич» Збараж, яка закінчилась з нічийним рахунком 0:0.

Детальніше...

 

Відбулась відкрита першість міста Збаража з настільного тенісу

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту, з метою пропаганди здорового способу життя, залучення учнівської молодіта дорослого населення району до фізичної культури і спорту, відбулася відкрита першість міста Збаража з настільного тенісу. Змагання проходили у трьох вікових групах та у парних розрядах на базі Збаразької школи №2.

Детальніше...

 

Кубок Зборівського району з міні-футболу повезли в Озерянку

У неділю на міському стадіоні «Колос» міста Зборова відбулися змагання на Кубок району з міні-футболу. Участь у змаганнях взяли 16 команд. У фінальній грі зустрілися команди сіл Озерянки та Млинівців. Перемогу з рахунком 1:0 здобула команди з Озерянки, яка нагороджена грамотою, Кубком і футбольним м’ячем від районної федерації футболу. Всі учасники команди нагороджені золотими медалями.

Детальніше...

 

Cтарий Збараж День села провів із спортом

У неділю, 15 вересня у селі Старий Збараж, що на Збаражчині, відбулись спортивно-масові заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту та Дню села Старий Збараж. У повітрі витав справжній „молодечий дух”, адже всі бажаючи мали змогу взяти участь у змаганнях з волейболу, дворового футболу на майданчику ЮКА, дартсу, шашок та настільного тенісу.

Детальніше...

 

Збірна Тернопільської області виступає у фіналі Спартакіади держслужбовців

Сьогодні в Алушті, на базі олімпійського учбово-спортивного центру «Спартак» розпочинаються фінальні змагання XV Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців. Участь у цих змаганнях візьмуть представники усіх областей України, а також Київської, Севастопольської державних адміністрацій та Криму. Команда Тернопільщиини вже прибула до Криму і готова до спортивної боротьби.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show