Найкращими шахістами стали студенти ТНЕУ

В шаховій школі «Гамбіт» завершились змагання з шахів, що відбувалися в рамках VII-ої літної Універсіади Тернопільської області серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Перше та друге місця на турнірі зайняли студенти Тернопільського національного економічного університету (тренер Юрій Мазуренко). Третіми були шахісти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка (тренер Степан Скалько).

Детальніше...

 

У Чорткові відзначились волейболістки з Летичева

У Чорткові завершився традиційний міжобласний турнір з волейболу серед дівчат, приурочений пам’яті директора Чортківської дитячо-юнацької спортивної школи Андрія Йосиповича Романюка. Відбувалися змагання 8-9 березня у спортивному комплексі «Економіст».

Детальніше...

 

У Тернопільському ВПУ №4 пройшло свято спортивної слави

Не лише для більшості студентів, а й для нового директора Тернопільського вищого професійного училища №4 Павла Федика справжнім сюрпризом стало свято спортивної слави, організоване викладачами кафедри фізичного виховання та здоров’я. Педагоги Лариса Котовська, Богдан Редьква, Григорій Демчук, Лідія Грицишин запросили у гості колишніх учнів й викладачів, які домоглися вагомих успіхів у спорті.

Детальніше...

 

Завершився обласний особисто-командний чемпіонат важкоатлетів

Представники Гусятинського, Бучацького, Підволочиського, Зборівського та Тернопільського районів стали учасниками відкритого особисто-командного чемпіонату Тернопільської області та обласного ФСТ «Колос» з важкої атлетики серед спортсменів 1993 р.н. і молодших.

Детальніше...

 

Сергій Бубка висловив сподівання, що боротьба залишиться в олімпійській програмі

Днями відбулася зустріч президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки з президентом Асоціації спортивної боротьби, Олімпійським чемпіоном Ельбрусом Тедеєвим та головним тренером збірної України з боротьби Русланом Савлоховим. Під час зустрічі йшлося про майбутній розвиток і популяризацію боротьби, можливе збереження виду спорту в олімпійській програмі-2020.

Детальніше...

 

Україна мріє про зимову Олімпіаду-2022

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів зустріч з членом Міжнародного Олімпійського комітету Пітером Таллбергом і Президентом Національного Олімпійського комітету України Сергієм Бубкою з питання підготовки заявки на проведення в Україні зимових Олімпійських ігор у 2022 році. «Україна продемонструвала, що здатна організувати і проводити спортивні заходи найвищого рівня», - сказав Олександр Вілкул.

Член Міжнародного Олімпійського комітету Пітер Таллберг підтвердив, що світ переконався в можливостях України, і можливо, що вона буде приймати Олімпійські ігри. Першим кроком могло б стати проведення в Україні зимових Олімпійських ігор 2022 року.

Детальніше...

 

Кубок пам’яті Юрія Науменка здобув «Вікінг-Ентузіаст»

Упродовж трьох днів у спортивному залі Тернопільської школи №27 відбувався відкритий міський турнір з міні-футболу пам’яті Юрія Науменка. Взяти участь у цих змаганнях виявили бажання 24 команди. А перемогу здобули футболісти із «Вікінг-Ентузіаст», які й стали володарями Четвертого Кубка пам’яті Юрія Науменка.

Детальніше...

 

Микола Азаров планує повернути дітям спортивні майданчики

Прем'єр-міністр України стурбований фізичним розвитком українських дітей. Він сподівається, що реалізація програми відновлення спортивних майданчиків та спортзалів, яка зараз розробляється за дорученням Президента України, допоможе подолати цю проблему.

Детальніше...

 

Спортсмени з Кременця відзначились на Чемпіонаті України

У Ворохті з 4 до 10 березня тривав Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства. Тернопільську область на цих змаганнях представляла команда Кременецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства.

Детальніше...

 

Тернопільська шпажистка Олена Кривицька разом із командою – з «бронзою»

У Барселоні, де сьогодні закінчився етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок, українські спортсменки в командних змаганнях посіли третє місце.

В Іспанії честь України захищали Анфіса Почкалова, Олена Кривицька, Анастасія Івченко та олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна. І хоча в індивідуальному раунді змагань дівчатам не вдалося піднятися на п'єдестал пошани, проте спільними зусиллями їм це вдалося.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show