На Тернопіллі розпочинається онлайн відео-фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Літо – ідеальний час для занять спортом, руховою активністю, для спортивного відпочинку разом з усією родиною. Аби такі моменти запам’яталися, більше того – увійшли до сімейної історії, і започатковується обласний онлайн фестиваль відеороликів «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Триватиме він з 10 липня до 31 серпня 2020 року. Організаторами заходу виступили управління фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації і Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Щоб стати учасником фестивалю, потрібно записати відеоролик на тему «Мама, тато, я – спортивна сім’я», де зображується довільне виконання улюбленого виду рухової активності сім’ї (діти 2010 р.н. і молодші, мати, батько), відтворюється командний сімейний дух. Тривалість – до 120 сек.

Детальніше...

 

Тернополян запрошують долучитися до обговорення змін у Закони України «Про фізичну культуру і спорт» та «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії»

Міністерство Молоді і спорту України оприлюднило Проєкт Закону України «Про внесення змін до Законів України «Про фізичну культуру і спорт» та «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» щодо запровадження державних стандартів у сфері фізичної культури і спорту». Як ідеться у пояснюювальній записці до проєкту, Закони доповнюються Статтею №7 «Державні стандарти» та статтею №14 «Державні соціальні нормативи визначення основних державних соціальних гарантій щодо надання послуг у сфері фізичної культури і спорту». Ознайомитись із проєктом можна на офіційному сайті Міністерства.

Детальніше...

 

Перегони з крос-кантрі серед велоаматорів «Lemon Race» провели у Тернополі

Змагання з велосипедного спорту крос-кантрі «Lemon race» відбулись у Тернополі. Свою майстерність демонстрували прихильники гірського велосипеда – аматори віком від 18 років. Учасники долали пересічену місцевість з підйомами та спусками на території Кутківецько-Пронятинського лісу. Дистанція становила 9 км (1 коло) серед чоловіків та жінок та 27 км (3 кола) – серед чоловіків. Виступали бажаючі перевірити себе і проявити велоталанти у вікових категоріях 18-39 років та 40 років і старші.

Детальніше...

 

На території школи №7 у Тернополі облаштують новий спортивний комплекс

Новий дитячий спортивно-гімнастичний комплекс незабаром з’явиться на масиві «Дружба» у Тернополі. Облаштують ігрові та спортивні майданчики на території ТСШ №7. Відтак, там зможуть активно проводити час уроків та дозвілля не лише учні школи, а й діти із сусідніх будинків. Також заплановано оновити тротуар та провести гідроізоляцію однієї зі стін школи.

Детальніше...

 

Спортзал у Чортківській гімназії імені Маркіяна Шашкевича теж чекає капітальний ремонт

Спортивний зал Чортківської гімназії чекає капітальний ремонт. У навчальному закладі його давно не було, відтак зовнішній вигляд та технічний стан приміщення не зовсім задовільний. Але зараз, завдяки державній субвенції на соціально-економічний розвиток, довгоочікуваний ремонт став можливий. Загальна кошторисна вартість усіх робіт разом з обладнанням – 910 тисяч гривень, - йдеться на Інтернет-сторінці Чортківської міської ради.

Детальніше...

 

У Милівецькій ЗОШ І-ІІ ступенів на Чортківщині капітально відремонтують спортзал

Голова Чортківської райдержадміністрації Арсен Марчишак спільно із заступником голови райдержадміністрації Іваном Заболотним та начальником відділу освіти райдержадміністрації Іриною Гулькою здійснили робочий візит в Милівецьку ЗОШ І-ІІ ступенів.Така поїздка здійснювалась з приводу запланованого здійснення капітального ремонту спортивного залу за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, - ідеться на офіційній Інтернет-сторінці Чортківської РДА.

Детальніше...

 

#Здорові разом (#HEALTHYTogether): МОК, ВООЗ та ООН об’єднали зусилля для боротьби з пандемією COVID-19 – і спортсмени допомагають поширювати інформацію

Партнерство, щоб спонукати окремих людей і громади в усьому світі вжити заходів, щоб ми всі могли бути здоровими разом (#HEALTHYTogether), розпочали Міжнародний Олімпійський Комітет, Організація Об’єднаних Націй і Всесвітня Організація Охорони Здоров’я. Стартувала акція в Олімпійський день. Відтак, найближчими тижнями спортсмени-олімпійці будуть допомагати доносити важливу інформацію з охорони здоров’я, надихаючи людей на прийняття чи продовження поведінки, яка стримуватиме пандемію, і надавати ресурси, що сприяють фізичному і психічному здоров’ю, - інформує НОК України. Використовуючи тему «Здорові разом», партнери і спортсмени висвітлюватимуть колективні зусилля і глобальне співробітництво, необхідні для зменшення поширення і впливу COVID-19.

Детальніше...

 

Президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул наголосив, що робота над проведенням національних змагань триває за графіком

Скасування та перенесення змагань різних рівнів через епідемію коронавіруса внесло вагомі корективи у графік представників усіх видів спорту. Але наразі терміни проведення змагань почали визначатися. Зокрема, легкоатлетична спільнота почала підготовку до національних чемпіонатів, які призначені на серпень. Про те, що наразі планів перенесення чи скасування цих стартів немає, повідомив президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, - інформує офіційний Інтернет-сайт Федерації.

Детальніше...

 

Тернопільські волейболісти з ДСО-ТНЕУ вступили у боротьбу за «золото» вищої ліги серед чоловіків

Боротьба у «фіналі чотирьох» чемпіонату вищої ліги серед чоловіків набула неймовірної непередбачуваності, - інформує Федерація волейболу України. Перший фінальний тур, що відбувся у Тлумачі, видався настільки захопливим та інтригуючим, що міг стати прикрасою будь-якого турніру. Неймовірно гостра боротьба із запаморочливими сюжетами у кожному поєдинку, три «п’ятихатки» і п’ять сетів на «більше-менше» - такої жорсткої конкуренції, певно, не очікували від себе навіть самі гравці. Однак реальність виявилася саме такою і, відповідно, перед вирішальним туром, що відбудеться у п'ятницю, 3 липня, у Тернополі, турнірна таблиця набула феєричної загадковості.

Детальніше...

 

В Тернополі у змаганнях з крос-кантрі змагатимуться дорослі шанувальники велоспорту

Змагання з велосипедного спорту крос-кантрі серед аматорів «Lemon Race» у суботу, 27 червня, проведуть у Тернополі. До участі запрошуються велосипедисти віком від 18 років. Відбуватимуться заїзди на Дальньому пляжі. Реєстрація проходитиме з 10-30 до 11-30, старт о 12 годині 30 хвилин. Дистанції – для жінок – 9 км, для чоловіків 9 км та 27 км у вікових категоріях 18-39 років та 40 років і старші.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show