Спортивні медики обговорили свої проблеми

В обласному лікарсько-фізкультурному диспансері міста Тернополя відбувся семінар медичних працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл Тернополя та районів нашої області. Організувала такий захід Тернопільська обласна дитячо-юнацька спортивна школа. Учасники семінару обговорили актуальні питання спортивної медицини, насамперед, медичного забезпечення учнів ДЮСШ області.

Детальніше...

 

Визначено кращих легкоатлетів Гусятинського коледжу ТНТУ імені Пулюя

На Гусятинському стадіоні «Збруч» пройшла відкрита першість Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя з легкої атлетики. Близько вісімдесяти учасників виборювали за нагороди в таких дисциплінах як біг на 100, 200, 1000 та 2000 метрів, штовхання кулі, стрибок у довжину з розбігу. З числа призерів змагань сформовано збірна команда для участі в обласних турнірах. Чемпіони та призери отримали грамоти від адміністрації навчального закладу та Гусятинського ФСТ «Колос-спорт для всіх».

 

Свято «Нумо, хлопці» у Бережанах було приурочене пам’яті Небесної сотні

У Бережанській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 пройшло спортивно-розважальне свято «Нумо, хлопці», організоване Бережанським районним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід було присвячено пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні. У конкурсах і естафетах, які відбувались у спортивному залі школи, зійшлися чотири команди: збірна 11-х класів «Спільна справа», збірна 10-х класів «Українські отамани», 9-Б клас «Активісти» і 9-В клас «Разом – сила».

Детальніше...

 

У Тернополі змагались гирьовики

12 квітня у Тернополі відбувся відкритий особисто-командний Чемпіонат Тернопільської області з гирьового спорту серед юнаків 1996 року народження і молодших (двоборство). Проходив захід у палаці спорту «Текстильник». У змаганнях взяли участь три команди із Бучацького, Збаразького районів та міста Тернополя. Загалом виступили 42 спортсмени, серед яких 4 дівчини та 38 юнаків.

Детальніше...

 

Команда Тернопільської області з армрестлінгу привезла з Чемпіонату України 13 медалей

З 10 до 12 квітня у Харкові, у Палаці Спорту «Локомотив», тривав Чемпіонат України з армспорту серед юнаків та юніорів. Участь у змаганнях взяли 284 спортсмени із 17 областей України.

На ХІХ Чемпіонаті України серед юнаків і дівчат 1996 року народження і молодших за призові місця боролося 153 спортсмена (109 юнаків та 44 дівчини). Команду Тернопільської області у цій категорії представляло дев’ять рукоборців.

Детальніше...

 

Визначились переможці Чемпіонату області з легкоатлетичного кросу (фото)

12 квітня відбувся Чемпіонат Тернопільської області з легкоатлетичного кросу серед учнів ДЮСШ та дорослих. Його учасниками стали юнаки та дівчата 1997-98, 1999-2000, 2001 року народження і молодші, юніори та юніорки 1995-96 року народження, чоловіки, жінки 1994 року народження і старші. Організували змагання управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласна ДЮСШ та Федерація легкої атлетики Тернопільської області. Забіги проходили у Кутківецькому лісі в районі телевишки.

Детальніше...

 

Юні футболісти Тернопільського району змагалися за призи клубу «Шкіряний м’яч»

11 квітня на шкільному стадіоні села Великі Гаї Тернопільського району відбулись районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед школярів 2000 року народження. Участь у турнірі взяло п’ять команд – представники ЗОШ І-ІІІ ступенів сіл Мишковичі, Великий Глибочок, Баворів, Великі Гаї та смт Велика Березовиця. Проходили ігри за коловою системою.

Детальніше...

 

«Олімпійське лелеченя» завітало на Гусятинщину

10 квітня у Гусятині відбувся фінальний районний етап змагань серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Пройшов такий захід за сприяння відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації та ФСТ «Колос – спорт для всіх».

За результатами зональних змагань право виступити у фінальній частині вибороли команди таких шкіл: ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 міста Копичинці, НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- Гімназія міста Копичинці, ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Гусятин, а також представники сіл Яблунів, Коцюбинці та Постолівка.

Детальніше...

 

«Олімпійські лелеченята» змагались на Збаражчині

У приміщенні спортивного залу Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся районний етап змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Участь у змаганнях взяли команди 4-5-6 класів (у кожній – по шестеро дівчат і хлопців) 18-ти загальноосвітніх навчальних закладів району. Програма традиційно складалась з презентації команди, спортивної та культурно-освітньої частин.

Детальніше...

 

Відбулись обласні змагання з водного туризму (фото)

Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді спільно з Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за участю Тернопільської обласної федерації спортивного туризму України 11-12 квітня 2014 року провели обласні спортивні змагання «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я зі спортивного туризму з виду водний туризм. Проходили вони на річці Серет у гідропарку «Топільче», що в Тернополі.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show