У Тернополі проведуть турнір з пляжного волейболу

Турнір з пляжного волейболу серед аматорських команд цієї неділі, 14 червня, проведуть у Тернополі. Відбуватиметься захід на волейбольному майданчику пляжу «Циганка». Запрошуються для участь чоловічі та жіночі команди віком від 36 років. Реєстрація команд розпочнеться о 9 години, а власне змагання стартують з 10 години. Склад команди – 2 учасники. Змагання проводитимуться за офіційними правилами пляжного волейболу. Участь команд безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Організаторами дійства виступили Тернопільська міська рада та Тернопільський центр фізичного здоров’я населення.

Детальніше...

 

Третій рік поспіль тернопільські волейболісти здобувають золоті нагороди

Впродовж листопада 2019 та березня 2020 років проходив чемпіонат України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2004 р.н. У зв’язку з неможливістю відновлення змагань через поширення Covid-19, за рішенням Федерації волейболу України, переможців та призерів визначили за результатами першого етапу.

Детальніше...

 

Розпочала діяльність дитячо-юнацька спортивна школа «Футбольна академія «Тернопіль»

 

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа «Футбольна академія «Тернопіль» функціонує в Тернополі з лютого 2020 року. Це вже сьома ДЮСШ на території міста, метою якої є створення сприятливих умов для розвитку та популяризації футболу серед дітей і молоді Тернопільської міської територіальної громади, впровадження європейського досвіду управління, покращання спортивної інфраструктури, організації навчально-виховного процесу, самореалізації вихованців академії футболу та тренерсько-викладацького складу, - інформує прес-служба міської ради.

Детальніше...

 

Спортсменів закликають долучитися до Акції-марафону «Перемога у нас в крові», аби вирішити проблему дефіциту крові в банках крові України

Міністерство молоді та спорту України разом зі спортивною спільнотою та Товариством Червоного Хреста України розпочинає Акцію-марафон «Перемога у нас в крові» (#перемогаунасвкрові). Метою акції є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України шляхом залучення до здачі крові спортсменів та інших видатних особистостей. Це робиться, аби власним прикладом показати безпечність цієї процедури та популяризувати здоровий спосіб життя. Концепцію заходу було репрезентовано на zoomконференції за участі заступниці Міністра Мінмолодьспорту Ніни Лемеш та представників обласних державних адміністрацій з усіх регіонів України. Тернопілля серед учасників зустрічі представляв і начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Віталій Тріль.

Детальніше...

 

Тернопільський тренер з біатлону Олег Меркушин отримуватиме урядову стипендію

Уряд призначив 75 стипендій видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, - інформує прес-служба Міністерства. «Наші спортсмени – це наша гордість. А ті, хто роблять величезний вклад у цю галузь та своєю діяльністю вплинули на високі спортивні здобутки вихованців мають обов’язково бути нагороджені за це. Пишаємося та бажаємо нових звершень», - наголосив Міністр.

Детальніше...

 

Фахівці спорту закладів професійної освіти області онлайн підбили підсумки роботи у навчальному році

Відбулась онлайн-нарада Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з керівниками та викладачами фізичного виховання закладів професійної освіти області на тему «Підведення підсумків спортивно-масової роботи у 2019-2020 навчальному році та з досвіду роботи в режимі карантину на дистанційному навчанні». Участь у зустрічі взяло 18 керівників та викладачів фізвиховання ЗПО області та провідні спеціалісти відділення КФВС МОН, - йдеться на інтернет-сторінці відділення. Учасників наради привітали начальник відділення Олександр Бірюков та начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віталій Тріль.

Детальніше...

 

Впродовж літа в області триватиме відеоконкурс «Спортивне літо»

Відкритий обласний відеоконкурсу «Спортивне літо» з 10 червня до 31 серпня триватиме на Тернопіллі. Головною його метою є залучення всіх верств населення до ведення здорового способу життя та зміцнення здоров’я. Усі надіслані відеоролики мають відображати активний спосіб життя у літній період людей різного віку – від наймолодшого, середнього (школярі, студенти) до людей старшого та похилого віку, як на свіжому повітрі, так і у спортзалах.

Детальніше...

 

Представник Тернопільського «Інваспорту» Андрій Андріїшин став стипендіатом Президента України

Представнику Тернопільського «Інваспорту» Андрію Андріїшину призначено стипендію Президента України. Відзначено нашого земляка згідно Указу №208/2020 «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів». Андрій Андріїшин був удостоєний стипендії у розмірі 12 тисяч гривень як срібний призер ХІХ зимових Дефлімпійських ігор 2019 року з лижних перегонів.

Детальніше...

 

На Тернопільщині завершився обласний фотоконкурс «Ранкова зарядка під час карантину вдома»

Тернопільський обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з 5 травня до 1 червня 2020 року проводив відкритий обласний фотоконкурс «Ранкова зарядка під час карантину вдома». Головною метою заходу була презентація ранкової зарядки як основного чинника формування сталої звички ведення здорового способу життя під час карантину, залишаючись вдома. Переможці та призери визначались за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі Фейсбук. У фотоконкурсі взяли участь вісімдесят авторів, які представили свої фотографії під час виконання комплексу вправ ранкової зарядки.

Детальніше...

 

Відбудеться нарада-навчання для голів районних федерацій футболу та представників команд

Заходи, пов’язані з початком футбольного сезону 2020 року на Тернопільщині, в середу, 3 червня, відбудуться в приміщенні Асоціації футболу Тернопільщини (м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14, каб. 506). Як інформує офіційний Інтернет-сайт Асоціації, - о 15 годині розпочнеться нарада-навчання голів районних федерацій футболу щодо можливості проведення чемпіонатів районів з футболу та дотримання протиепідемічних заходів в умовах виходу із карантину, також буде проведено засідання виконавчого комітету АФТ.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show