12 відомих спортсменів нашого краю стали моделями для календаря «Тернопіль спортивний: нестримні та стильні 2021»

Відбулась презентація ексклюзивного настінного календаря «Тернопіль спортивний: нестримні та стильні 2021», який випустили Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Тернопільська міська рада з метою популяризувати спортсменів і заохочувати людей займатися спортом. На світлинах відомі спротивні особистості краю представлені не у своїх звичних спортивних образах, однак з елементами улюбленого виду спорту.

Детальніше...

 

Свята наближаються, проходять, а запитання «як схуднути» - залишається

«Як схуднути швидко» є одним з найпопулярніших запитів в інтернеті з медичної тематики  за даними пошукової системи Yahoo. Швидко скинути вагу – взагалі реально, але необхідно це робити розумно. Існує декілька причин, чому люди хочуть скинути вагу: майбутня наречена, яка хоче виглядати стрункою у весільній сукні; жокей, який повинен скинути декілька фунтів перед забігом; боксер, який повинен схуднути до визначеної дати та часу, щоб потрапити в потрібну вагову категорію.

Детальніше...

 

Вікториною «Олімпійські особистості - мої земляки» у Тернополі відзначили 30-річчя НОК України

Вікторину «Олімпійські особистості - мої земляки» до 30-річчя Національного олімпійського комітету України організувало Тернопільське відділення НОК. Проводили її в соціальних мережах Instagram та Facebook у вигляді запитань про спортсменів. Метою заходу було ознайомлення з олімпійськими особистостями Тернопілля, а саме Оленою Підгрушною (біатлон), Дмитром Підручним (біатлон), Анастасією Бачинською (спортивна гімнастика) та Андрієм Мандзієм (санний спорт). Участь у конкурсі взяло 55 шанувальників спорту, більшість із яких активно та правильно відповідали на запитання.

Детальніше...

 

Відкритий Кубок Тернопільського регіонального центру «Інваспорт» зібрав у нашому місті волейболістів з Рівного, Тернополя та Закарпаття

В Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради відбувся Відкритий Кубок Тернопільського регіонального центру «Інваспорт» серед юнаків з класичного волейболу та відкритий чемпіонат з пляжного волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили впродовж двох днів із дотриманням усіх карантинних норм.

Детальніше...

 

У Кременці завершився чемпіонат області зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства

Відкритий чемпіонат Тернопільської області зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства впрдовж двох днів тривав у Кременці. Юнаки змагалися у вікових групах 2004 р.н. і старші, 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009 р.н., 2010 р.н. і 2011 р.н., а дівчата 2007 р.н. і молодші та 2010 р.н. і молодші. Спортсмени стрибали з трампліна К-15, К-30 та К-40 і бігли крос 1 км, 2 км, 3 км, 4 км та 5 км, відповідно до вікової групи. Всього в турнірі взяло участь 46 спортсменів - учні ТОДЮСШ із зимових видів спорту, ТО ШВСМ та ДЦОП.

Детальніше...

 

Тернопільські біатлоністи стали срібними призерами чемпіонату України у естафетній гонці

На чемпіонаті України з біатлону, який проходить у Буковелі, відбулись естафети. Організатори прийняли рішення про спільний старт чоловічої та жіночої гонки - хлопці пішли в гонку першими, дівчата відразу за ними. На кожному етапі спортсмени бігли по чотири кола - до стрільби лежачи долали два. Срібним призером в естафетній гонці 4х7,5 км серед чоловіків стала тернопільська команда. У її складі виступали учні обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Руслан Бригадир, Давид Драбик та вихованці ТО ШВСМ Віталій Мандзин та Віталій Труш.

Детальніше...

 

Названо імена переможців конкурсу дитячих малюнків «Спорт - це круто»

У Тернополі визначено переможців конкурсу дитячих малюнків «Спорт - це круто», присвяченого 30-річчю створення Національного Олімпійського комітету України. «Ми приємно вражені, що такі талановиті діти взяли участь у святкуванні Дня народження НОК України, долучившись до конкурсу малюнків на спортивну тематику, який проходив з 28 листопада до 20 грудня», - зазначила стипендіат осередку НОК України в Тернопільській області Іванна Попадюк.

Детальніше...

 

У Тернополі провели змагання з важкої атлетики серед юнаків та дівчат

У Тернополі, в палаці спорту «Текстильник», відбулася особиста першість КУТОР «Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з літніх видів спорту» з важкої атлетики серед юнаків та дівчат усіх вікових груп до дня Святого Миколая. Змагання проводилися з метою підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи на відділенні важкої атлетики школи, популяризації важкої атлетики серед учнівської молоді, а також підвищення рівня майстерності спортсменів і відбір кандидатів в збірну команду школи для участі у Всеукраїнських змаганнях, - повідомляє заступник директора закладу Анатолій Яцина.

Детальніше...

 

До Дня Святого Миколая у Скалаті жінки змагались у волейболі

Фізкультурно-оздоровчий захід з волейболу серед жінок з нагоди Дня Святого Миколая провели 18 та 19 грудня 2020 року в спортивному залі ДНЗ Скалатського професійного ліцею. Непередбачуваністю та інтригами характеризувалися спортивні ігри. Кожен ігровий день був насичений цікавими, динамічними матчами, – повідомляє директор Скалатського комунального центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ольга Данелюк. У підсумку першу сходинку виборола команда міста Скалата, друге місце здобула команда села Городниця, третьою стала команда Скалатського професійного ліцею.

Детальніше...

 

Тернопільські легкоатлети привезли з Івано-Франківська 17 медалей

В Івано-Франківську, в спортивному манежі Коледжу фізичного виховання, впродовж двох днів тривав відкритий Новорічний чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики. Участь у турнірі взяли атлети з Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської та Тернопільської областей. Змагання проводились в двох вікових групах: серед дорослих 2003 р.н. і старших та юнаків і дівчат 2004 р.н. та молодших.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show