Перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Євген Молочник наголосив, що систематичними заняттями з фізичної культури і спорту необхідно охопити максимальну кількість дітей і молоді району

Питання популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» обговорено на розширеній нараді, що відбулась в Зборівській в райдержадміністрації.

Зібрання з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками державних установ та організацій району за участю заступника голови райдержадміністрації Ольги Швак, голови районної ради Віктора Тарковського, секретаря міської ради Руслана Максиміва, представників ЗМІ провів перший заступник голови районної державної адміністрації Євген Молочник.

Детальніше...

 

Голова Збаразької райдержадмінстрації Іван Демчишин: «Підтримка інфраструктури масового спорту є найкращою рекламою здорового способу життя для молоді»

Про популяризацію в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, про виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти-майбутнє України» йшлося на розширеній апаратній нараді при голові Збаразької райдержадміністрації.

Аналізуючи стан спортивних майданчиків в районі голова райдержадміністрації Іван Демчишин наголосив, що їх оновлення та утримання в належному технічному стані є досить важливим на шляху до виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, доручень голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, спрямованих на захист дітей.

Детальніше...

 

Керівник апарату Заліщицької райдержадміністрації Сергій Підлісний високо оцінив роботу місцевої ДЮСШ як осередку спортивного життя району

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» щодо популяризації в області здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини керівник апарату Заліщицької райдержадміністрації Сергій Підлісний відвідав Заліщицьку районну ДЮСШ, де ознайомився з проведенням навчально-виховного процесу та матеріально-технічним станом закладу. «Робота, яку проводить спортивна школа щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя є вагомою, бо здоров’я дітей – це скарб, вартість якого неможливо оцінити», – зазначив, перебуваючи в школі, Сергій Підлісний.

Директор ДЮСШ Петро Дідик зазначив, що Заліщицька спортивна школа є осередком спортивного життя району, на її відділеннях в групах займається 305 учнів загальноосвітніх шкіл, гімназії, ВПУ та коледжу. Із них на відділенні «футбол» тренується 209 дітей.

Детальніше...

 

В Заліщиках відбулась нарада-семінар з викладачами фізичної культури шкіл району

За участю заступника голови райдержадміністрації Марії Навольської, заступника голови Заліщицької районної ради В.Лопушняка відбулась нарада - семінар з викладачами фізичної культури ЗОШ району щодо «Популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України».

Детальніше...

 

На Гусятинщині проводиться тиждень фізичної культури та спорту

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» в Гусятинському районі проводяться спортивно-масові заходи, присвячені впровадженню здорового способу життя, залученню дітей до занять фізичною культурою і спортом, з метою всебічного розвитку кожної дитини. Так, цими днями в районі проходить тиждень  фізичної культури і спорту.

Детальніше...

 

У Бучацькій гімназії пройшов Олімпійський урок

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» щодо популяризації в області здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини голова Бучацької районної державної адміністрації Василь Савка спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Тринькою, в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Г.Годз взяв участь у відкритті «Олімпійського уроку», який відбувся на базі Бучацької гімназії.

Детальніше...

 

У Бережанській райдержадміністрації обговорили питання залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом

Нарада в голови Бережанської РДА з питань популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти майбутнє України».

Голова райдержадміністрації Ярослав Тринька за участю заступника Володимир Соленка провів нараду з начальниками відділу освіти, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, директору центру РЦФЗН «Спорт для всіх». На нараді обговорювалось питання популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти майбутнє України».

Детальніше...

 

День фізичної культури і спорту у Тернополі відсвяткують по-спортивному

Згідно з Указом Президента України, починаючи з 1992 року, в другу суботу вересня у нашій державі відзначається День фізичної культури і спорту. Цьогоріч це свято припадає на 14 вересня. У Тернополі спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбуватимуться на набережній Тернопільського ставу у парку імені Тараса Шевченка. Розпочнуться вони у суботу, 14 вересня, о 9 годині 30 хвилин офіційною церемонією відкриття та стартом Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну!», що проляже вулицями міста і аж до Мишкович. А в цей самий час набережна і парк перетворяться на суцільний спортивний майданчик.

Детальніше...

 

Відбулась ІХ Спартакіада працівників органів місцевого самоврядування, присвячена Дню фізичної культури і спорту

6-8 вересня в оздоровчому комплексі «Лісовий», що в селі Скоморохи Бучацького району, проходили змагання ІХ Спартакіади працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області, присвяченої Дню фізичної культури і спорту. Цей цікавий та неординарний спортивний захід традиційно включав турніри з волейболу, міні-футболу, змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, легкої атлетики, дартсу, стрільби та перетягування канату.

Детальніше...

 

В Тернополі пройде Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!»

14 вересня Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вже вдев’яте проводять Всеукраїнську велоестафету «Cпорт для всіх єднає Україну!» з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Цього року захід проходитиме під гаслом «Об’єднання громадян усіх регіонів України навколо ідеї єдності та прагнення до європейської інтеграції».

Метою проведення велоестафети є пропаганда фізичної культури і спорту серед населення України та залучення до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя та залучення населення до проведення активного дозвілля. Ще одне завдання, яке ставиться перед цим заходом - це привернути увагу громадськості до проблем створення сприятливих умов для здорового, активного способу життя та відпочинку.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/