Працівники обласного управління з питань фізичної культури та спорту плідною працею долучилися до Дня Довкілля

Двадцять столітрових мішків сміття було зібрано на спортивному майданчику, що знаходиться у дворі будинків № 18 і 20 на вулиці Руській у Тернополі. Прибирали цей майданчик в рамках Дня Довкілля працівники обласного управління з питань фізичної культури та спорту спільно з колективом обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Разом із тим, з початку квітня в області проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», що має на меті доведення до ладу спортивних майданчиків, футбольних полів, усіх площинних спортивних споруд.

- Зима цьогоріч була важкою, – розповідає начальник управління Ігор Підгайний, – і спортивні майданчики в області, а їх є 1903, після зими треба привести до належного стану: пофарбувати споруди, які є на них, відновити поверхню, огорожу – якщо потрібно, розмітити. Отже, зробити все так, щоб там можна було проводити спортивно-масові заходи. В кожному районі області розроблені графіки з проведення таких робіт, визначені їхні об’єми як у фінансовому плані, так і у людських ресурсах – хто, де буде працювати. Тобто, всі майданчики, які потребують втручання, ті, що треба полагодити, протягом квітня будуть відремонтовані.

Детальніше...

 

Тернополянин Іван Стребков став чемпіоном України з кросу у «Динаміаді-2013»

В Одесі відбувся Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2013» серед збірних команд територіальних організацій Товариства. Тривав турнір 17-18 квітня у місцевому паку Перемоги.  Участь у  чемпіонаті взяли 137 спортсменів із 25 команд, серед яких виступало 7 майстрів спорту міжнародних класу України, 43 майстри спорту і 40 кандидатів у майстри спорту.  Учасники змагалися на дистанціях 1000 м (жінки, чоловіки), 3000 м (чоловіки), 5000 м (чоловіки).

Збірна Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" посіла 14 загальнокомандне місце. Кращий результат серед наших спортсменів показав Іван Стребков, який став чемпіоном на дистанції 3000 метрів серед чоловіків з результатом 8.20,57 хв.

 

Тернопільські команди зі спортивної аеробіки стали призерками Чемпіонату України

В Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивної аеробіки. У змаганнях взяли участь 43 команди, які представляли Київську, Донецьку, Запорізьку, Тернопільську, Миколаївську, Харківську, Луганську, Житомирську, Львівську, Сумську області та АР Крим.

Команда Тернопільської області посіла 3 місце у змаганнях з аеро-денс серед юніорів. А перемогу у цьому виді здобула команда Донецької області-2. Другими були спортсменки Запорізької області.

З фанк-аеробіки переможцями змагань серед  дорослих стала команда із Запорізької області-1. А друге та третє місця розділили наші спортсменки  - команди Тернопільська область-2 та Тернопільська область-1.

Загалом честь Тернопільщини на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки відстоювали понад 50 спортсменів.

 

В аеробіці перемогу здобули студентки ТНЕУ

Завершились змагання VІІ літньої Універсіади області з аеробіки серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, у яких взяли участь 65 студентів із 5 вишів області. Спортсмени змагались у трьох категоріях: аеро-денс, степ-аеробіка та фанк-аеробіка.

В аеро-денсі першу сходинку посіли студентки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (тренер Ірина Кушнерчук). Друге місце здобула команда Тернопільського національного економічного університету №1 (тренер Наталя Вежнавець). Третіми ж були ж спортсменки із команди ТНЕУ №2 (тренер Алла Грубащук).

Детальніше...

 

Визначились переможниці Студентських спортивних ігор з волейболу серед дівчат

Шість вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали учасниками обласних Студентських спортивних ігор з волейболу серед команд дівчат. Такі змагання Тернопільське обласне відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело у спортивних залах Технічного коледжу ТНТУ ім. І Пулюя та Галицького коледжу ім. В.Чорновола.

В результаті напруженої командної боротьби перемогу святкували волейболістки Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-викладач Богдан Дзюла). Другими були спортсменки Галицького коледжу ім. В. Чорновола (тренер-викладач Людмила Залюбовська). Третю сходинку вибороли студентки Чортківського педагогічного училища ім. О.Барвінського (тренер-викладач Андрій Побуринний).

Команди-переможці та учасники нагороджені дипломами та грамотами обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН України, - інформує офіційний сайт управління.

 

Велосипедисти Тарас Шевчук та Віталій Гринів привезли «золото» і «бронзу»

У Львові завершився Чемпіонат України з велоспорту – гіт, індивідуальна гонка, гонка переслідування, командний спринт, спринт груповий (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) та командна гонка переслідування (дівчата). До участі в змаганнях, що відбувалися на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, долучилися також і кращі білоруські молоді велосипедисти.

Чемпіонат відбувся за організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації велосипедного спорту України. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м.Львів).

Детальніше...

 

Легкоатлети із «Колоса» Тернопіль представили гідно

Десять спортсменів Тернопільської ОДЮСШ «Колос» стали учасниками 40-го Міжнародного легкоатлетичного турніру на «Кубок Рівного». Ці змагання зібрали 360 учасників, які представляли команди з багатьох областей України, а також збірну з міста Брест (Білорусь).

Щодо виступів тернопільських легкоатлетів, то в стрибках у висоту Олександр Хома виборов золоту медаль з результатом 185 см. У цьому ж секторі Ірина Конащук одержала перемогу серед дівчат. Її результат 161 см. З таким же результатом друге місце зайняла Юлія Лукачат. Третє місце також виборола спортсменка ОДЮСШ «Колос» Анастасія Моначин і подолала планку на висоті 155 см. Тренує спортсменів Євген Кармелюк.

Детальніше...

 

Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін: «Наше завдання — прищепити людям здоровий спосіб життя»

Чотирнадцяте місце України на Олімпійських іграх у Лондоні чи одинадцяте на попередніх Пекінських — це високий результат, - стверджує міністр молоді та спорту Равіль Сафіулін, наголошуючи при цьому, що якщо сьогодні не втрутитися у ситуацію, то через певний час результати будуть плачевними.

Докладно роздуми на ці теми Равіль Сафіулін виклав в інтерв’ю для газети «Урядовий кур’єр».

Детальніше...

 

На Тернопільщині проведено інвентаризацію дитячих спортивних майданчиків

На виконання доручення голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна в області проведено інвентаризацію дитячих спортивних майданчиків, кількість яких на Тернопільщині становить 1903.  Інвентаризація показала, що частина цих об’єктів потребує ремонту та заміни спортивного та тренажерного обладнання, - інформує офіційний сайт ОДА.

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», в області у 2013-2014 роках буде оновлено застарілі спортивні майданчики загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, що сприятиме залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя.

Роботи з впорядкування майданчиків розпочались з початку квітня. Ряд дитячих спортмайданчиків буде модернізовано також під час проведення акцій з благоустрою територій населених пунктів та Дня довкілля.

 

В Україні визнано шотокан карате-до С.К.І.Ф.

На підставі наказу Державної служби молоді та спорту України від 02.04.2013 року за № 1010 й у відповідності до Закону України «Про фізичну культуру і спорт»,Порядку визнання видів спорту, в Україні визнано такий вид спорту як «Шотокан карате-до С.К.І.Ф.».

В Реєстрі визнаних в Україні видів спорту, затвердженого наказом Держмолодьспорту від 14.02.2012 №690, доповнено Розділ II «Неолімпійські види спорту» новим пунктом такого змісту: II.117. Шотокан карате-до С.К.І.Ф.

Наказ підписав перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/