Відкритий турнір з міні-футболу зібрав найкращих гравців тернопільського «Інваспорту»

Шість команд стали учасницями відкритого чемпіонату Регіонального центру «Інваспорт» з міні-футболу серед осіб з інвалідністю. Відбувся турнір у Тернополі, на базі спорткомплексу «Ватра», із дотриманням усіх карантинних норм. З вітальним словом на відкритті змагань виступив начальник Центру, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак, який побажав усім присутнім домогтися успіху в чесній спортивній боротьбі.

Детальніше...

 

У Тернополі пройшли відкриті змагання з основ спортивного туризму в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх в парках і скверах»

Змагання з основ спортивного туризму в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», присвячені Дню захисника України, відбулися 1 листопада у парку Національного відродження в Тернополі. Юні туристи-спортсмени демонстрували свою спритність та вміння у подоланні перешкод на короткій особисто-командній дистанції смуги перешкод. Змагання відбувалися у трьох вікових групах: молодша – 10-12 років, середня – 13-15 років та старша – 16-18 років.

Детальніше...

 

Змагались юні плавці Тернопільського «Інваспорту»

Змагання відкритої першості Тернопільської регіональної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху та порушеннями розумового та фізичного розвитку відбулись у Тернополі. Проходив спортивний захід в басейні КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського, з дотриманням усіх карантинних норм, - повідомляє Тернопільський регіональний центр «Інваспорт».

Детальніше...

 

Здоровий спосіб життя можна розпочинати з піших прогулянок

Якщо ви вирішили покращити своє здоров’я, підвищити життєвий тонус, найкращий помічник у цьому – оздоровча хода! Насамперед, хода стимулює роботу серцевого м’яза. Медики довели, якщо людина щодня ходить хоча б впродовж години, ймовірність серцево-судинних захворювань знижується на 70 %. Адже прогулянки на природі – це не лише просто насолода, але й ефективний засіб проти багатьох недуг, в тому числі й онкологічних. Спеціалісти Всесвітнього фонду ракових досліджень, оцінивши схильність 5,5 тисяч жінок до раку молочної залози, дійшли висновку, що щоденні прогулянки тривалістю до 45 хвилин у посильному темпі на 45% знижують ризик цього небезпечного захворювання через те, що фізична активність стимулює обмін речовин та процеси очистки організму.

Детальніше...

 

У рамках Олімпійського тижня в Ценівській школі проходили олімпійські уроки

Різноманітні олімпійські уроки для учнів 2-11 класів проводили вчителі Ценівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках Олімпійського тижня. Розпочався він урочистим відкриттям з внесенням Олімпійського прапора та виставки «Олімпійська література». Було проведено низку лекцій: «Олімпійські ігри. Історія та сучасність», «Олімпійські цінності», «Літні та зимові Олімпійські ігри», «Олімпійські чемпіони незалежної України», «Три правила здорового харчування».

Детальніше...

 

В Гусятині провели турнір з міні-футболу «Золота осінь» серед команд Гусятинської об’єднананої територіальної громади

Турнір з міні-футболу «Золота осінь» серед команд Гусятинської об’єднаної територіальної громади відбувся на майданчику зі штучним покриттям у селі Васильківці. Юні футболісти вікової категорії 2006-2007 р.н. і молодші мали змогу продемонструвати свій рівень спортивної майстерності і поборотись за нагородну атрибутику турніру – кубок, медалі та грамоти. Організаторами турніру виступили: Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Гусятинської селищної ради» та Гусятинське районне комунальне підприємство «ФСТ «Колос – спорт для всіх».

Детальніше...

 

Учні та студенти із Заліщиків взяли участь у легкоатлетичному забігові на першість міста

Легкоатлетичний забіг на першість міста пройшов на Заліщицькому стадіоні «Дністер» з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня створення УПА та Олімпійського тижня. До змагань були запрошені команди шкіл №1 та №2, гімназії імені братів Гнатюків, Заліщицького ВПУ, Агроколеджу імені Є. Храпливого та любителі бігу. Участь у заході взяв, зокрема, учасник багатьох пробігів, які проходили на території України, Микола Івончик.

Детальніше...

 

Організацію навчально-тренувальних зборів українських спортсменів тепер здійснюватиме «Укрспортзабезпечення»

Мінмолодьспорт спрощує роботу щодо організації та проведення навчально-тренувальних зборів з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Як повідомляє офіційний сайт Міністерства, обов’язки на організацію НТЗ, як в Україні, так і за кордоном Міністерство молоді та спорту України передало управлінню «Укрспортзабезпечення». Мінмолодьспорт залишає за собою право формувати списки НТЗ та атлетів. Всі інші зобов’язання бере на себе «Укрспортзабезпечення».

Детальніше...

 

Тернополяни Володимир Сендзюк та Дмитро Скакун здобули «золото» і «срібло» на чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту

Вдало виступили спортсмени відділення гирьового спорту КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» на чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту (двоборство, довгий цикл, ривок, естафета 30 хв. жим), який відбувся у місті Дубно (Рівненська область). Участь у змаганнях брали понад сто представників із 15 регіонів України, і збірна Тернопільської області, у складі якої, разом зі збаразькими гирьовиками, виступали і тернополяни, посіла друге друге загальнокомандне місце.

Детальніше...

 

Положення про рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту в Україні офіційно затверджено

Наказ Міністерства молоді і спорту України від 09.07.2020 року №530 «Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту в Україні» зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 14 серпня 2020 р. за № 785/35068. Розроблено документ з метою визначення єдиного рейтингу з олімпійських та неолімпійських видів спорту та уніфікації системи оцінки результатів виступів спортсменів України в офіційних спортивних змаганнях. Наказ набирає чинності з 01 січня 2021 року.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show