В аеробіці перемогу здобули студентки ТНЕУ

Завершились змагання VІІ літньої Універсіади області з аеробіки серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, у яких взяли участь 65 студентів із 5 вишів області. Спортсмени змагались у трьох категоріях: аеро-денс, степ-аеробіка та фанк-аеробіка.

В аеро-денсі першу сходинку посіли студентки Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (тренер Ірина Кушнерчук). Друге місце здобула команда Тернопільського національного економічного університету №1 (тренер Наталя Вежнавець). Третіми ж були ж спортсменки із команди ТНЕУ №2 (тренер Алла Грубащук).

Детальніше...

 

Визначились переможниці Студентських спортивних ігор з волейболу серед дівчат

Шість вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали учасниками обласних Студентських спортивних ігор з волейболу серед команд дівчат. Такі змагання Тернопільське обласне відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело у спортивних залах Технічного коледжу ТНТУ ім. І Пулюя та Галицького коледжу ім. В.Чорновола.

В результаті напруженої командної боротьби перемогу святкували волейболістки Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-викладач Богдан Дзюла). Другими були спортсменки Галицького коледжу ім. В. Чорновола (тренер-викладач Людмила Залюбовська). Третю сходинку вибороли студентки Чортківського педагогічного училища ім. О.Барвінського (тренер-викладач Андрій Побуринний).

Команди-переможці та учасники нагороджені дипломами та грамотами обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН України, - інформує офіційний сайт управління.

 

Велосипедисти Тарас Шевчук та Віталій Гринів привезли «золото» і «бронзу»

У Львові завершився Чемпіонат України з велоспорту – гіт, індивідуальна гонка, гонка переслідування, командний спринт, спринт груповий (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) та командна гонка переслідування (дівчата). До участі в змаганнях, що відбувалися на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, долучилися також і кращі білоруські молоді велосипедисти.

Чемпіонат відбувся за організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації велосипедного спорту України. Головний суддя змагань – суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м.Львів).

Детальніше...

 

Легкоатлети із «Колоса» Тернопіль представили гідно

Десять спортсменів Тернопільської ОДЮСШ «Колос» стали учасниками 40-го Міжнародного легкоатлетичного турніру на «Кубок Рівного». Ці змагання зібрали 360 учасників, які представляли команди з багатьох областей України, а також збірну з міста Брест (Білорусь).

Щодо виступів тернопільських легкоатлетів, то в стрибках у висоту Олександр Хома виборов золоту медаль з результатом 185 см. У цьому ж секторі Ірина Конащук одержала перемогу серед дівчат. Її результат 161 см. З таким же результатом друге місце зайняла Юлія Лукачат. Третє місце також виборола спортсменка ОДЮСШ «Колос» Анастасія Моначин і подолала планку на висоті 155 см. Тренує спортсменів Євген Кармелюк.

Детальніше...

 

Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін: «Наше завдання — прищепити людям здоровий спосіб життя»

Чотирнадцяте місце України на Олімпійських іграх у Лондоні чи одинадцяте на попередніх Пекінських — це високий результат, - стверджує міністр молоді та спорту Равіль Сафіулін, наголошуючи при цьому, що якщо сьогодні не втрутитися у ситуацію, то через певний час результати будуть плачевними.

Докладно роздуми на ці теми Равіль Сафіулін виклав в інтерв’ю для газети «Урядовий кур’єр».

Детальніше...

 

На Тернопільщині проведено інвентаризацію дитячих спортивних майданчиків

На виконання доручення голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна в області проведено інвентаризацію дитячих спортивних майданчиків, кількість яких на Тернопільщині становить 1903.  Інвентаризація показала, що частина цих об’єктів потребує ремонту та заміни спортивного та тренажерного обладнання, - інформує офіційний сайт ОДА.

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», в області у 2013-2014 роках буде оновлено застарілі спортивні майданчики загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, що сприятиме залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя.

Роботи з впорядкування майданчиків розпочались з початку квітня. Ряд дитячих спортмайданчиків буде модернізовано також під час проведення акцій з благоустрою територій населених пунктів та Дня довкілля.

 

В Україні визнано шотокан карате-до С.К.І.Ф.

На підставі наказу Державної служби молоді та спорту України від 02.04.2013 року за № 1010 й у відповідності до Закону України «Про фізичну культуру і спорт»,Порядку визнання видів спорту, в Україні визнано такий вид спорту як «Шотокан карате-до С.К.І.Ф.».

В Реєстрі визнаних в Україні видів спорту, затвердженого наказом Держмолодьспорту від 14.02.2012 №690, доповнено Розділ II «Неолімпійські види спорту» новим пунктом такого змісту: II.117. Шотокан карате-до С.К.І.Ф.

Наказ підписав перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко.

 

Під час проведення заходів з благоустрою впорядкують і дитячі спортмайданчики

Приділити особливу увагу ремонту та облаштуванню дитячих спортивних майданчиків закликав керівників райдержадміністрацій голова ОДА Валентин Хоптян. «Під час проведення заходів з благоустрою та Дня довкілля прошу звернути увагу на дитячі спортивні майданчики. Там де є потреба – слід провести облаштування території, відремонтувати наявний там спортінвентар для занять фізкультурою, де немає таких майданчиків – закласти нові», - сказав, звертаючись до керівників районів, голова обласної державної адміністрації. Він також наголосив, що підтримка інфраструктури масового спорту є найкращою рекламою здорового способу життя для молоді.  «Це далеко не другорядне питання, адже йдеться про здоров’я дітей, їхній фізичний розвиток», - переконаний голова ОДА.

Детальніше...

 

«Інваспорт» провів обласні змагання з настільного тенісу

12-13 квітня в Тернополі відбулись обласні змагання з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та інтелекту. Проходили ігри у приміщенні Центру молодіжних ініціатив ім. Довженка.

Переможцями турніру стали тернополяни Тетяна Боднар та Ярослав Банайтус і Роксолана Будник із Заліщиків та Михайло Співак.

Загалом участь у змаганнях взяло близько 30 спортсменів. Проводив чемпіонат області Тернопільський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт».

 

На Чемпіонаті України з вільної та греко-римської боротьби серед інвалідів тернопільські спортсмени вибороли «золото», «срібло» і «бронзу»

В Алушті завершився Чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед інвалідів з ураженнями слуху. Участь у змаганнях взяла і команда Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт».

У ваговій категорії 63 кг представник нашої збірної Іван Осос виборов перше місце і, відповідно, здобув золоту нагороду. «Срібло» за друге місце у ваговій категорії 46 кг отримав Дмитро Колодка. Бронзову медаль у ваговій категорії 96 кг виборов ще один спортсмен тернопільського «Інваспорту» Андрій Бендик.

Тренер команди Леон Уруський.

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show