До відзначення Олімпійського Дня долучилися і в Копичинцях

У Копичинцях юні біатлоністи вшанували Олімпійський День. Захід із цієї нагоди відбувся на міському стадіоні, поблизу річки Нічлава, і пройшов у формі Олімпійського уроку. Для вихованців секції біатлону призерка чемпіонатів світу з біатлону, Майстер спорту України Людмила Сагайдак розповіла про історію виникнення Олімпійських ігор, а також провела майстер-клас із стрільби з пневматичної гвинтівки.

Детальніше...

 

Проєкт «Активні парки - локації здорової України» залучив до спорту юних мешканців Бучача

Активний відпочинок для учнів Бучацької ЗОШ №1 організували в рамках соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України». У місті Бучачі Бучацької територіальної громади спортивно-оздоровчий захід відбувся за ініціативи координатора проєкту Ірини Юрків. Мета таких спортивних активностей - залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя.

Детальніше...

 

У соціальному проєкті «Активні парки - локації здорової України» були задіяні Бережани та Козлів

Активно займалися спортом хлопці та дівчата в рамках соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» у місті Бережани. Захід із залученням юних веслувальників провела координатор проєкту Марта Сеньків-Ковбасюк.

Детальніше...

 

У Кременці провели Благодійний турнір з армрестлінгу на підтримку Збройних Сил України

У Кременці, на базі центру вільного часу «Панорама», відбувся Благодійний турнір з армрестлінгу на підтримку Збройних Сил України. Учасниками турніру стали 90 рукоборців з Тернопільщини, Львівщини та Рівненщини. Змагалися спортсмени на ліву та праву руку у категоріях: юнаки (2008 року народження та молодші), молодь (2002 року народження та молодші), дорослі, дівчата абсолютна категорія.

Детальніше...

 

У Ниркові проєкт «Активні парки - локації здорової України» мав «Веселі старти»

У Нирківській ЗОШ І-ІІІ ст. Товстенської територіальної громади в рамках соціального проєкту Президента України «Активні парки - локації здорової України» для дітей 4-8 класів провели фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти». У цих захоплюючих спортивних активностях, які  організував координатор проєкту Михайло Базюк, взяли участь двадцятеро дітей.

Детальніше...

 

Легкоатлети Тернопільського «Інваспорту» привезли з Польщі п’ять золотих, одну срібну та три бронзових медалі

Міжнародні змагання ХІІ Спеціальна Олімпіада Poland National Summer Games з легкої атлетики з 4 до 7 липня 2022 року тривали у польському місті Кельце. Команду від України представляло п’ятеро спортсменів, серед яких було троє представників Тернопільського «Інваспорту» та двоє атлетів із Миколаївщини разом за своїми тренерами.

Детальніше...

 

На Тернопіллі триває соціальний проєкт «Активні парки - локації здорової України»

На Тернопіллі продовжує впроваджуватись соціальний проєкт «Активні парки - локації здорової України». У місті Збаражі для юних любителів активного відпочинку координатор проєкту Олександр Лобас провів  сплав на байдарках.

Детальніше...

 

Олімпійський день відзначили у Хоросткові спортивними активностями

У місті Хоростків з нагоди відзначення Олімпійського дня провели спортивне свято. Організували захід представники місцевого осередку Національного Олімпійського комітету України в Тернопільській області - директорка Хоростківської ДЮСШ імені М. Підодвірного Марія Підодвірна та тренер з важкої атлетики Василь Криницький. Участь в олімпійському святі взяли заслужений тренер України з важкої атлетики Денис Задрановський та майстер спорту України Анна Задрановська, сім’я яких прибула з Краматорська і проживає з дітьми у Хоросткові, та представники молодіжної християнської спільноти «Емануїл» з наставником отцем Петром.

Детальніше...

 

Заходи в рамках проєкту «Активні парки – локації здорової України» відбулись і в Тернополі

У Тернополі також відбувались заходи в рамках проєкту «Активні парки – локації здорової України». Так, фізкультурно-оздоровче заняття для дітей віком від 10 до 13 років координатор проекту Ольга Стефанишина провела на майданчику біля школи № 29. Участь у ньому взяли близько десяти хлопчиків та дівчаток.

Детальніше...

 

Тернопільські легкоатлети здобули у Івано-Франківську дві золотих і одну срібну медалі

В Івано-Франківську, на спортивному комплексі НТУ нафти і газу імені А. Гемби, відбулись благодійні легкоатлетичні старти на підтримку Збройних сил України «Наближаємо перемогу разом». Участь у турнірі взяли легкоатлети з дванадцяти областей України, серед яких і представники Тернопілля. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, у штовханні ядра серед юнаків, переможцем змагань з високим результатом став Олексій Навроцький, а серед юніорок срібну нагороду отримала Дарина Мостова. Обоє спортсменів є вихованцями ОДЮСШ (тренери Леонід Дахновський та Галина Шмуляєва).

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show