У Тернополі в змаганнях з гирьового спорту виступали динамівці

У Тернополі, в Палаці спорту «Текстильник», відбулися спортивні змагання чемпіонату області та Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту. Динамівці змагалися за програмою комплексних змагань «Динаміада-2020». Учасниками турніру стали 22 спортсмени, які виступали у гирьовому двоборстві (ривок та поштовх) з гирями 32 кг, у семи вагових категоріях – від 63 кг до більше 95 кг. Було представлено п’ять команд - ГУНП, УПО, Служби надзвичайних ситуацій, судової охорони Нацгвардії та УСБУ.

Детальніше...

 

Майбутні педагоги найкраще виступили на змаганнях з вільної боротьби серед студентів тернопільських вишів

У Тернополі, в борцівському клубі «Галицькі леви», відбулись змагання з вільної боротьби серед студентів закладів вищої освіти ІII-IV рівнів акредитації в залік IV Відкритої Універсіади Тернопільської міської територіальної громади. Учасниками турніру стали 39 студентів із трьох вузів Тернополя, - повідомляє обласне відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОН України.

Детальніше...

 

Тернопільські борці греко-римського стилю Едуард Стрільчук та Василь Васильківський здобули «бронзу» і «срібло» на чемпіонаті України у Харкові

В Харкові завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів 2000-2002 років народження. Тернопілля на турнірі представляли вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя» та обласної школи вищої спортивної майстерності. Наші спортсмени привезли з цих змагань одну срібну і одну бронзову медалі.

Детальніше...

 

У Тернополі визначились найкращі гравці у настільний теніс серед студентів коледжів

У настільному тенісі, до оголошення карантину, встигли позмагатись студенти коледжів області. Першість проводились у залік Студентських спортивних ігор обласного відділення КФВС МОНУ, - інформує Інтернет-сторінка відділення. Відбувались змагання на базі Технічного коледжу, де визначали переможця Ігор у 2019-2020 навчальному році сім команд та 28 юнаків і дівчат.

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо оплати праці працівників підприємств і установ у сфері спорту на період карантину

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на засіданні Уряду 11 березня 2020 року прийнято рішення (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 (зі змінами), згідно з якою встановлено з 12 березня до 03 квітня 2020 року на усій території України карантин, заборона, зокрема, проведення всіх масових (розважальних, спортивних) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, а також роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, - інформує офіційний Інтернет-сайт Міністерства молоді та спорту України.

Детальніше...

 

Представники Тернопільського «Інваспорту» Назар Хомяк та Ростислав Паньків – призери чемпіонату України з шашок-64: подвійне "золото" і "бронза"

Чемпіонат України з шашок-64 (класичної та бликавичної гри) серед спортсменів з порушеннями слуху впродовж тижня тривав у Житомирі. У змаганнях виступило 65 учасників (25 жінок і 40 чоловіків) серед дорослих та молоді віком 1997 р.н. і молодших. Турнір з шашок-64 проходив за швейцарською системою у 9 турів, серед юнаків – за коловою системою в 9 турів. Тернопільський центр та ДЮСШІ «Інваспорт» представляло четверо спортсменів – Лариса Харчук і Сергій Карагодін – серед дорослих та Назар Хомяк і Ростислав Паньків – серед юнаків.

Детальніше...

 

Тернопільські легкоатлети Роман Новачинський та Уляна Тихоненко зі «сріблом» та «бронзою» повернулись зі Львова

У легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулася традиційна відкрита першість Львівського училища фізичної культури з легкої атлетики у приміщенні на призи львівських олімпійців. Одним із головних завдань цих змагань є пошук і відбір здібних юних спортсменів на навчання та спортивну підготовку на відділенні легкої атлетики училища. Вдало виступили на турнірі учні КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту», - інформує Інтернет-сторінка школи.

Детальніше...

 

Серед тернопільських студентів найкращими шахістами стали представники ТНЕУ

Впродовж двох днів у Тернополі змагались шахісти тернопільських вузів. Відбувались шахові баталії у приміщенні бібліотеки ТНЕУ. Це були перші змагання 2020 року в залік IV Відкритої Універсіади міста Тернополя. У відкритті нового сезону поєдинків з шахів взяли участь дев’ять команд, - повідомляє обласне відділення Комітету з фізвиховання і спорту Міністерства освіти та науки України.

Детальніше...

 

Представник Тернопільского «Інваспорту» Пантелеймон Яблонський здобув бронзу на чемпіонаті України з шашок-64

У Луцьку, в музеї сучасного українського мистецтва Корсаків в культурно-розважальному центрі «АДРЕНАЛІН СІТІ», відбувся чемпіонат України з шашок-64 серед спортсменів з порушеннями зору. Участь у турнірі брали спортсмени з 19 областей України. Змагання проходили в особистому заліку з класичної та швидкої гри окремо серед чоловіків, жінок, юніорів та юніорок 1997 р.н. і молодших.

Детальніше...

 

Визначились найкращі юні тернопільські важкоатлети

Завершився чемпіонат Тернопільської області та відкритий чемпіонат КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13, 17 років «Хто ти майбутній олімпієць?». У змаганнях, які проходили на базі ПК «Текстильник», взяло участь шість команд з Тернополя, Хоросткова, Бучача та Скалата. Переможцями у свої вагових категоріях стали: Дадерко Аліна (в/к 36 кг), Тихоліз Каріна (в/к 45 кг), Голда Дарина (в/к 49 кг), Максим Марія (в/к 59 кг), Антонюк Аліна (в/к 64 кг), Берестецький Андрій (в/к 34 кг), Стороженський Юрій (в/к 38 кг), Голда Богдан (в/к 41 кг), Морпак Володимир (в/к 45 кг), Дадерко Віталій (в/к 55 кг), Галабіцький Максим (в/к 55 кг), Касьян Максим (в/к 61 кг), Шевчук Олександр (в/к 61 кг), Варлам Денис (в/к 67 кг), Свистун Іван (в/к 67 кг), Голояд Михайло (в/к 73 кг), Півторак Ігор (в/к 81 кг), Сусла Тарас (в/к 96 кг), Мазурик Владислав (в/к +102 кг).

Детальніше...

 

Ми на Facebook

Актуальне
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік.
НАКАЗ про затвердження норм витрат на проіведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів на 2017 рік. ...Читати повністю

Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік
Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (річна). 2016 рік Звіт з фізичної культури і спорту. Форма № 2-ФК (регіони) Звіт ...Читати повністю

ПОСТАНОВА від 30 березня 2016 р. № 248
ПОСТАНОВА Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу від 30 березня 2016 р. № 248 ...Читати повністю

Роз’яснення Мінмолодьспорту щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Лист Міністерства молоді та спорту України про фінінсування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Лист Міністерства молоді ...Читати повністю

Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту
Проект Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури і спорту ...Читати повністю

Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки від 07.07.2014 №2212/798
Наказ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки "Про затвердження форм Свідоцтва про закінчення ...Читати повністю

Навчальні програми з видів спорту
Навчальні програми з видів спорту ...Читати повністю

Наказ № 30.07.2013 № 37
НАКАЗ Про затвердження Типових штатних нормативів дитячо-юнацьких спортивних шкіл ...Читати повністю

Анонси
No articles to show