Тернопільські фахівці рекомендують, як правильно навчити дітей плавати

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» розробив рекомендації, щодо навчання дітей плаванню. Уроки призначені для початкового навчання, вироблення основних умінь, для занять цим видом рухової активності. Ця методика може застосовуватися батьками, які вирішили самостійно навчити своїх дітей плавати. Плавання є життєво необхідним навиком. Вправи, які юні плавці виконують на суші і у воді, зміцнюють і розвивають м’язи рук, ніг, тулуба, що є важливо для формування правильної постави. Плавання забезпечує навантаження на всі групи м’язів, дитина розвиває своє тіло, прикладаючи до цього мінімум зусиль.

Детальніше...

 

Змагання з велосипедного спорту серед дітей «Круті віражі» у Тернополі зібрали понад п’ятдесят учасників

П’ятдесят двоє юних шанувальників велоспорту віком від двох до десяти років стали учасниками велоперегонів «Круті віражі». Проходили змагання у Тернополі, на картинговій трасі в парку «Топільче». Організаторами цього спортивного свята виступили Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з Тернопільським обласним осередком Федерації велосипедного спорту України. Учасники змагались у шести вікових категоріях.

Детальніше...

 

Юні футболісти позмагаються за «Кубок Тернополя»

Турнір з двoрoвoгo міні-футбoлу «Кубoк Тернoпoля» для дітей вікoм 10-12 рoків та 13-15 рoків впрoдoвж серпня триватиме в різних мікрорайонах міста. До участі у змаганнях запрошуються команди у складі 8 чoлoвік. Перші такі ігри серед дітей вікoм 10-12 рoків відбудуться вже 4 серпня на універсальному спoртивному майданчику на вулиці Київська, 8. Початок о 16 годині.

Детальніше...

 

Літній чемпіонат світу з біатлону перенесли на наступний рік у Нове-Мєсто на Мораві

Виконавчий комітет IBU прийняв рішення про скасування літнього чемпіонату світу з біатлону. Також відкладено і проведення Конгресу IBU, який замість 10-13 вересня пройде 13-15 листопада. Такі зміни в літньому біатлонному календарі продиктовані міркуваннями безпеки, оскільки обидва заходи неможливо було провести з дотриманням належних гарантій для здоров’я їхніх учасників, - повідомляє «Biathlone.com.ua», посилаючись на офіційний Інтернет-сайт IBU.

Детальніше...

 

У Тернополі наймолодші велосипедисти позмагаються у «Крутих віражах»

У п’ятницю, 31 липня, на картинговій трасі в парку «Топільче» відбудуться змагання з велосипедного спорту «Круті віражі» серед дітей відком від двох до десяти років. Велоперегони розпочнуться о 17 годині, підтвердження реєстрації – о 16.00 год. Проводитимуться змагання у шести вікових категоріях (хлопчики та дівчатка окремо). Для усіх учасників велоперегонів обов’язкова наявність захисного шолому.

Детальніше...

 

В Тернополі у змаганнях з бігу «Битва мікрорайонів» перемогла команда масиву «Дружба»

Десять команд різних мікрорайонів Тернополя стали учасниками легкоатлетичного забігу «Битва мікрорайонів». За першість змагались 48 учасників. Спортсмени, серед яких були шанувальники бігу з різних мікрорайонів міста, долали дистанцію 5 км вздовж набережної Тернопільського ставу. Найкращі результати показали: І місце - команда «Дружбани», ІІ місце - команда «Новий світ»; ІІІ місце - команда «Центр». Під час дійства учасники ставили особисті та загальноміські рекорди. Так, один із учасників команди-переможцця подолав дистанцію за 16 хвилин 53 секунди, що стало рекордом забігу.

Детальніше...

 

В області триває відеоконкурс «Спортивне літо»

Відкритий обласний відеоконкурсу «Спортивне літо» до 31 серпня триватиме на Тернопіллі. Усі бажаючі, які хочуть взяти у ньому участь, мають показати у відеоролику тривалістю до 60 секунд, як вони активно і по-спортивному проводять літо. Отож, головною метою відеоконкурсу «Спортивне літо» є залучення всіх верств населення до ведення здорового способу життя та зміцнення здоров’я. Проводять захід управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

МОК затвердив зміни до системи кваліфікації Токіо-2020 для кожного виду спорту

Група Міжнародного олімпійського комітету, що з квітня 2020 року працювала над новими принципами та змінами у кваліфікації з видів спорту на Ігри XXXII Олімпіади в Токіо, оголосила про завершення цього процесу. У ході підготовки змін МОК тісно співпрацював з усіма міжнародними федераціями, види спорту яких входять в олімпійську програму, - повідомляє НОК України. До моменту перенесення Олімпійських ігор в Токіо 2020 року було підтверджено в цілому 57 відсотків всіх кваліфікаційних місць. Тож, аби адаптувати системи кваліфікації для решти місць до нового часу проведення Олімпійських ігор Токіо-2020, принципи системи кваліфікації були оновлені, затверджені Кваліфікаційною цільовою групою, що діє від імені Виконавчого комітету МОК.

Детальніше...

 

Тернопільські велосипедисти відкрили шосейний сезон у Білій Церкві з дев’ятьма медалями

Вперше після запровадження карантину в Україні відбулись змагання з велосипедного спорту на шосе. Велосипедисти зібрались у місті Біла Церква, щоб позмагатись у Командному чемпіонаті України в індивідуальній та груповій гонках та чемпіонаті України в командній гонці на час. Ці перегони завершились для тернополян досить вдало, і всі наші спортсмени-учасники повернулися з нагородами, завоювавши одну бронзову та вісім срібних медалей.

Детальніше...

 

На чемпіонаті у Хмельницькому легкоатлети Тернопільського «Інваспорту» теж виступили вдало

Впродовж двох днів, 23-24 липня, легкоатлетичний стадіон «Поділля» у місті Хмельницькому приймав чемпіонат області з легкої атлетики. Учасниками його стали і представники Тернопільського центру осіб з інвалідністю «Інваспорт». У стартах в Хмельницькому виступали двоє спортсменів - Єлизавета Ільєнко та Микола Хрупалик, а також тренер ДЮСШІ «Інваспорт», майстер спорту України Віктор Ворко.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show