Дві «бронзи» у дзюдоїсток «Інваспорту»

У Вінниці завершився Чемпіонат України з боротьби дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху. Серед жінок представниці Тернопільського регіонального центру «Інваспорт» здобули дві бронзових нагороди.

Так, у своїх вагових категоріях бронзовими призерками стали Марія Бала (Тернопіль) та Мар’яна Гаврищак (Теребовля). Готував спортсменок до змагань тренер Віктор Гнатишин.

 

Вихованці Бережанської школи-інтернату доводили - «Ти зможеш, якщо зміг я»

Ряд спортивних змагань в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» відбулись серед дітей-вихованців Бережанської обласної комунальної ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання. Проводили ці спортивні дійства Тернопільський обласний та Бережанський районний центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...

 

У представниць Тернопільського «Інваспорту» – золото і два срібла у легкій атлетиці

У Запоріжжі завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху. Проходили змагання у спортивному комплексі ВАТ «Запоріжсталь». Представниці Тернопільського регіонального центру «Інваспорт» вибороли на цьому турнірі три медалі – одну золоту і дві срібних.

Так, тернополянка Руслана Муравська стала чемпіонкою у стрибках у висоту і, відповідно, здобула золоту нагороду. «Срібло» у бігу на 200 метрів завоювала Марія Мазурок - вихованка Теребовлянської школи-інтернату. Ще однією срібною призеркою стала Ольга Зазуляк (на фото) із села Настасів Тернопільського району, яка посіла друге місце у потрійному стрибку. Готував команду до змагань тренер Іван Салук.

 

Депутати обласної ради затвердили обласну програму розвитку водних видів спорту на 2015-2018 роки

Обласну програму розвитку водних видів спорту на 2015-2018 роки затвердили на сесії Тернопільської обласної ради. «За» таке рішення проголосувало 67 депутатів, – повідомляє офіційний Інтернет-сайт ОДА.

- Тернопільський став і прилегла до нього інфраструктура мають величезний потенціал для розвитку водних видів спорту, – констатував заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. – Однак наразі він не є повністю використаним. До нас неодноразово зверталися федерації водних видів спорту з пропозиціями провести у Тернополі впродовж найближчих трьох-чотирьох років змагання різних рівнів. Однак для цього потрібно підготувати інфраструктуру та прилеглу територію ставу.

Детальніше...

 

Саночники з Кременця здобули сім медалей

Відмінно виступили на Чемпіонаті України з санного спорту вихованці Кременецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» із санного спорту. Такі змагання відбулись у місті Сігулді (Латвія).

Серед чоловіків в одномісних санях чемпіоном України став майстер спорту, учасник Олімпійських ігор-2014 кременчанин Андрій Мандзій (на фото), а його колега по команді, кандидат у майстри спорту України Сергій Даннік здобув звання бронзового призера змагань. Четверте місце у цьому виді посів ще один спортсмен з Кременця, майстер спорту України, учасник цьогорічних Олімпійських ігор Олександр Оболончик. Серед жінок в одномісних санях майстер спорту України Світлана Кравчук була п’ятою.

Детальніше...

 

Відбулося відкриття спортивного клубу «Фаєр» у Тернополі

Спортивний клуб «Фаєр» відкрили у приміщенні Тернопільської ЗОШ №21. Тут зробили капітальний ремонт, встановили нове сучасне обладнання. Ремонтні роботи тривали більше року. Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт ОДА, захід відбувся в рамках обласної акції «Спорт проти деградації», метою якої є показати переваги занять спортом і здорового способу життя.

Детальніше...

 

Визначились переможці Чемпіонату області з важкої атлетики

Важкоатлети Підволочиського району стали переможцями у командному заліку на Чемпіонату Тернопільської області та Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з важкої атлетики. Такі замагання відбулись на спортивній базі Хоростківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи імені Миколи Підодвірного. Представники Підволочиського району, набравши 230 очок, обійшли команду із Гусятинщини, які були другими із 114 очками. Третє місце посіла команда ОДЮСШ «Колос» - 91 очко.

Детальніше...

 

Новопризначений Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов готовий до серйозної роботи задля розвитку спорту в Україні

Відбулося представлення новопризначеного Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова апарату Міністерства, - повідомляє офіційний Інтернет-сайт Мінмолодьспорту.

- Україна переживає нелегкі часи, із військовими діями, складною економічною та фінансовою ситуацією. Я дякую вам за роботу в складних умовах,- сказав Ігор Жданов під час засідання. - У нас попереду багато важливих справ, зокрема, підготовка до Олімпіади-2016. Ми плануємо провести велику роботу задля розвитку масового спорту, ефективної молодіжної політики. Пріоритетом має стати військово-патріотичне виховання молоді.

Детальніше...

 

На Тернопільщині розпочались Всеукраїнські масові спортивні заходи «Ти зможеш, якщо зміг я»

Всеукраїнські масові спортивні заходи «Ти зможеш, якщо зміг я» серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів з нагоди зимових свят стартували на Тернопільщині. Головною метою таких змагань є виховання шанобливого ставлення до власного здоров’я, формування звички до регулярних занять фізичною культурою у дітей-вихованців дитячих будинків.

Детальніше...

 

Тернополянин Іван Кілик - чемпіон Європи з футзалу

В столиці Болгарії – місті Софії, відбувся IV Чемпіонат Європи з футзалу серед спортсменів з порушеннями слуху. Збірна України здобула на цих престижних змаганнях золоті медалі і стала чемпіоном Європи. У складі команди виступав і тернопільський спортсмен, представник регіонального центру «Інваспорт» майстер спорту України міжнародного класу з футболу, майстер спорту з футзалу Іван Кілик – вихованець заслуженого тренера України Ярослава Бойка.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show