Карантин в Україні триватиме

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. «Передбачається продовження терміну дії карантину до 11 травня 2020 року. Разом з цим пропонується дозволити перевезення в міському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, а також залучати до роботи окремих категорій працівників без проходження обов’язкового профілактичного огляду, термін якого припав на період карантину», - зазначив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Детальніше...

 

ВООЗ рекомендує УЄФА скасувати міжнародні турніри до кінця 2021 року - ЗМІ

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендувала УЄФА скасувати всі міжнародні турніри до кінця 2021 року через пандемію коронавірусу, повідомляє бразильське видання Veja. Дана рекомендація була озвучена під час відеоконференції, - пише «ZN.UA». ВООЗ представила ці рекомендації після консультацій з епідеміологами, які впевнені, що в наступному році може початися нова хвиля пандемії коронавірусу.

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо порядку тренувань спортсменів штатних збірних команд України в умовах карантину

15 квітня Кабінетом Міністрів України внесено зміни до пункту 2 постанови від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - інформує Міністерство молоді та спорту України. Згідно з постановою №284, спортсменам штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку).

Детальніше...

 

Визначені нові дати проведення XI Всесвітніх ігор у Бірмінгемі

ХІ Всесвітні ігри в Бірмінгемі (США) відбудуться з 7 до 17 липня 2022 року. Зміни відбулися через рішення Міжнародного олімпійського комітету перенести Олімпійські ігри у Токіо на липень 2021 року. В зв’язку з цим були внесені корективи в дати проведення Всесвітніх ігор у Бірмінгемі (ХІ Всесвітні ігри планувалися на період з 15 до 25 липня наступного року), - інформує Міністерство Молоді та спорту України.

Детальніше...

 

До розробки Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України до 2025» може долучитися кожен бажаючий

Міністерство молоді та спорту України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні розпочинає процес розробки Концепції державної цільової соціальної програми «Молодь України до 2025». «Для нас надзвичайно важливо зібрати думки, пропозиції та бачення щодо нової Програми людей, які займаються молодіжної політикою професійно у громадському чи державному секторі, долучаються до ініціатив як волонтери та безпосередньо молодих людей, які беруть участь у проєктах та заходах», - інформує прес-служба Міністерства.

Детальніше...

 

«Під час карантину спортсменам штатних збірних команд дозволено індивідуально тренуватися», - Вадим Гутцайт

На засіданні Кабінету Міністрів було підтримано внесення зміни до пункту 2 постанови Кабміну щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Відтак, був доповнений пункт 7, який передбачає забезпечення проведення індивідуальних тренувань (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках для спортсменів з інвалідністю) всім спортсменам штатних збірних команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, - інформує прес-служба Міністерства.

Детальніше...

 

Фехтувальниця з Тернополя Олена Кривицька відзначена стипендією Президента України за високі спортивні досягнення

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №138/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів». Стипендії Президента України призначено 148 спортсменам та 102 тренерам. Серед стипендіатів – вихованка тернопільської школи фехтування, уславлена шпажистка, майстер спорту міжнародного класу Олена Кривицька. Стипендією Олену відзначено як бронзову призерку чемпіонату світу 2019 року з фехтування.

Детальніше...

 

Бюджет Міністерства молоді та спорту на 2020 рік затверджено в розмірі 2,6 млрд грн

13 квітня Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік». Документ передбачає видатки на спортивну галузь, молодіжну політику та національно-патріотичне виховання в розмірі 2,6 млрд грн. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, - інформує прес-служба Міністерства. «На сьогодні наша країна перебуває в умовах карантину. Ми точно не можемо бути впевнені, коли вірус по всьому світу буде поборений, але маємо надію, що це відбудеться вже незабаром. Тому, поки існує така ситуація, Державний бюджет більш направлений на подолання пандемії в країні",- зазначив Вадим Гутцайт.

Детальніше...

 

Тернополянки Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина – у «п’ятірці» найкращих біатлоністок України за версією читачів «Біатлонна Україна»

Рейтинг українських біатлоністок сезону 2019-2020 років оприлюднив інтернет-портал «Український біатлон». Голосування серед шанувальників біатлону здійснювалось в інстаграм-спільноті «Біатлонна Україна». За результатами опитування, перше місце посіла Валентина Семеренко (36,12%), на другому – уславлена тернополянка, капітан української біатлонної збірної Олена Підгрушна (29,68%). Третє місце вболівальники біатлону віддали Юлії Джимі (22,58%), а на четвертому – ще одна наша землячка – перспективна і наполеглива Анастасія Меркушина (10,32%).

Детальніше...

 

Уряд призначив Ніну Лемеш заступницею Міністра молоді та спорту України

Кабінет Міністрів України призначив Ніну Лемеш заступницею Міністра молоді та спорту України. Відповідне розпорядження за № 400-р було ухвалено на засіданні Уряду 8 квітня 2020 року, - інформує прес-служба Міністерства. Ніна Лемеш - заслужений майстер спорту України, призерка чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону. Учасниця трьох зимових Олімпійських ігор. Член Асоціації олімпійців України.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show