У Тернополі завершилися всеукраїнські змагання серед юних шахістів

Впродовж трьох днів у Тернополі юні шахісти з усієї України брали участь відразу у двох турнірах для спортсменів віком до 12 років. Це чемпіонат України з швидких шахів та фінал чемпіонату України з блискавичних шахів.

З швидких шахів переможцем змагань серед юнаків став кандидат в майстри спорту з Донецька Ярослав Недоруба. Друге місце посів його колега по команді, також КМС, Кіріл Шевченко. Третім був шахіст із Криму, кандидат в майстри спорту Євген Рошка.

Серед дівчат перемогу здобула спортсменка з Вінниці Надія Шпанко, другою була представниця з Івано-Франківська Світлана Фем’як. На третьому місці - сумчанка Тетяна Ащаулова.

Детальніше...

 

Юні гандболістки з Тернополя вибороли перемогу на Спортивних іграх учнівської молоді

Завершились змагання гандболу серед дівчат  за програмою ХVІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини серед ЗОШ І-ІІІ ст. Змагання відбувались  ФОК ДЮСШ з футболу ті інших ігрових видів спорту.

Перемогу здобула команда Тернополя. Другими були гандболістки із Козівського району. На третьому місці – спортсменки із Ланівецького району. А 4-те і 5-те місця, відповідно, посіли команди Підволочиського та Теребовлянського районів.

 

Наші важкоатлетки Софія Зенченко та Ірина Барановська стали четвертими на Чемпіонаті світу

З 7 до 13 квітня в Ташкентському палаці спорту «Узбекистан» тривав ІV-й юнацький Чемпіонат світу з важкої атлетики. У ньому взяли участь близько 450 атлетів із 52 країн світу серед юнаків та дівчат, які виступали у 7 вагових категоріях. Серед них 257 чоловіків, що представляли 46 країн, і 189 жінок з 38 держав.

Рішення про те, що юнацький чемпіонат світу пройде в Ташкенті, було прийнято в 2011 році у Франції на Конгресі Міжнародної федерації важкої атлетики. Крім Узбекистану, заявку на те, щоб прийняти у себе такі престижні змагання, подавали Росія, Польща і Таїланд.

Детальніше...

 

Волейболісти Борщівського агротехнічного коледжу – призери Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних вищих навчальних закладів

З 9 до 11 квітня на спортивній базі Борщівського агротехнічного коледжу Тернопільської області відбулися фінальні змагання з волейболу у залік Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Нагороди змагань розігрували шість команд дівчат та хлопців.

Детальніше...

 

Серед юних шахістів чемпіонами України стали вінничанин Віктор Матвіїшин та Софія Краснокутська із Харкова

З 2 по 11 квітня в Тернополі, у прес-центрі газети «Вільне життя», тривав Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 12 років з шахів.  У змаганнях взяли участь 12 дівчат та 12 хлопців із Донецької, Дніпропетровської, Тернопільської, Вінницької, Чернігівської, Житомирської, Закарпатської, Луганської, Волинської, Одеської, Миколаївської, Київської, Львівської, Харківської, Херсонська областей, АР Крим та міста Києва.

Детальніше...

 

Визначились переможці з волейболу серед команд ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

Сім команд вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали учасниками обласних Студентських спортивних ігор з волейболу серед юнаків. Турнір відбувався 10 квітня в Тернополі у спортивних залах Галицького коледжу ім. В.Чорновола та Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Організатором заходу виступило обласне відділення фізвиховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В результаті, переможцями змагань стали волейболісти Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Друге місце посіла команда Кременецького лісотехнічного коледжу. Третій результат у Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі.

 

21 квітня на Театральному майдані Тернополя Всесвітній день здоров’я відзначать спортивними заходами

7 квітня кожного року все прогресивне людство відзначає Всесвітній день здоров’я. Такий день було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров’я з метою привернення уваги людей до власного здоров’я як до найбільшої цінності, популяризації здорового способу життя. На сучасному етапі розвитку суспільства ефективне використання засобів фізичної культури з метою підвищення рівня здоров’я людей, забезпечення їх повноцінного та активного життя є одною з важливих проблем. Разом із тим, Всесвітній день здоров’я покликаний привернути увагу світової громадськості до теми «Урбанізація і здоров’я» та залучити уряди країн, міжнародні організації, бізнесові та громадські об'єднання докласти спільних зусиль для визнання охорони здоров’я центральною ланкою політики урбанізації.

Детальніше...

 

Визначено найспортивнішу сім’ю Шумського району

11 квітня у спортивній залі Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулись районні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», участь у яких взяли сім команд.

Організаторами заходу виступили відділ з питань освіти та відділ з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації. Учасників змагань привітала заступник голови районної державної адміністрації Світлана Леонтіївна Демчук.

Детальніше...

 

Тернопільські діти та студенти привезли «срібло» з кікбоксингу

В Харкові завершився Чемпіонат України з кікбоксингу за версією WРКА серед юніорів, юнаків, дітей та Чемпіонат України серед студентів І-ІV рівнів акредитації. В змаганнях взяли участь 16 команд із 16 областей України, всього 990 учасників (650 юніорів та 340 студентів). Змагання проводилися за наступними видами програми: лоу-кік, фул-контакт, лай-контакт, семі-контакт, хард-боксінг, орієнтал, музичні композиції.

Детальніше...

 

Комісія «Жінки і спорт» підтримала підписання «Брайтонської декларації»

Відбулося засідання комісії Національного олімпійського комітету «Жінки і спорт» під головуванням призерки Олімпійських ігор Олени Говорової та за участю виконавчого директора НОК Наталії Коваленко. Головним питанням порядку денного стала «Брайтонська декларація», яка містить принципи та кроки, спрямовані на активізацію залучення жінок до спортивної діяльності, забезпечуючи їм можливість виконувати будь-які функції та обіймати будь-які посади.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show
https://medicinafetalbarcelona.org/slot-gacor/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://www.dilia.eu/slot-deposit-pulsa-tanpa-potongan/