НОК обговорив шляхи розвитку олімпійського руху в регіонах

Президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка провів відеоконференцію з керівниками та представниками усіх регіональних відділень Національного олімпійського комітету, в якій взяли участь понад п’ятдесят учасників. Головне питання – обговорення шляхів розвитку олімпійського руху в різних куточках країни та реалізації олімпійських проєктів в ситуації, що склалася, - повідомляє прес-служба НОК.

Детальніше...

 

Оголошено нові дати чемпіонату світу з легкої атлетики

Всесвітня легка атлетика анонсувала нові дати проведення чемпіонату світу з легкої атлетики в Орегоні (США). Змагання мали відбутися 6-15 серпня 2021 року, проте через перенесення Олімпійських ігор на 2021 рік дати довелося змінити. Таким чином, чемпіонат світу відбудеться 15-24 липня 2022 року, - повідомляє прес-служба Міністерства молоді і спорту України. Ці дати Рада Всесвітньої легкої атлетики затвердила після обговорення з організаторами Ігор Доброї волі у Бірмінгемі і чемпіонату Європи у Мюнхені. При цьому була врахована можливість виступу атлетів на всіх трьох турнірах.

Детальніше...

 

НОК обговорив онлайн нові ініціативи з олімпійської освіти

Під головуванням Марії Булатової та за участю президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки в режимі відеоконференції засідання провела Комісія НОК «Олімпійська освіта та культура», - повідомляє прес-служба НОК. «В ситуації, що склалась, більше часу і уваги варто приділити своїй освіті і отриманню нових знань, адже здоров’я і знання – дві головні цінності. Національний олімпійський комітет в цьому напрямку активно працює з атлетами, тренерами, спортивними фахівцями, щоб запропонувати додаткові можливості через онлайн платформу. Україна має славні традиції в спорті, і необхідно, щоб через різноманітні освітні проєкти вони були продовжені і на базі цього досвіду зростало молоде освічене талановите покоління», - наголосив Сергій Бубка.

Детальніше...

 

Уряд призначив заступників Міністра молоді та спорту України

Кабінет Міністрів України призначив першим заступником Міністра молоді та спорту України Сергія Симонова, заступницею Міністра молоді та спорту України Марину Попатенко, а заступником Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції - Валерія Жалдака. Відповідні розпорядження Уряду опубліковано на Урядовому порталі, - повідомляє прес-служба Міністерства. У Міністерстві Марина Попатенко буде відповідати за розвиток молодіжної політики та національно-патріотичне виховання. З червня 2017 року до цього часу Марина Попатенко очолювала управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв продовжує підготовку до боротьби за олімпійську ліцензію

Претендентом на участь в Олімпіаді у Токіо-2020 є тернопільський віндсерфінгіст, майстер спорту України міжнародного класу з вітрильного спорту Олександр Тугарєв. Сашко нещодавно брав участь у зимовому навчально-тренувальному зборі, який проходив в Іспанії. Ці тренування планувались як підготовка до кваліфікаційного Європейського відбору на Олімпіаду-2020 в Італії (місто Генуя). Однак через карантинні заходи регату було відкладено. На цих змаганнях мали розігруватись олімпійські ліцензії для віндсерфінгістів Європи. Оскільки всі спортивні події наразі відмінено чи відкладено, а календар подальших заходів ще не складено, Сашко Тугарєв зараз продовжує тренувальний процес у Тернополі.

Детальніше...

 

Біатлоністка Олена Підгрушна: «Ми починали Кубок світу з 13-15 місць загального заліку, поступово підняли команду до топ-3, потім знову втратили, і цього року майже повернули квоту»

Біатлоністка, наша землячка Олена Підгрушна, як і інші представники біатлонної збірної України, зараз, на фоні карантину, проходять період відпустки та відпочинку, адже сезон змагань закінчився. «Кожен знає, що йому потрібно робити, - розповідає Олена в інтерв’ю з Миколою Решнюком для «Tribuna.com». - Більшість просто відновлюється. Тому ми не сильно постраждали від карантину. Звичайно, якщо він продовжиться на травень й далі, буде складніше. Наступного місяця у нас починається планомірна підготовка, вхід в сезон.

Детальніше...

 

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт: «Після пандемії коронавірусу кошти на спортивну галузь повернуть»

Гроші, які спрямовувалися на підготовку до Олімпіади, будуть направлені в створений нещодавно стабілізаційний фонд, а після того, як проблема з пандемією зникне, кошти повернуть на спорт. Про це заявив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт в інтерв’ю виданню «Главком». «Мав розмову з Прем’єром Денисом Шмигалем. У нас є порозуміння. У цей час змоги займатися спортом немає, але ми говоримо з Денисом Анатолійовичем про те, щоб залишити гроші на розвиток, безпосередньо на підготовку українського спорту.

Детальніше...

 

7 квітня - Всесвітній день здоров’я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Щорічно ВООЗ присвячує це свято конкретній темі, і в цьому році її приурочено працівникам сестринських та акушерських служб. Загалом, Всесвітній день здоров'я (world health day) — відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року.

Всесвітня організація охорони здоров’я створена на підставі принципу, згідно з яким передбачається, що всі люди повинні мати можливість для реалізації свого права на володіння найвищого досяжного рівня здоров’я.
Наявність або відсутність у людини здоров'я докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого люди інколи ігнорують.

Детальніше...

 

НОК України запрошує долучатись до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру, який відзначають 6 квітня

6 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом. Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Численна кількість спортсменів України встигли показати білу картку на знак миру та спокою в світі. Цьогоріч НОК України пропонує атлетам та спортивним організаторам долучитися до акції #WHITECARD із своєї домівки.

Детальніше...

 

Олімпіаду в Токіо проведуть в 2021 році. Враження українських спортсменів від перенесення

Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) вирішив Олімпійські ігри-2020 перенести на 2021 рік. Таке рішення було ухвалене після наради Прем'єра Японії Сіндзо Абе та голови МОК Томаса Баха. Незважаючи на перенесення змагань, як Олімпійські, так і Параолімпійські ігри збережуть колишню назву турніру - Токіо-2020. Вже визначились із термінами, на які перенесли ці спортивні форуми. Олімпійські ігри пройдуть з 23 липня до 8 серпня 2021 року, а Паралімпійські - з 24 серпня до 5 вересня 2021 року

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show