На Тернопіллі відео-фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» триватиме до кінця серпня

Обласний онлайн фестиваль відеороликів «Мама, тато, я – спортивна сім’я» Триває на Тернопіллі. Свої роботи на конкурс усі бажаючі можуть надсилати ще до 31 серпня 2020 року. Організаторами заходу виступили управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації і Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Щоб стати учасником фестивалю, потрібно записати відеоролик на тему «Мама, тато, я – спортивна сім’я», де зображується довільне виконання улюбленого виду рухової активності сім’ї (діти 2010 р.н. і молодші, мати, батько), відтворюється командний сімейний дух. Тривалість – до 120 сек.

Детальніше...

 

Юні тернопільські дзюдоїсти досліджували печеру «Озерна»

У незвичному і навіть дещо екстремальному форматі пройшов всеукраїнський освітній проєкт Національного олімпійського комітету та Coca-Cola Foundation #OlympicLab на Тернопільщині. Модуль проєкту «Загальнолюдські та олімпійські цінності» на практиці опановували спортсмени обласного осередку Федерації дзюдо України. Під керівництвом стипендіата регіонального осередку НОК Іванни Попадюк юні дзюдоїсти вирушили в похід печерою «Озерна». Долаючи непростий підземний маршрут, діти засвоювали такі цінності як дружба, відвага, обачність, взаємодопомога, витривалість, уважність та кмітливість.

Детальніше...

 

У Чорткові провели турнір з волейболу «Співдружність громади»

У Чорткові, на новому спортивному майданчику, що на стадіоні «Харчовик», відбулися змагання із волейболу під назвою «Співдружність громади». Участь у поєдинках взяли команди з Чорткова, Бичківців, Скородинців та Милівців. До турніру допускались хлопці віком до 18 років, - йдеться на інтернет сторінці Чортківської міської ради. У фіналі зустрілись команди Чортківської спортивної школи та Скородинців, де у надзвичайному драматичному поєдинку перемогли останні. У матчі за третє місце перемоу здобули волейболісти з Бичківців, тож на останньому четвертому місці розмістилась команда із села Милівці.

Детальніше...

 

У Тернополі відкрито майданчик для воркауту

У дворі на вулиці Київській, 1 облаштували унікальний спортивний майданчик, розташований під відкритим небом. Аналогів йому у місті немає, оскільки тут встановлені особливі тренажери – для силових вправ. Тут розміщено гантельний ряд,а також тренажери для виконання станової тяги і присідань, вправ «метелик», верхній та нижній блоки тощо. Проект облаштування майданчика для воркауту став переможцем «Громадського бюджету 2020». Доступ до спортивного майданчика для усіх бажаючих не обмежується.

Детальніше...

 

Тернопільські фахівці рекомендують, як правильно навчити дітей плавати

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» розробив рекомендації, щодо навчання дітей плаванню. Уроки призначені для початкового навчання, вироблення основних умінь, для занять цим видом рухової активності. Ця методика може застосовуватися батьками, які вирішили самостійно навчити своїх дітей плавати. Плавання є життєво необхідним навиком. Вправи, які юні плавці виконують на суші і у воді, зміцнюють і розвивають м’язи рук, ніг, тулуба, що є важливо для формування правильної постави. Плавання забезпечує навантаження на всі групи м’язів, дитина розвиває своє тіло, прикладаючи до цього мінімум зусиль.

Детальніше...

 

Змагання з велосипедного спорту серед дітей «Круті віражі» у Тернополі зібрали понад п’ятдесят учасників

П’ятдесят двоє юних шанувальників велоспорту віком від двох до десяти років стали учасниками велоперегонів «Круті віражі». Проходили змагання у Тернополі, на картинговій трасі в парку «Топільче». Організаторами цього спортивного свята виступили Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з Тернопільським обласним осередком Федерації велосипедного спорту України. Учасники змагались у шести вікових категоріях.

Детальніше...

 

Юні футболісти позмагаються за «Кубок Тернополя»

Турнір з двoрoвoгo міні-футбoлу «Кубoк Тернoпoля» для дітей вікoм 10-12 рoків та 13-15 рoків впрoдoвж серпня триватиме в різних мікрорайонах міста. До участі у змаганнях запрошуються команди у складі 8 чoлoвік. Перші такі ігри серед дітей вікoм 10-12 рoків відбудуться вже 4 серпня на універсальному спoртивному майданчику на вулиці Київська, 8. Початок о 16 годині.

Детальніше...

 

Літній чемпіонат світу з біатлону перенесли на наступний рік у Нове-Мєсто на Мораві

Виконавчий комітет IBU прийняв рішення про скасування літнього чемпіонату світу з біатлону. Також відкладено і проведення Конгресу IBU, який замість 10-13 вересня пройде 13-15 листопада. Такі зміни в літньому біатлонному календарі продиктовані міркуваннями безпеки, оскільки обидва заходи неможливо було провести з дотриманням належних гарантій для здоров’я їхніх учасників, - повідомляє «Biathlone.com.ua», посилаючись на офіційний Інтернет-сайт IBU.

Детальніше...

 

У Тернополі наймолодші велосипедисти позмагаються у «Крутих віражах»

У п’ятницю, 31 липня, на картинговій трасі в парку «Топільче» відбудуться змагання з велосипедного спорту «Круті віражі» серед дітей відком від двох до десяти років. Велоперегони розпочнуться о 17 годині, підтвердження реєстрації – о 16.00 год. Проводитимуться змагання у шести вікових категоріях (хлопчики та дівчатка окремо). Для усіх учасників велоперегонів обов’язкова наявність захисного шолому.

Детальніше...

 

В Тернополі у змаганнях з бігу «Битва мікрорайонів» перемогла команда масиву «Дружба»

Десять команд різних мікрорайонів Тернополя стали учасниками легкоатлетичного забігу «Битва мікрорайонів». За першість змагались 48 учасників. Спортсмени, серед яких були шанувальники бігу з різних мікрорайонів міста, долали дистанцію 5 км вздовж набережної Тернопільського ставу. Найкращі результати показали: І місце - команда «Дружбани», ІІ місце - команда «Новий світ»; ІІІ місце - команда «Центр». Під час дійства учасники ставили особисті та загальноміські рекорди. Так, один із учасників команди-переможцця подолав дистанцію за 16 хвилин 53 секунди, що стало рекордом забігу.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show