Експертна рада розглянула хід підготовки збірних команд України до Олімпіади в Сочі

Члени Експертної ради з питань підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських іграх на засіданні обговорили хід підготовки до зимових Олімпійських ігор за підсумками сезону 2012-2013 років.

Участь у заході, який відбувся в Міністерстві молоді та спорту України, взяли заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Вадим Сисюк, віце-президент Національного олімпійського комітету України, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, голова Експертної ради Микола Костенко, фахівці Держмолодьспорту, члени Експертної ради, науковці, лікарі та тренери збірних команд України із зимових видів спорту.

Детальніше...

 

У Теребовлянському районі визначився фіналіст обласного етапу «Олімпійського лелеченя»

ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» завершився в Теребовлі. Відбувався він на базі Теребовлянської школи №3. У захоплюючих змаганнях взяли участь школярі 5-6 класів тринадцяти загальноосвітніх закладів району. Свої команди у складі 6 хлопчиків та 6 дівчаток представили ЗОШ №1, №2 та №3 І-ІІІ ступенів із Теребовлі, Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ілавченська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кобиволоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дарахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ласковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Буданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Золотниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Струсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Теребовлянська гімназія спецшкола-інтернат.

Детальніше...

 

Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат завершився перемогою тернополянок

6 квітня у спортивному залі Тернопільської ЗОШ № 26 відбувся чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 1998-99 років народження. Перемогу на цих змаганнях святкували тернополянки – вихованки тренера Стефанюк І.С., які представляли Тернопільську КДЮСШ № 1. Друге місце здобули юні баскетболістки із Зборівської ДЮСШ, який тренує Данилків В.М. Третє місце посіли спортсменки із Гусятинської ДЮСШ (тренер-викладач Кузик О.А.), а четвертий результат у команди ДЮСШ з Чорткова ( тренер-викладач Кузик П.В.).

 

 

У гандболі переможцями стали представники Підволочиського району

Команда Підволочиського району стала переможцем ХVІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини серед ЗОШ І-ІІІ ступенів з гандболу серед юнаків (тренери Гладин А.Б. та Білик А.І). Фінальний етап цих змагань відбувся в Тернополі, на базі ФОК ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту.

Срібними призерами турніру стали юні гандболісти із Лановецького району(тренер Жмака А.О.). На третьому місці була команда Теребовлянського району (тренер Гарматій Т.В.).

Далі місця команд у турнірній таблиці змагань розподілись так: Тернопільський район, Козівський район, Борщівський район.

 

У пішохідному туризмі найкращими були юні спортсмени з Теребовлі

Відбулись четверті відкриті змагання зі спортивного туризму (вид – пішохідний туризм) за Кубок Теребовлянського району. Цьогоріч вони були присвячені 100-річчю з дня народження громадсько-політичного і військового діяча, Головного командира УПА, Голови Проводу ОУН Василя Кука (1913-2007).

Учасниками кубкової першості стали десять найсильніших команд юних спортсменів з Теребовлянського, Бучацького, Козівського, Кременецького, Гусятинського районів та міста Тернополя, які останніми роками посідають першу десятку місць на Спортивних іграх учнівської молоді Тернопільщини зі спортивного туризму з виду – пішохідний туризм.

Детальніше...

 

Підписано договір з громадською організацією «Федерація кінного спорту Тернопільської області»

«Федерації кінного спорту Тернопільської області» надано повноваження щодо розвитку кінного спорту на території краю, виключне право представляти цей вид спорту на відповідних національних спортивних змаганнях, а також виключне право на організацію та проведення офіційних змагань територіального рівня з кінного спорту. Відповідну угоду підписано управлінням з питань фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Також, відповідно до Положення про умови та порядок організації співробітництва місцевих органів виконавчої влади з фізичної культури і спорту з місцевими осередками всеукраїнських федерацій з видів спорту, що визнані в Україні, громадській організації «Федерація кінного спорту Тернопільської області» надано статус обласної. Термін діє договору - до 31 грудня 2016 року. Президент Федерації кінного спорту Тернопільської області - Іван Степанович Панькуш.

 

Завершились ХVІІ Спортивні ігри учнівської молоді Тернопільщини з волейболу серед дівчат

4-5 квітня в Тернополі відбувалися фінальні змагання з волейболу серед дівчат за програмою ХVІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини серед ЗОШ І-ІІІ ступенів. Звання чемпіонок турніру виборола команда міста Тернополя - вихованки тренерів І.Ф.Вовчанського та О.Г. Гереги. «Срібними» призерками стали волейболістки Шумського району (тренер-викладач Корнійчук Л.В.). Третіми були спортсменки із Чортківщини, яких готував тренер Володимир Євгенович Шевчук. Четверте місце у команди Бучацького району, а п’ятими були представниці Козівського району.

Змагання відбувалися у спортивному залі Тернопільської ЗОШ № 24.

 

Районні колективи «Тернопільгазу» змагаються на Спартакіаді

Протягом третьої декади березня обласне ФСТ «Спартак» провело зональні змагання серед колективів газових господарств об’єднання «Тернопільгаз» з міні-футболу та волейболу. Участь у них взяло 11 футбольних та 11 волейбольних команд.

У фінал вийшли волейбольні команди Чортківського, Збаразького та Козівського газових господарств об’єднання «Тернопільгаз», а з міні-футболу - Шумського, Чортківського та Гусятинського газових господарств. Пройдуть фінальні змагання 17 травня на стадіоні села Великі Гаї Тернопільського району.

Детальніше...

 

Тернопільський школяр Сергій Молодець продемонстрував високі знання з теорії фізичної культури

З 24 до 27 березня 2013 року на базі Харківського вищого училища фізичної культури серед учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл проводилася І Всеукраїнська олімпіада з навчального предмету «Фізична культура». До її програми увійшли завдання з теорії легкої атлетики, гімнастики, волейболу, футболу, баскетболу, гандболу, туризму.

Тернопільську область на Олімпіаді з фізичної культури представляли учень Тернопільського НВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука» Сергій Молодець та учениця Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юлія Мариненко. Учасники виконували теоретичні та практичні випробування: тестові завдання, що стосувалися видів спорту, щоправда, дівчата мали запитання з волейболу, а хлопці – з футболу. Решта ж тем були спільними. В результаті Юлія Мариненко посіла двадцяте місце, а Сергій Молодець здобув шосте місце та був нагороджений дипломом другого ступеня.

За інформацією обласного управління з фізвиховання і спорту

 

Визначились переможці Кубку Теребовлянського району з міні-футболу

У Теребовлі завершився розіграш Кубка району з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Туп’яка. У змаганнях взяло участь 32 команди колективів фізкультури.

Переможцем турніру стала молода команда із села Лошнів, яка й буде представляти район на зональних обласних змаганнях з міні-футболу ХХІІІ Сільських спортивних ігор Тернопільщини.

Кращим воротарем Кубку визнано Назара Бодака із села Лошнів. Кращим захисником став Богдан Грошко із села Ласківці, а кращим гравцем - Сергій Куріцький з Хмелівки. Звання «найрезультативніший гравець» присуджено Андрію Фризу – представнику команди села Лошнів. Усі переможці номінацій були нагороджені цінними призами від родини Туп’як.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show