Ігор Підгайний: «Успіхи провідних спортсменів Тернопільщини на міжнародних змаганнях не залишають байдужими громадськість краю»

14 вересня – День фізичної культури і спорту. З нагоди свят традиційно підбиваються підсумки, робиться аналіз зробленого, окреслюються перспективи на майбутнє. Спортивна галузь не є винятком із цього правила. Як переконаний начальник управління з питань фізичної культури і спорту Ігор Підгайний, за станом розвитку фізкультурно-спортивної галузі сьогодні прийнято давати оцінку роботи виконавчої влади, стану економіки, рівня культурного розвитку суспільства, відтак, Президент України Віктор Янукович та уряд держави надають значної уваги питанням, які забезпечують формування здорової української нації, піднімають престиж України на світових спортивних аренах.

- Розвиток фізичної культури і спорту на Тернопільщині знаходиться на постійному контролі голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна та обласної ради, повідомив Ігор Підгайний. – Таким чином, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації визначило комплекс пріоритетних напрямків, що забезпечить жителям області вільний доступ до закладів фізичної культури і спорту, модернізацію та будівництво нових сучасних спортивних споруд, надання якісних, фахових фізкультурно-оздоровчих послуг.

Детальніше...

 

Урочисте зібрання з нагоди Дня фізичної культури і спорту: обговорення перспектив спортивної галузі краю, вручення нагород, вітання та святковий настрій

Вчора в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості до Дня фізичної культури і спорту. На зустріч з нагоди професійного свята були запрошені представники спортивної громадськості області: начальники відділів і секторів спорту районів, керівники та представники спортивних товариств, спортивних шкіл області, федерацій з різних видів спорту, викладачі, тренери.

Говорячи про розвиток фізичної культури і спорту в області, заступник голови Тернопільської ОДА Петро Гоч, відзначив важливу роль працівників цієї сфери. «Область має хороші успіхи, – наголосив Петро Володимирович. – І завдання влади – спорт підтримувати. З приходом в область нової команди у 2010 році на чолі з Валентином Хоптяном вдалося реалізувати ініціативи Президента України: реконструювати і оновити районні стадіони. Тепер влада області ставить завдання спортивній громадськості наповнити змістом ці споруди і залучити дітей до зайняття спортом».

Детальніше...

 

Директор Якимівської ЗОШ Тетяна Іващук: «Залучати дітей до занять фізичною культурою і спортом вкрай необхідно сьогодні»

Робоча група Ланівецької районної державної адміністрації вивчала стан здійснення роботи щодо популяризації в селі Якимівці здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України». Так, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Козира на чолі робочої групи перебував в селі Якимівці та ознайомився з роботою місцевої ЗОШ І-ІІ ступенів щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України».  Директор Якимівської ЗОШ Тетяна Іващук доповіла, що у школі створені належні умови для занять фізичною культурою та спортом. В жовтні минулого року проведено реконструкцію спортивного залу. Повністю замінено аварійний настил на дубову паркетну підлогу.

Детальніше...

 

Заступник голови Лановецької райдержадміністрації Володимир Козира: «Треба зробити все можливе, щоб діти цікавились не тільки комп’ютером, а й мали змогу побігати на спортивному майданчику»

Перший заступник голови Лановецької райдержадміністрації Володимир Козира провів нараду з фізкультурним активом району. Погоджено план спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, спрямованих на популяризацію в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» та відзначення Дня фізичної культури і спорту.

«Популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини має велике значення для формування здорового покоління української нації, – зазначив Володимир Козира. – Ми маємо зробити все можливе, щоб діти Лановеччини цікавились не тільки комп’ютером, а й мали змогу побігати, витратити свою енергію на сільському чи пришкільному спортивному майданчику і в позаурочний час».

Детальніше...

 

Перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Євген Молочник наголосив, що систематичними заняттями з фізичної культури і спорту необхідно охопити максимальну кількість дітей і молоді району

Питання популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» обговорено на розширеній нараді, що відбулась в Зборівській в райдержадміністрації.

Зібрання з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками державних установ та організацій району за участю заступника голови райдержадміністрації Ольги Швак, голови районної ради Віктора Тарковського, секретаря міської ради Руслана Максиміва, представників ЗМІ провів перший заступник голови районної державної адміністрації Євген Молочник.

Детальніше...

 

Голова Збаразької райдержадмінстрації Іван Демчишин: «Підтримка інфраструктури масового спорту є найкращою рекламою здорового способу життя для молоді»

Про популяризацію в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, про виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти-майбутнє України» йшлося на розширеній апаратній нараді при голові Збаразької райдержадміністрації.

Аналізуючи стан спортивних майданчиків в районі голова райдержадміністрації Іван Демчишин наголосив, що їх оновлення та утримання в належному технічному стані є досить важливим на шляху до виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, доручень голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, спрямованих на захист дітей.

Детальніше...

 

Керівник апарату Заліщицької райдержадміністрації Сергій Підлісний високо оцінив роботу місцевої ДЮСШ як осередку спортивного життя району

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» щодо популяризації в області здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини керівник апарату Заліщицької райдержадміністрації Сергій Підлісний відвідав Заліщицьку районну ДЮСШ, де ознайомився з проведенням навчально-виховного процесу та матеріально-технічним станом закладу. «Робота, яку проводить спортивна школа щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя є вагомою, бо здоров’я дітей – це скарб, вартість якого неможливо оцінити», – зазначив, перебуваючи в школі, Сергій Підлісний.

Директор ДЮСШ Петро Дідик зазначив, що Заліщицька спортивна школа є осередком спортивного життя району, на її відділеннях в групах займається 305 учнів загальноосвітніх шкіл, гімназії, ВПУ та коледжу. Із них на відділенні «футбол» тренується 209 дітей.

Детальніше...

 

В Заліщиках відбулась нарада-семінар з викладачами фізичної культури шкіл району

За участю заступника голови райдержадміністрації Марії Навольської, заступника голови Заліщицької районної ради В.Лопушняка відбулась нарада - семінар з викладачами фізичної культури ЗОШ району щодо «Популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України».

Детальніше...

 

На Гусятинщині проводиться тиждень фізичної культури та спорту

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» в Гусятинському районі проводяться спортивно-масові заходи, присвячені впровадженню здорового способу життя, залученню дітей до занять фізичною культурою і спортом, з метою всебічного розвитку кожної дитини. Так, цими днями в районі проходить тиждень  фізичної культури і спорту.

Детальніше...

 

У Бучацькій гімназії пройшов Олімпійський урок

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» щодо популяризації в області здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини голова Бучацької районної державної адміністрації Василь Савка спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Тринькою, в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Г.Годз взяв участь у відкритті «Олімпійського уроку», який відбувся на базі Бучацької гімназії.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show