Роз’яснення Міністерства молоді та спорту щодо послаблення карантинних обмежень на території України

Відповідно до рішення Уряду від 20 травня, з’явилось роз’яснення Міністерства молоді та спорту щодо послаблення карантинних обмежень на території України. Відтак, дозволено брати участь у начально-тренувальному процесі на спортивних об’єктах членам національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменам командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.

Детальніше...

 

У Тернополі починає відновлюватися спортивне життя

На території Тернопільської громади дозволено проведення спортивних заходів за участі 50 осіб (спортсмени, тренери, спортивні судді, інші особи, які забезпечують організаційне супроводження спортивного заходу) без глядачів. Відповідне рішення схвалили на черговому засіданні міського оперативного штабу. До переліку спортивних заходів, які дозволені, відносяться лише офіційні спортивні змагання та навчально-тренувальні збори, а їхнє проведення, зокрема, передбачає видання розпорядчого документу про проведення такого заходу організатором спортивного заходу.

Детальніше...

 

Фахівці радитимуться, як цьогоріч проводити на Тернопіллі учнівські «Cool Games»

Тернопільське обласне відділення КФВС МОН організовує онлайн-нараду на тему «Рекомендації з практичного досвіду діяльності закладів загальної середньої освіти з впровадження спортивно-масового заходу «Cool Games» серед учнівської молоді». Для участі у зібранні запрошуються представники відділів освіти, відповідальні за фізичне виховання та керівники методичних секції. Відбудеться захід у середу, 27 травня, об 11 годині за допомогою додатку Zoom, - повідомляє обласне відділення комітету.

Детальніше...

 

Розпочалось обговорення перспектив розвитку учнівського і студентського спорту

Понад 90 учасників з усіх куточків країни зібрав вебінар, присвячений обговоренню «Рекомендацій щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської та студентської молоді на період до 2025 року». Провів захід онлайн Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, - повідомляє прес-служба Комітету.

Детальніше...

 

До обласного фотоконкурсу «Ранкова зарядка під час карантину вдома» ще можна долучитись

На Тернопільщині триває обласний фотоконкурс «Ранкова зарядка під час карантину вдома», організований Тернопільським обласним Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Щоб взяти участь у ньому і позмагатися за призи залишається рівно тиждень. Отож, ще можна встигнути «зазнимкувати» цей дуже корисний, цікавий та різноманітний вид оздоровчої діяльності. Тут можна якнайповніше проявити свою фантазію, виконуючи зарядку у помешканні чи на подвір’ї, придумуючи нові комплекси та цікаві вправи.

Детальніше...

 

Уряд дозволяє з 1 червня відновити роботу закладів фізичної культури і спорту

Із 22 травня в Україні розпочався новий етап виходу з карантину, в якому дозволяється проведення спортивних заходів, з урахуванням рекомендацій МОЗ. До таких заходів належать, зокрема, змагання турніри, пробіги без глядачів, у яких беруть участь не більше 50 осіб. А заходи, в яких беруть участь понад 50 осіб, можуть проводитися за погодженням з Міністерством охорони здоров’я за оцінкою епідемічних ризиків, - повідомляє Міністерство молоді і спорту України.

Детальніше...

 

Триває будівництво «Водної арени «Тернопіль», де готуються до чемпіонату світу з веслування

Невдовзі Тернопіль стане ареною чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед ветеранів. Змагання відбудуться 18-20 вересня 2020 року на базі Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена». «Україна вперше прийматиме змагання з веслування такого високого рівня. Ми очікуємо близько тисячі учасників з різних країн світу. Попередньо свою участь погодили представники команд з Канади, Німеччини, Чехії, Польщі та Великої Британії. Змагатимуться спортсмени на дистанціях 200 та 500 метрів», - інформує прес-служба ОДА.

Детальніше...

 

Що чекає у цьому сезоні волейбольних уболівальників

Рада міжнародної федерації волейболу (ФІВБ) вирішила через пандемію коронавіруса скасувати розіграш Ліги націй-2020. Ліга націй – щорічний комерційний турнір національних збірних, який в 2018 році прийшов на зміну Світовий лізі. В цьому році жіночий турнір мав стартувати 19 травня, чоловічий – 22 травня. Однак через пандемію коронавіруса Ліга націй була перенесена на невизначений термін, - повідомляє «Volleyball.ua».

Детальніше...

 

На виконкомі Федерації легкої атлетики України онлайн обговорили актуальні проблеми

В онлайн-форматі відбулося засідання виконавчого комітету Федерації легкої атлетики Україні. Як повідомляє офіційний Інтернет-сайт Федерації, Генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь доповів про зміни, які планується внести до бюджету ФЛАУ на 2020 рік у зв’язку з обставинами, які склалися – скасування та перенесення національних та міжнародних змагань, скорочення на 78 відсотків бюджетного фінансування, зменшення спонсорських та грантових надходжень.

Детальніше...

 

Українські й іноземні спортсмени та тренери долучилися до вебінару НОК щодо сучасної системи знань у підготовці атлетів

Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України й Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України продовжує серію онлайн-конференцій з олімпійської підготовки та освіти. До чергового науково-освітнього вебінару долучилися близько 600 спортсменів, тренерів та фахівців спорту з України, Білорусії, Вірменії, Казахстану, Молдови, Узбекистану, - інформує прес-служба НОК.

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show